• Jakie nastroje? Autor: ~W83 [46.204.12.*]
    Czołem Panie, Panowie,

jak tam nastroje w Dziarskiej Ekipie Akcjonariuszy?

Pył i kurz już opadły po ostatnim i kolejnym zagraniu na strach w stadzie leszczy.

A tu patrzcie patrzcie, leszcze zahartowane i nie płoszą się jak to było w H2 2021. A DM'y/bankiery przelewają z wora do wora codziennie.

Posiadam papier od ponad 2 lat i znowu sąduje Wasze nastroje.

Racjonalnie na Wasz nos, ile jest warta jedna akcja największej korpo HR na świecie notowanej na GPW? Korpo., która tak bardzo nam "obrzydza" raporty, straszy i grzeje (samodzielnie się blokując) akcjonariuszy (współwłaścicieli) i teraz zapewne szykuje się do kolejnej drogiej akcji skupu.....heh chciałbym wiedzieć ile to do dziś kosztowało GI i nas (papier stoi bardzo nisko trzymany za nogi w sztuczny sposób, a to powoduje straty po stronie inwestorów).

Ja liczę na dziś wartość papiera (rotacja na rynku pracy to już ~>25% i to poniżej stanowisk MID, wystrzały notowań mini społek HR, czy kasa z HU itd.)na poziomie 7-9 (tylko tyle przez "antykreatywność" w raportach).

A Wy jak sądzicie?

Warto pisać, żeby wybić z głowy to planowane 1,75.....kto im za tyle sprzeda, ile zetną drzew na papier, żeby wysłać kolejne zawiadomienie na papierze?

Super weekendu, i pozdro,
    W83

• Re: Jakie nastroje? Autor: ~ddr [31.0.58.*]
    1,75 było w marcu, bez efektu. Gi niech mi czyms takim dupy nie zawraca. Czekam ponad dwa lata, bez problemu poczekam drugie tyle.
  • Re: Jakie nastroje? Autor: ~mariano [83.0.121.*]
    Mój nastrój jest bardzo dobry.
    W mojej ocenie, w długiej perspektywie wartość za akcję to minimum 20-30zł, ale patrząc na FF i na to co może się dziać jak gawiedź odpali możliwe że będzie wyżej.
    Na dzisiaj byłbym w stanie zastanowić się czy puścić papier za 15zł. Niżej nie oddam.

Pozdrawiam!
  • Re: Jakie nastroje? Autor: ~Tomas [46.204.40.*]
    U mnie podobnie. Taniej niż 8 PLN per akcja nie oddam. Pozdr
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [172.98.68.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • Re: (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: ~______XvX______ [195.238.168.*]
    Kurcze, to ja się zastanawiałem nad 5zl czy by za tyle nie oddać. Ale jak widzę trzeba się cenić wyzej, haha. Jesli będzie trzeba czekam kolejne 2 lata! Pozdr.
  • Re: (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: greggar [195.29.111.*]
    Też nie oddam za mniej niż 7PLN, a dodatkowo podnoszę cenę aktywnych zleceń. Mogę czekać 2 lata na 7PLN.
  • Re: (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: ~christofm [31.0.37.*]
    Ja też nie oddam niżej niż 8 a średnią mam 2.49. Mogę czekać.
    Pozdrawiam
[x]
GIGROUP -3,42% 1,30 2022-10-04 15:00:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.