• ubrali wszystkich chetnych Autor: ~Prezes [79.185.6.*]
    siedze tu 12 lat i jeszcze takiej akcji nie widzialem :)
  • Re: ubrali wszystkich chetnych Autor: ~Monika [5.173.157.*]
    Cuda
  • Re: ubrali wszystkich chetnych Autor: ~Prezes [79.185.188.*]
    nikt nie słuchal jak było po 2 zl
    to teraz pewnie bedą słuchać jak bedzie po 50 groszy
    lapacze nozy kurs sami zbija mega nisko

i to podnoszenie kursu kilkoma akcjami jeszcze lepiej swiadczy o sile papieru :)
  • Re: ubrali wszystkich chetnych Autor: ~Attack [192.40.57.*]
    Pal.ko jeszcze dziś plus obserwuj jak masz kwit to zrób te 50 a nie zaklinasz rzeczywistośc masz kasę i fantazje?nie masz boś żebrus pewnie bez pracy mieszkający z matką w wieku 55 lat uwalaj pokaż siłę !!!
  • Re: ubrali wszystkich chetnych Autor: ~Vodka007 [5.184.229.*]
    Dziękuje za rady Prezesa, każdy robi swoje . Ja tu jestem bykiem Tu niedźwiedziem. Z tego co wiem czekasz od roku by kupić po swojej cwnie
  • Re: ubrali wszystkich chetnych Autor: ~Chic [89.187.170.*]
    On jest tym legendarnym prezesem spod sklepu co to mówi kierownik da dwa złote bo na chlib zabrakło
  • Re: ubrali wszystkich chetnych Autor: ~Prezes [79.185.188.*]
    chcial bys nie :)
    mozesz tylko pohejtowac nad swoim losem

ksiazki polecam poczytac i pouczyć się trochę mimo wakacji
  • Re: ubrali wszystkich chetnych Autor: ~Chic [89.187.170.*]
    Ci ty mnie obchodzisz. Ważne że ja mam dobrze naganiaj bo chce dokupić im niżej tym lepiej tylko do tego się nadajesz a co do książek to jedyna jaka widziałeś to był twój paszport kovidowy
    Klapa Jelczu bajery nie masz sklajstrowanej
  • Re: ubrali wszystkich chetnych Autor: ~Prezes [79.185.2.*]
    oj dziecko dziecko
    dokupuj ile wlezie i nie skomlaj
  • Re: ubrali wszystkich chetnych Autor: ~XXX [89.151.46.*]
    dokupuj po premierze nemesisa sprzedaż po 50 gr. moze, bo gra wyglada gorzej niż methamorphosis
  • Re: ubrali wszystkich chetnych Autor: ~Prezes [79.185.2.*]
    współczuje
    a wygląda to dopiero na początek dożynki
  • Re: ubrali wszystkich chetnych Autor: ~X3 [5.253.206.*]
    No Vodka niestety, naganiacze na spadki mieli rację. Jest źle.
  • Re: ubrali wszystkich chetnych Autor: ~Aurum [37.19.200.*]
    Tak nawet podawali poziomy cenowe ostatnio 25 groszy przy tym karnecie jutro pewnie ciężki dzień dla nas ,a nikomu już nie w smak kupowanie skoro ciągle jest niżej !!
    Zobaczymy, pamiętaj, że Vodka ma, jeśli nie zszedł na zawał, kilkaset tysięcy akcji. więc przynajmniej będzie dobre towarzystwo do oglądania katastrofy :)
  • Re: ubrali wszystkich chetnych Autor: ~Tylko [190.2.132.*]
    Nie przesadzaj nawet jak zjedzie na 10 gr to co za problem wyjechać tym na 20?aurum ma rację to ma wyglądać tragicznie jutro pewnie łamanie kołem robia co chcą bo tu jest bierność trzech leszczy z 50 k bujnie jutro tematem na plus 50 mówisz panika?a jaki powód? dlaczego jak się kupuje z prawej to nikt nie podstawia ani nie sypie?tylko czeka sobie na zjedzenie towaru codziennie jest 5-6 nowych zleceń zawsze po 8 i po 9 się pojawiają na S jakby dusiciel stracił że 100 k akcji to pewnie musiałby się ujawnić przez rynek?co do vodki to skąd on ma taki pakiet?i siedzi biernie?
