• 38% Autor: ~Leszcz [5.184.112.*]
    Bez złośliwości ale wynik poniżej 40% pozytywnych recenzji na steam to jest tragedia. A spółka zdaje się ma ambicje konkurować z CDP i produkować gry AAA. Z czym do ludzi?
  • Re: 38% Autor: ~Expert [217.72.76.*]
    Gra i dodatek jest ok. Problemem jest cena dodatku. Jakby dali 15 albo 20 euro to myślę że spokojnie oceny by były na poziomie 70-80% pozytywnych.
    Wszystkie problemy wychodzą od SE. Problemy z serwerami, wygórowana cena za dodatek. PCF nie ma tutaj zbytnio nic do powiedzenia, jako producent.
    PCF zdobył wiele doświadczenia przy tym projekcie i niestety ale trzeba czekać na kolejne, które pewnie pojawią się w okolicach 2024 albo nawet 2025 roku.
  • Re: 38% Autor: ~Leszcz [5.184.112.*]
    PCF się pod tym podpisuje i zgodził na zrobienie tego dodatku to raz. Dwa, ludzie narzekają na mało kontentu za tą cenę. Trzy, bardzo krótkie story. Albo SE dał za wysoką cenę albo PCF dał za mało kontentu. Na sukces gry składa się jakość produktu, marketing i odpowiedni dobór ceny. Tutaj te elementy nie zgrały się wszystkie i jest totalna kicha. Nie da się już sprawdzić czy przy niższej cenie recenzje byłyby dobre. Tak czy siak, są dramatycznie niskie i PCF wizerunkowo po dupie moim zdaniem dostanie za to i jest winny tej sytuacji. Nie ma co zrzucać winy na SE, zwłaszcza jak się jest Expertem. Problemy z serwerami to część developmentu i też nie można tego zrzucić na SE.
  • Re: 38% Autor: ~CzteryK [5.173.96.*]
    Skończyłem w zasadzie wszyst więc się wypowiem . Płynność piękna i stabilna . Oświetlenie rewelacyjne. Przeciwnicy miodzio. Czujesz że zostałeś największym z bogów. Fabuła krótka , ale intensywna i tu w zasadzie nie mam pretensji. Koniec fabuły otwiera lochy. Lochy które przeszedłem w 4 godziny. I tu jest według mnie największy problem. Ekspedycje aby dojść do oka cyklonu trzeba było farmic i się na pocić. Tu w zasadzie mój gwar dostał takiego buffa że szedłem jak burza . Na dziś skończyłem dwa razy zajęło mi to 9 h. Nie za bardzo widzę sens dalszego farmienia skoro finalny boś pokonany za pierwszym podejściem. Bardzo bardzo szkoda ponieważ lochy są rewelacyjne. Zastanawia mnie tylko to że w promo był urywek przed lochami w różnej pogodzie. A u mnie ciągle zima i wieczór hymmm...?
    Podsumowując zawiódł mnie poziom trudności przez co nie potrzeba było farmic co kolejno spowodowało że przejście fabuły i Łochów ( do których powinno się przygotować i zbierać i zbierac i zbierać, aby w końcu być konkurencyjnym ) zajęło mi 9 h.
  • Re: 38% Autor: ~zorro [79.184.50.*]
    Tak jak pisalem, kompletnie nie ma to znaczenia. To jest problem SE i najwyzej ubija uniwersum i tyle. PCF kase za dostarczenie dodatku otrzyma/otrzymal. Pracuje juz nad innymi grami i tam bede skupial uwage. Najbardziej interesuje mnie projekt dewelopowany przez nich. Reszta to praca podwykonawcy i tutaj jak kazdy porzadny kontraktor robisz swoje, a czy wydawca odniesie sukces to juz jego sprawa.
[x]
PCFGROUP -1,64% 42,00 2022-11-29 16:28:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.