• Pora na ABW Autor: ~Gas [34.103.240.*]
    Kto się przyłącza??? Czy wszyscy będziecie iść jak barany do strzyżenia równo rządkiem aż was ogolą !!!!!!!!
  • Re: Pora na ABW Autor: ~Omka [37.248.163.*]
    Myślę że sami wpisami wywolaliscoe panikę jakby nagle wartość spoko znikła... A choćby akcje spółki w Londynie spieniężył i to dostanie je fintech... Bądź mogą mieć pokaźne zyski z dywidendy. Opcji jest wiele a swoimi dywagacjami i spekulacja spychacze kurs... Niech mi wypali na dniach jeden temat to zbiorem od was wszystko.
  • Re: Pora na ABW Autor: ~Ber [82.199.155.*]
    Tak się to robi. Panika . Aby taniej odebrać :))
  • Re: Pora na ABW Autor: ~Gas [37.109.33.*]
    Z całym szacunkiem paru leszczy jak my nie wywołają paniki to zabobony.. a pytanie do Ciebie finventur sprzedał igs GDP czy sfinalizowali transakcję opłacili te akcje ??? Pytanie drugie GPD ma akcje spoko które ma wprowadzić do spac w przeciągu 5 miesięcy...pytanie jeżeli przez 5 miesięcy finventur załóżmy ogłosi upadłość komu gdp zaplaci za igs i komu zwróci akcje spoko .... jestem na różnych forach i z całym szacunkiem mówienie że jakieś leszcze jak ja coś napisały i uwalili kurs to dziecinada tak jak i spółdzielnie itp... ja bardzo bym chciał żeby to rosło bo mam tego sporo ale nie chciałbym przeżyć tego co w życiu przeżyłem 2 razy raz na Universalu gdzie też wszyscy do końca wierzyli i w ciągu jednego dnia obudzili się goli drugi to Elektrim może pamiętasz jednavz najmocniejszych spółek o GPW na której jestem od jej powstania więc proszę nie pisz flupit że ktoś kurs uwala
  • Re: Pora na ABW Autor: ~Robek [5.173.150.*]
    Nie do końca się z tobą zgadzam,kamyk uruchamia lawinę Splot ostatnich wydarzeń uruchomił podaż,która bez popytu dołuje kurs . Co do zagrywek zarządu,to tu się zgadzam co najmniej nie poważne,rynek tak ich odbiera, niepoważnie.Natomiast w ostatnich dniach nie wydarzyło się nic co spowodowało by taką przecenę .Ot rynek, oczywiście mam swoje zdanie o rynku,ale to temat na oddzielną dyskusje.
  • Re: Pora na ABW Autor: ~Fiv [37.225.91.*]
    A co jak rozwiaza ta umowe o sprzedazy Spoko ? Duzo razy juz cos podpisywali i rezygnowali. Maja 5 miesiecy
    Co znaczy rozwiążą??? Umowa jest zawarta..jaka podstawa miała by być do rozwiązania umowy ??? Ostatni punkt to jest nie wprowadzenie spoko do notowań w SPAC a do tego jeszcze 5 miesięcy niby dla czego Global miałby oddać spoko finventurowi??? ... w najlepszym układzie za parę miesięcy finv dostanie jakieś udziały w jakimś spać o bliżej nie określonej strukturze... i co ??? Z czego utrzyma przez ten czas zarząd pracowników biura kancelarie... zadam inaczej pytanie bo może wy wiecie a ja coś przegapiłem z czego finv jako spółka gieldiwa będzie się utrzymywał i jaką będzie prowadził działalność przez ten czas gdy obejmie jakieś udziały??? A udziały nie są dochodem...może nastepna emisja akcjib po obiecane 2,8 czy 3,6 tylko kto i pod jaką działalność finv ma wyłożyć kasę bo wszyscy jak jeden jesteśmy tu bo finv miał igs i spoko ... a co ma teraz finv ?
    Ludzi pobudka... -40% w 2 dni a wy piszecie że ktoś z forum kurs uwalił zamiast się skrzyknąć i zastanowić jak ratować to co wam jeszcze zostało ???
  • Re: Pora na ABW Autor: ~Mat [37.248.162.*]
    Tym, co mają akcje dobrze radzę, nic nie ratować, tylko zostawić na rok.
    Chłopie za rok nikt nie będzie pamiętał nazwy finventur... ratować nie znaczy sprzedawać ratować znaczy nie dać zniszczyć spółki w której mamy udziały... za rok caly zarząd będzie w Globalu... czy na prawdę musi tu zgasnąć światło żeby wam się oczy otwarły ????
    Czytam to forum i przypomina mi to forum Amber Gold gdzie się wszyscy wspierali a zarząd wyprowadził kasę do Olt też wszyscy czekali że jakoś to będzie
  • Re: Pora na ABW Autor: ~Mat [37.248.162.*]
    Jest to bardzo prawdopodobne
  • Re: Pora na ABW Autor: ~mdl [87.99.44.*]
    panowie. Wiecie ze nasz akcjonajusz jest CEO Globaldirect ?
    Kurs jest zaniżany przez sprzedaż w popłochu. 40 k akcji i minus 30 procent
    FINVentures jest im potrzebny do investycji w polsce
    A w co zmierzają inwestować przez finv bo to akurat nowe info
    A ile ma ten COE udziałów bo nie widzę w akcjonariuszach ?
  • Re: Pora na ABW Autor: ~adam [91.239.154.*]
    od dawna nikt tu nie kupował....można było wywalić po 1.20 zł a teraz to juz można zapomnieć o kasie....

