• Pocztówka z wakacji, a w niej... Autor: ~InPost [66.115.180.*]
  ...przepowiednia, ktora sprawdza sie co rok https://youtu.be/9zycbtSO098?t=1

  "I róbta co chceta, ale najpierw pomyślta,
  Już koniec nauki, błąka mi się myśl ta,
  Że...  WAKACJE, ZNOWU SĄ WAKACJE, 
  NAPEWNO MAM RACJĘ. WAKACJE ZNOWU SĄ!"

  Czy eksperci YT wyedukowali sie nalezycie przez ostatni rok i wiedza juz co robic w obecnej sytuacji w kolejnych tygodniach? A tak w ogóle to jakie pozbieraliscie stopnie na swiadectwach z matmy, polskiego, biologii i chemii, co? szóstki, 5 czy jedynki nieraz?

  "C'est la vie", say the old folks, it goes to show you never can tell

  podpisano
  Kosiarz i kpt. Kuprin na SLONECZNYCH WAKACJACH w kraju poludniowym

  PS. Kto juz wybral kierunek wypoczynku? podobno ceny szybko sie zmieniaja https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103085,28507509,drozyzna-w-biurach-podrozy-ponizej-tej-kwoty-nie-wyjedziesz.html (skok nawet o 30%). Tak tam pisza. Sprawdzcie sami i przeliczcie. NIE BUJAM. A w lipcu wzrosną, czy spadną? Jak obstawiacie chłopcy okrętowi? Bedzie te 3x przy takiej inflacji? Co sądzicie?

 • Re: Pocztówka z wakacji, a w niej... Autor: ~ccc [195.181.163.*]
  Tia tia inflacja roczna rok do roku nie straszna przy odpowiednich stopach zwrtu i takich skokach :-) A pudelkowy holenderski kurier spisal sie od tamtego czasu calkiem calkiem chyba duzo tulipanow z niderlandzkiej łąki powciagal lewa i prawa dziurka przez calusieenkie wakacje i niezle proroctwa mieli narkomani :-)

 • Re: Pocztówka z wakacji, a w niej... Autor: ~Kosiarz [45.89.173.*]
  Dnia 2022-11-15 o godz. 08:28 ~ccc napisał(a):
  > Tia tia inflacja roczna rok do roku nie straszna przy odpowiednich stopach zwrtu i takich skokach :-) A pudelkowy holenderski kurier spisal sie od tamtego czasu calkiem calkiem chyba duzo tulipanow z niderlandzkiej łąki powciagal lewa i prawa dziurka przez calusieenkie wakacje i niezle proroctwa mieli narkomani :-)
  >

  Bo wtedy pewnie grasowali po wszystkich zagranicznych krajach i do RRakiet pakowali co tylko sie da zamiast leniuchować na plazy jak analfabeci bez elementrza na koszt podatników z bonu turystycznego :-D I teraz mamy skutki. Ot to i wszystko. Liczymy od początku więc, jak co rokU, byle do kolejnych, słonecznych tym razem wakacji za rok :-) Daj Boże.

  podpisano
  Lucyfer z d. Kosiarz

  PS. A tulipany to piękne kwiaty :-)
[x]
DRAGOENT 0,25% 40,60 2023-06-06 13:12:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.