• Sword & Shield Simulator do obserwacji Autor: ~mario [85.198.226.*]
  Po tygodniu gra wskoczyła na globalną wishlistę. Jest to 248 gra grupy tam obecna. Rok temu o tej porze było ich tam 203 (po tym jak wskoczył wtedy Urbek, który swoją drogą w przyszłym miesiącu będzie mieć premierę). Co dodając w międzyczasie 42 premiery z globalnej wishlsity w ostatnich 12 miesiącach oznacza, żę przybyło ich tam 87 (prawie 43 procent).
  https://www.youtube.com/watch?v=pg7SNRm7GVc
  W roku 2020 było w sumie 25 premier z gw. W 2021 wzrosło do 34. W tym roku na razie było 20 takich premier co powinno przełożyć się na okolice wspomnianych 42 do końca roku. W przyszłym roku obstawiam przekroczenie średnio jednej premiery na tydzień, czyli wynik powyżej 52.
  Powiecie i co z tego skoro nowych hitów w tym roku brak (choć Animal całkiem udany według mnie), a rok temu to zaskoczył (nie licząc CMS21) praktycznie tylko GSS (w dodatku jako gra z pogranicza grupy PLW)? Zgoda choć nie do końca (Tenants EA czy Prepper także nieźle zarobiły). Co prawda ja też oczekiwałem, że będzie lepiej ale i tak dzięki temu, że w zdecydowanej wiekszości są to tanie gry ich koszty zwracają się w ciągu kilku dni/tygodni lub w najgorszym wypadku miesięcy (patrz wczorajsze info o zwrocie Motorcycle od P2Chill), a następni już tylko zarabiają to efekt skali przekłada się na rosnące od 6 lat zyski operacyjne PLW.
 • Re: Sword & Shield Simulator do obserwacji Autor: ~Qtt [188.33.240.*]
  A ile jest trupów które wiszą na tej wishliscie od ponad dwóch lat ?
  Ogólne pytanie ile gier z tej wiary jest w produkcj, bo przecież prezes na takie pytania nie odpowiada. Łaskawie postuluje czekać, aż wydane zostanie demo co ma być oznaką, że gra jest faktycznie w produkcji.
 • Re: Sword & Shield Simulator do obserwacji Autor: ~mario [85.198.226.*]
  Ile gier z tych 248 jest w produkcji? Obstawiam, żę 2/3.
 • Re: Sword & Shield Simulator do obserwacji Autor: ~Qtt [188.33.240.*]
  No właśnie musisz obstawiać, bo w sposób bezczelny wrzucają kolejne trailery nie informując przy tym, które z projektów wrzuconych są produkowane.

  Trzeba to powiedzieć jasno i wyraźnie. Niektóre spółki zależne po prostu przedstawiają nieprawdziwe informacje a mówiąc dobitniej kłamią o stanie produkcji swoich tytułów. Kostowski albo nie ma żadnej kontroli nad tym co tam się dzieje, albo jej nie chce mieć. Efektem są przypadki typu polyslash, gdzie inwestorzy stracili swoje pieniądze (bazując na oficjalnych komunikatach wydawanych w espi).
[x]
PLAYWAY -2,81% 277,00 2022-09-29 16:06:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.