ja trzymam moje skromne 789k akcji.... może rok może dwa... a jak nie to trudno....

nie takie bankruty były na forum...
    Panie Adamie nie tu jest problem że na NC najprawdopodobniej stracimy wszystko z powodu złej inwestycji bo to jest giełda a inwestycje w NC są z zasady ryzykowne ...problem w tym że spoko jest genialnym projektem a IGS był co najmniej dobry projektem problem że za naszymi plecami wydrenowano Polską firmę przekazując jej wszystkie super pomysły bez wcześniejszego informowania nas o prowadzonych rozmowach o chęci zbycia tych udziałów a przykrywając to nic nie znaczącymi info ... a co najgorszego finventur został GOŁY bo przecież nawet z igs nie otrzymał zapłaty a obecna wartość igs to około 200mln mogę się mylić za to spoko przekazano pod stołem za darmo a raczej za mgliste obietnice.... staram się przekonać chociaż część inwestorów z forum że to dokładnie taki sam przekret jak Amber Gold bi ci co zaufali szefostwu zostali oszukani a tu ludzie jak w amoku piszą trzeba trzymać bo panika najgorsza i może jeszcze się uśredni ... to jakiś koszmar czy na prawdę tylko ja widzę zaplanowane oszustwo a reszta fajnego papcie Hamedova.... jeszcze można wszystko albo chociaż część uratować oczywiście poza IGS tylko spoko musi wrócić do finventura a oszuści tam gdzie ich miejsce a tu wszyscy jak w amoku bo przecież odbije DRAMAT
  • Re: Pora na ABW Autor: ~leo [87.207.70.*]
    wszystko wskazuje na to ze GAS ma racje,,trzeba sie zjednoczyc..
  • Re: Pora na ABW Autor: ~Xyz [83.7.55.*]
    Gas, konkretnie co proponujesz?
    Zbieram ludzi na razie podałem mój mail powtórzę pagalas@o2.pl już są 4 osoby myślałem nad stworzenie grupy na fb lub mesengerze bo raczej nie ma wątpliwości że tu co napiszemy przeczyta każdy...myślałem o krokach prawnych ale rozmawiałem dziś z adwokatem reszta na priv
  • Re: Pora na ABW Autor: ~glom [185.246.208.*]
    WNIOSEK ?

Sprawdzic kto wystawia te zlecenia po 200 szt ?
    bo to robi zorganizowana grupa .
    i zaniza kurs .

A to po to aby skupic z rynku po zanizonej cenie.
    Masz prawie rację bo to może być grupa albo jedna osoba ktoś powiązany z finv i najprawdopodobniej Global ale nie po to żeby skupić tylko żeby nie dopuścić do wzrostu finv bo jeżeli pojawiły by się inwestorzy np instyticjinalni to nie dopuściliby do pozbycia się igs i spoko finv miał być niewidoczny o mało atrakcyjny bo bez tego triku wartość finv przy takiej dynamice spoko byla by pewnie ponad 10pln
  • Re: Pora na ABW Autor: ~glom [185.246.208.*]
    dzisiejsza sesja była dziwna .

od jutra raczej zmiana
[x]
FINVENTUR 11,16% 0,48 2023-02-02 15:02:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.