• fuzja czy przejecie ucichło Autor: ~sk [83.26.166.*]
    od kiedy o tym ktoś wspominał to Mercator zrobił ponad 70 procent wzrostu a Protektor nawet coś spadł czy obecna cisza coś znaczy czy był to tylko face news niedługo sie okaże ale Protektor by do strategii Mercatora pasował jako zarówno uzupełnienie jak i dywersyfikacja i duże wzmocnienie dystrybucji w europie zach głównie w Niemczech poprzez Abebe zobaczymy co ta cisza przyniesie
  • Re: fuzja czy przejecie ucichło Autor: ~Oppro [5.173.104.*]
    Możnaby się zastanowić czemu służą co roczne albo i częściej rajdy i powroty
  • Re: fuzja czy przejecie ucichło Autor: ~nothing [37.249.112.*]
    no i jakie wnioski?
  • Re: fuzja czy przejecie ucichło Autor: ~Ed [178.213.219.*]
    Próba przejęcia firmy poza rynkiem,wystraszenie drobnych inwestorów niskim kursem wezwanie do sprzedaży, przymusowy wykup po niskiej średniej. Moja cena do wezwania to 13 ,15 zł i to nie jest ostateczna wycena w zależności od wyników za 22 rok
  • Re: fuzja czy przejecie ucichło Autor: ~nsx [178.42.189.*]
    @Ed co ty piszesz? Jakie 13-15 zł? Chyba 3,15! Jakie wyniki za 2022? Spodziewasz się jakichś rewelacji?
  • Re: fuzja czy przejecie ucichło Autor: ~Ed [46.134.75.*]
    Tutaj wyniki finansowe to 2 rzędna sprawa.Bendą chcieli to pokażą lub nie.Jak nazbierają tyle by przymierzyć się do przymusowego wykupu wtedy zobaczycie dla kogo zbierali po wycofaniu z gpw.Jezeli jest 2 osoba z takim posiadaniem jak ja i nie peknię beż nas nie dają rady zdjąć. Gra idzie o dostęp do rynków na świecie które ma protektor przejęcie przez firmę która dorzuci i rozbuduje nowe produkty (+atesty protektora).Pytanie jest jedno czy gra lumy jest pod firmę z branży czy może ktoś duży z USA czy Chin. Było by super dlatego przy obowiązkowym wykupie muszą się dużo bardziej niż nawet te 15.Pozdrawiam cierpliwycz
  • Re: Ed błysnol ( piszę jego językiem ) Autor: ~Marunia [37.7.190.*]
    Dla akcjonariuszy mniejszościowych kluczowe znaczenie w całym procesie przymusowego wykup akcji ma ustalenie ceny wykupu ich akcji. Tę kwestię reguluje art. 417 § 1 Kodeksu spółek handlowych. Wskazuje on, że wykupu akcji dokonuje się:
    w przypadku spółek publicznych, czyli notowanych rynku giełdowym albo na rynku pozagiełdowym , po cenie notowanej na rynku regulowanym, według przeciętnego kursu z ostatnich trzech miesięcy przed powzięciem uchwały

Baj ,baj pienioszki - dalej piszę językiem Eda ,żeby sobie przyswoił wiedzę
  • Re: Ed błysnol ( piszę jego językiem ) Autor: ~Oppro [5.173.120.*]
    Nie tak do końca sprawdź historię Polcoloritu pierwsze wezwanie Marconi po 75 groszy tak była średnia nikt nie sprzedał po czym połączenie drobnych wystąpienie do sądu o ustalenie wartości godziwej i następne wezwanie ale już po 5 zł 80 groszy czyli można poczytajcie wpisy
  • Re: Ed błysnol ( piszę jego językiem ) Autor: ~nsx [178.42.189.*]
    To co napisał @Marunia to jest prawda tylko, że "zapomniał" dodać, że cena z wezwania nie może być mniejsza niż to wyliczenia - tj. nie mniej niż tyle ale górnego limitu nie ma.
  • Re: Ed błysnol ( piszę jego językiem ) Autor: ~Ed [46.134.75.*]
    Dziękuję za twojom troskę o moją wiedzę,3 razy brałem udział w przymusowym wykupie.Zrozum człowieku żeby go zrobić muszą mieć 90%,a jak pisałem bez mojego udziału i jeszcze przynajmniej 2 osób z takim posiadaniem jak ja nie zrobią tego,dlatego pisałem o cenie do wezwania przed progiem 90% na którą mogę się zastanowić panią
  • Re: Ed błysnol ( piszę jego językiem ) Autor: ~Bocian [31.61.185.*]
    Zaniżanie ma coś na celu, w tej cenie warto dokupic i czekać co przyniesie jutro
  • Re: Ed błysnol ( piszę jego językiem ) Autor: ~Sk [83.26.166.*]
    Może zrobimy np w zimie jakieś spotkanie drobnych w jakimś hotelu np w Wiśle , Karpaczu czy Krynicy Zdroju połączymy przyjemne z pożytecznym porozmawiamy może uzgodnimy jakąś strategie na Polcoloricie się udało to a realnie mając szansę na konkretną kasę niekiedy warto spróbować i to przy ograniczonym ryzyku
  • Re: Ed błysnol ( piszę jego językiem ) Autor: ~Marta [31.61.161.*]
    Grubi realizują swoje scenariusze i na drobnych nie patrzą, na szczęście średnia dość dużą jest
  • Re: Ed błysnol ( piszę jego językiem ) Autor: ~Bocian [31.61.190.*]
    Takie rzeczy robią po cichu a potem z nienacjz info
  • Re: fuzja czy przejecie ucichło Autor: ~nsx [178.42.189.*]
    @Ed widzę, że lubisz sobie pofantazjować.
  • Re: fuzja czy przejecie ucichło Autor: ~alemas [94.254.225.*]
    Według Marunia to każdy drobny akcjonariusz musiałby dokładać do tego interesu bo chyba nie ma takich ze średnią po obecnych cenach.
[x]
PROTEKTOR -0,45% 2,22 2022-12-02 16:33:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.