• Hej naganiacze Autor: ~zulu [31.61.249.*]
    Dlaczego nie kupujecie tej perły GPW? 13 tysięcy obrotu do tej pory to są jakieś drobniaki. A więc o co chodzi? Skończyła się kasa z MOPSu, czy obgryzacie paznokcie w oczekiwaniu na możliwość wywalenia akcji choć odrobinę wyżej?
  • Re: Hej naganiacze Autor: ~Frank_de_Hossa [109.241.74.*]

chcesz kupić czy sprzedać? tylko bez przemyśleń skąd ludzie mają kasę
  • Re: Hej naganiacze Autor: ~zulu [31.61.249.*]
    To bez znaczenia czy chcę kupić czy sprzedać. To co tu piszemy i tak nie ma przełożenia na kurs.
    dla kursu to nie ma znaczenia, ale dla czytającego już może mieć
  • Re: Hej naganiacze Autor: ~AdrianMaliniak [91.236.137.*]
    Frank to Ty?
    jeeeeżu pamiętam Cie jeszcze z parkietu
    a ty zulus czemu nie sypałeś po 65 gr. jak stało 13K ??

do AdrianMaliniak :) tak to ja - na giełdzie ( co prawda na początku jako obserwator ) prawie od początku, sporo straciłem bo przez te wszystkie lata nie mogłem wytrzymać nawet tygodnia bez akcji.Coś zbliżonego do uzależnienia od akcji. Już się jednak chyba wyleczyłem,bo już od ok.8 miesięcy nie posiadam ŻADNEJ AKCJI i spokojnie czekam na dno.Szkoda że tak późno na to wpadłem, bo pewnie nie zdążę już odrobić wszystkich strat
    pozdrowienia i samych celnych strzałów na GPW
  • Re: Hej naganiacze Autor: ~AdrianMaliniak [91.236.137.*]
    ano właśnie, pamiętam, że Frank_de_Hossa to Twój drugi nick, bo kiedyś miałeś inny.
    nie moge sobie przypomnieć, tak mi "oldmike" chodzi po głowie ale to chyba inny gość
    Frank wbijaj do nas: https://discord.gg/W2Pj4Sza
  • Re: Hej naganiacze Autor: ~zulu [31.61.249.*]
    Nie sypałem, bo nie mam już perły i tylko troluję na forumce te prymitywne próby naganiania na zakup akcji
  • Re: Hej naganiacze Autor: ~znawca [188.33.224.*]
    I jak po przeczytaniu danych z ost. sprawozdania to jak eni to "perełka" ?
  • Re: Hej naganiacze Autor: ~znawca [85.221.243.*]
    z opinii biegłego rewidenta : Mając na uwadze powyżej wskazane okoliczności oraz poniesione straty finansowe
    w bieżącym oraz porównywalnym okresie, w naszej ocenie świadczą one o istnieniu istotnej niepewności,
    która może powodować poważne wątpliwości, co do zdolności Grupy Kapitałowej ENERGOINSTAL S.A. oraz
    spółek wchodzących w skład Grupy Kapitałowej do kontynuacji działalności. Nasz raport z przeglądu nie
    zawiera zastrzeżenia w odniesieniu do tej sprawy
  • Re: Hej naganiacze Autor: ~spek [45.85.10.*]
    Zapraszam wszystkich chętnych do aktywnej grupy inwestycyjnej.Analizujemy spółki zarówno z rynku NewConnect jak i Wig-u.Jeżeli cenisz sobie merytoryke,chcesz się dowiedzieć czegoś ciekawego, lubisz dzielić się wiedzą, to to będzie idealne miejsce dla ciebie:) Uprzedzam,że osoby, które trollują, obrażają innych forumowiczów, nachalnie naganiają na spółki bez przedstawienia argumentów, są banowane lub permamentnie usuwane ze społeczności:)Cenimy sobie harmonie.Rekrutacja potrwa kilka dni, link z zaproszeniem umieszczam poniżej:https://discord.gg/tG5zz3VpGc
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [146.70.108.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
[x]
ENERGOINS -4,75% 0,68 2023-01-30 15:16:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.