• Specjalisci od dywidendy na XPL: @Gutek123 oraz @Samolub Autor: ~microFunder [51.148.3.*]
    Ponizej pokrotce dla jasnosci z wypowiedziami zeby nie bylo ze z palca strzelam. Draxar DRACHA siedzial jak mysz pod miotla, taki spoleczny darmozjad co tylko potrafi komentowac a nic od siebie konstruktywnego nie napisze i tak jest od zawsze.

Dwa yoby:

@Samolub 2022-05-21 07:03
    https://www.bankier.pl/forum/pokaz-tresc?thread_id=11852233&strona=1

Jeśli prawnie może wykonać ruch emisji bez PP to potrzebuje pieniędzy jak potrzebuje pieniędzy na inwestycje to chyba nie wypłaci dewidendy ? Czy źle rozumuje ?

SAMOLUB bardzo zle rozumujesz bo prezes dal znak juz w 2021 ze dywidenda bedzie wyplacona. Trzeba uwaznie
    czytac i sledzic wypowiedzi szefa a nie czytac pudelka. Ponizej nasz guru Gutek.

@Gutek123 2022-05-23 08:55
    https://www.bankier.pl/forum/pokaz-tresc?thread_id=11852233&strona=1

Ja już Ci pisałem za dużo obwiniasz wszystkich i wcale a wcale bym się nie zdziwił że to Ty lub ktoś Tobie podobny spanikował i wywala bo dywidendy może nie być

Brawo dla 5PLNy i Mario, cytuje:

@5PLNy - 2022-05-13 17:32
    https://www.bankier.pl/forum/temat_znowu-mega-rosnace-zyski-za-i-kw-2022-dywidenda-za-2021,54606793.html

polepszone zyski za I-kw 2022 niemal gwarantują nam dywidendę 10gr na akcję za 2021.
    teraz przejście na główny i później dywidenda na wakacje

@mario 2022-05-30 19:51
    https://www.bankier.pl/forum/pokaz-tresc?thread_id=11701999&strona=1

Myślę że dadzą 10-12 gr na akcję. Podtrzymają swoją politykę bo od kilku lat są spółką mocno rozwijającą się a na dodatek wypłacającą większość zysku w dywidendzie. Duża przewidywalność w polityce dywidendowej to dodatkowa zachęta dla inwestorów w przyszłej emisji akcji.
  • Specjalisci od dywidendy na XPL: @Gutek123 oraz @Samolub Autor: ~5PLNy [82.132.212.*]
    konkret.
    spadam bo zaraz się zlecą nasi guru janusze: Gutek z Draxarem elDracho.
    ciekawe o czym "bendom" dyskutować ? o strechu czy sezonie szparagowym w Niemcach ?
  • draxik = SD ? Autor: ~elCHAPPO [137.220.78.*]
    z tego "spolecznego darmozjada" to sie posmialem co niemiara. raczej trafne okreslenie w kontekscie co on tu pisze.

ten post pokazuje po raz kolejny z jaka widownia mamy tu do czynienia.

a tak na marginesie obstawiam ze to Gutek dzisiaj tak ostro podbiera akcje po 1 sztuce :)
    a dyskutuja zaciekle o swoich profilach na OnlyFans ............. LoL

• El wieśniako Autor: draxar [213.134.167.*]
    Dobra daj już spokój. Idź włącz sobie terminatora, dopij kakao i idź spać.
  • draxar elWieśniako elDRACHO Autor: ~elCHAPPO [137.220.78.*]
    uuu darmozjad się odezwał, jak zwykle w swoim stylu społecznego pasożyta czyli wszystko w normie a autorzy postów nie kłamali i nie kłamią.
    Dracha draxar wracaj do strechu bo VAT na kiełbachę w Nowym Ładzie cię wydupcył. boli kakao, wiem dlatego o nim wspominasz.
  • Re: draxar elWieśniako elDRACHO Autor: draxar [213.134.184.*]
    Dobra skończ te dyskusje wieśniaku ja i tak nie czytam tych twych wypocin.
  • draxar elWieśniako elDRACHO Autor: ~microFunder [51.148.3.*]
    wiesniak od wiesniakow wyzywa. na bogato tak jak w jego postach.
  • Re: Specjalisci od dywidendy na XPL: @Gutek123 oraz @Samolub Autor: ~Samolub [37.47.64.*]
    Oby więcej takich konkretów na tym forum. Tamta moja wypowiedź była pozytywna jeśli chodzi o xplus jedynie zadałem pytanie dotyczące wypłaty dywidendy vs emisja bez PP. Z drugiej strony patrząc na ogół wypowiedzi i celowości tych wypowiedzi mogłem zostać negatywnie odebrany.
  • Re: Specjalisci od dywidendy na XPL: @Gutek123 oraz @Samolub Autor: ~microFunder [51.148.3.*]
    no to zielona szefie.
    przynajmniej to wyjasniles jakos skladnie bo draxar elWiesniako Dracha to tylko cisnie.
    malo tego ze cisnie, podpuszcza jeszcze ten msciwy spoleczny pas@ozyt innych zeby robili G burze.
    z drugiej strony to mu sie nie dziwie bo jakbym ja zostal tak okrutnie jak on wydy@many przez akcjonariuszy
    dwa razy, poniosl straty dwa razy tak jak nasz miszczu to uczynil a przy okazji stal na peronie od 15 mcy
    kiedy spolka wyplaca tak sowite dywidendy to tez bym sie wquur......
    tak jak pisza inni to Draxar Dracha czeka na pociag na lotnisko w Radomiu, jutro bede przejazdem to
    podjade na PKP. Dracha na ktorym peronie stacjonujesz ?
  • Specjalisci od dywidendy na XPL: @Gutek123 oraz @Samolub Autor: ~5PLNy [82.132.232.*]
    odnalazłeś go na dworcu ?
    bo tu dalej społeczny pasożyt draxar dracha mocno gardłuje a papir stoi na paletach.
  • Specjalisci od dywidendy na XPL: @Gutek123 oraz @Samolub Autor: ~5PLNy [82.132.246.*]
    gdzie są nasi guru @Gutek @Nowy @Draxar Dracha elPrymityw
[x]
XPLUS 0,72% 2,81 2022-10-05 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.