• Nawet nie ma się jak ewakuować z tej biedy Autor: ~skubas [37.47.88.*]
    totalna masakra :(((
  • Re: Nawet nie ma się jak ewakuować z tej biedy Autor: ~atomek [89.64.43.*]
    Dnia 2022-07-04 o godz. 18:25 ~skubas napisał(a):
    > totalna masakra :(((

Tu raz na jakiś czas jest podbitka o syty procent...
    Żałuję tej z kwietnia, że nie opuściłem wtedy tego tonącego wraka.
  • Re: Nawet nie ma się jak ewakuować z tej biedy Autor: ~Mefisto [83.0.115.*]
    Dnia 2022-07-04 o godz. 18:25 ~skubas napisał(a):
    > totalna masakra :(((

daj spokój, dobrze że chociaż skróciłem się o jakieś 30% ale i tak jeszcze w uj tego mam
  • Re: Nawet nie ma się jak ewakuować z tej biedy Autor: ~łowcadebili [83.144.79.*]
    Napisz choć troszkę merytorycznie, dlaczego ma spaść poniżej mocno ubitej ceny startowej?
    A nie srasz bzdetem na lewo i prawo :))

https://www.bankier.pl/forum/temat_re-jutro-czerwona-sraczka,54060109.html

Taki byłeś niedawno nadęty i mądry.
    Teraz kwiczysz
  • Re: Nawet nie ma się jak ewakuować z tej biedy Autor: ~skubas [37.47.88.*]
    A kto kwiczy bucu.
    Piszę to co widzę.
    Natomiast co do podniesionej kwestii, to jak byłeś przemądrzały tak jesteś, bo jakoś nie potrafiłeś się merytorycznie odnieść.
    A wiadomo, że raz na jakiś czas, to i gupi trafi.
    Tak więc po cholerę te wycieczki, skoro sam jesteś w czarnej dvpie, tyle że intelektualnej.
    Dnia 2022-07-07 o godz. 00:04 ~skubas napisał(a):
    > A kto kwiczy bucu.
    > Piszę to co widzę.
    > Natomiast co do podniesionej kwestii, to jak byłeś przemądrzały tak jesteś, bo jakoś nie potrafiłeś się merytorycznie odnieść.
    > A wiadomo, że raz na jakiś czas, to i gupi trafi.
    > Tak więc po cholerę te wycieczki, skoro sam jesteś w czarnej dvpie, tyle że intelektualnej.

Heh, to powymienialiście sobie uprzejmości panowie, ale prawda - wszyscy tu siedzimy w czarnej dupie. Więc może teraz lepiej konstruktywnie - widzicie tutaj jakieś opcje wyjścia czy raczej zawiśliśmy na sporym biztechowym haku?

Wchodząc w Biztech zakładałem, że jest to mała spółka o zdrowym fundamencie, która powinna wypłynąć w tych czasach na fali cyberbezpieczeństwa, dotacji z UE, zapotrzebowania na takie usługi ze strony małych firm, które nagle znalazły się w obliczu konieczności zapewnienia zdalnej pracy i bezpieczeństwa danych, czy sektora budżetowego. Dodatkowo kierowałem się wybiciami spółek z tej samej branży i jednostkowymi podbitkami kursu, który co prawda trafiał na opór, ale wszystko to rokowało nieźle. Dużo nie wtopiłem, póki co trzymam, ale irytacja narasta - oddzielam przy tym to, co dzieje się ogólnie na rynkach/giełdzie od działalności spółki, która po prostu wykazuje bardzo mało aktywności w sprzyjającym dla niej czasie. Ostatnie espi informujące o znaczącej umowie było w grudniu...

• Re: Nawet nie ma się jak ewakuować z tej biedy Autor: ~chodzikk [77.114.34.*]
    Trzeba przeczekać.Będzie jeszcze supeeer.Pzdr.
    Dnia 2022-07-08 o godz. 10:56 ~chodzikk napisał(a):
    > Trzeba przeczekać.Będzie jeszcze supeeer.Pzdr.

A niby dlaczego? Wskaż jakiekolwiek działania spółki, które na to wskazują...
    Do przeczekiwania jestem przyzwyczajony, do trendów bocznych, spadkowych, ale muszę widzieć, że zarząd ma plan, który realizuje i widzieć efekty tych realizacji.

na zarząd bym nie liczył. Liczę na to, że ktoś to przejmie albo spekuła wywinduje to (może nie na zeta, ale na 60-70 gr). Niestety trzeba przeczekać, coś tam pewno nieśmiało zacznę dobierać po wakacjach
    Dnia 2022-07-08 o godz. 13:07 ~Mefisto napisał(a):
    > na zarząd bym nie liczył. Liczę na to, że ktoś to przejmie albo spekuła wywinduje to (może nie na zeta, ale na 60-70 gr). Niestety trzeba przeczekać, coś tam pewno nieśmiało zacznę dobierać po wakacjach

Z tych poziomów to i 50 groszy byłoby rewelacją. Z wyższych ostatnio nie radziła sobie z przebiciem 0,35.
    różnie tu już bywało, potrafiło w ciągu jednej sesji wybić 35 na 66 gr. Niby nic dwa razy się nie zdarzy, ale pożyjemy zobaczymy. Ten rok uznaję za stracony i nie mam żadnych oczekiwań co do spółki. Jeżeli coś dobrego się zadzieję uznam to za mega niespodziankę.
  • Re: Nawet nie ma się jak ewakuować z tej biedy Autor: ~Corn7 [5.173.27.*]
    Na 10 gr wybije
[x]
BIZTECH 0,00% 0,21 2022-11-24 09:33:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.