    A to akurat prawda dziś obrócil 22k kwita zamiast się bać to możecie kontratakować poczytajcie sobie jak w USA małolaty ograły fundy można jak się chce
    https://businessinsider-com-pl.cdn.ampproject.org/v/s/businessinsider.com.pl/finanse/spekulacja-na-akcjach-spolki-gamestop-o-co-w-tym-wszystkim-chodzi/zvscdmd.amp?amp_gsa=1&amp_js_v=a9&usqp=mq331AQKKAFQArABIIACAw%3D%3D#amp_ct=1656358554131&amp_tf=Od%3A%20%251%24s&aoh=16563585458646&referrer=https%3A%2F%2Fwww.google.com&ampshare=https%3A%2F%2Fbusinessinsider.com.pl%2Ffinanse%2Fspekulacja-na-akcjach-spolki-gamestop-o-co-w-tym-wszystkim-chodzi%2Fzvscdmd poczytajcie
    Aurum, dobrze ci radzę, przestań się łudzić. Gdzie Gamestop a gdzie Ovid, tylko się rozczarujesz.
    Stary dziś nikt z nas nie ma dobrego dnia ale mówienie o ovid że to dwóch Jacków z komputerem to mimo mojej antypatii do w.w nadużycie.czy z taka spóła chciałby robić coś oculus?ta spółka nie jest taka zła jak wynika z kursu...być może zarządzać powinien manager nie artysta no nic poczekamy w atmosferze ogólnego zniesmaczenia całą sytuacja
    Zbyt dosłownie to czytasz. Oczywiście, że Ovid to nie tylko Jacki, ale zarządzają ...no cóż, Jacki i to ich spółka. Podjęli ryzykowną decyzję, inwestorzy jeszcze bardziej ryzykowną i jak to się kończy widzimy. Oculus nie ma wielkiego znaczenia, bo nie podniesie kursu na 2.x złotych, żeby chociaż ustabilizować sytuację. Dziwi mnie postawa Awaken, wydaje się, że sądzili, że ich planszówka i kampania na kickstarter wystarczy do wypromowania gry. Pomylili się i też stracili kasę. Gra miała zerowy marketing, może jak wyjdzie z EA trafi chociaż do recenzji na IGN. Wątpie by na tym etapie było ich na to stać
    Ty w ogóle masz akcję? delikatnie naganiasz na spadki luz....co do oculusa gdzie gier jest mało to sprzedaż potencjalna intera na poziomie 50-60 k to nic?incuvo miało podobny wynik i to ich dzwignelo pozatem można wyjść z ambitnych gier i wejść w Vr dla oculusa jeśli.bedzie chciał?ovid Nemesisem pokazał siłę zespołu dowieźli trudna grę ,na intera liczę jako na sukces komercyjny i zastrzyk gotówki dla firmy
    Niestety mam i to więcej niż bym chciał w tej chwili i nie zależy mi na spadkach :) Razem z Warinerem i Vodką jesteśmy starą ekipą :) Z tym, że Jacki dowiozły trudną grę i mają przyzwoity zespół się zgodzę, to niestety niewiele znaczy, jeśli produkt finalny się nie sprzedaje. Dobrych pracowników szybko stracą jeśli nie będzie pieniędzy na przyzwoite pensje. Przypadku Incuvo nie znam. VR to mniejszy rynek, może uda im zaadaptować do niego Nemesis ?
  • Re: ubrali wszystkich chetnych Autor: ~Aurum [89.187.185.*]
    https://strefainwestorow.pl/wiadomosci/20220516/incuvo-sprzedalo-ponad-68-tysiecy-kopii-gry-green-hell-vr-na-oculus-quest-2 warto poczytać. Wg mnie to oculus jest komercyjna przyszłością i kasa .warto pogrzebać o oculusie quest 2 zanim ferruje się wyroki.steam bierze wszystko jak leci meta zapewne jest bardziej selektywna sądząc po małej ilości gier a dużej urządzeń https://gamingsym.in/pl/uncategorized/prawie-80-gogli-vr-sprzedanych-w-2021-r-to-oculus-quest-2/
  • Re: ubrali wszystkich chetnych Autor: ~wariner [89.64.119.*]
    Ja czekam na oculusa, bo sukces jak i porazke nemesis bierze na klate awaken - z wypowiedzi Jackow na konfie oni w praktyce przejeli projekt. Czekam na Interkosmos bo z jednej strony to ciekawy projekt, a z drugiej jezeli tu jest tylu chetnych na papier to moze jakas spolka VR bedzie chciala ich wyciagnac spod Varasav i moze zrozumiemy czemu jest poza rynkiem owi chetni chca to brac po 2.xx. poza tym, z prozaicznych powodow mam tu na tyle duza strate, ze wywale pkc tylko jesli ktorys z moich papierow fundamentalnych wywali 300% a na to sie koniunkturalnie przez jakis czas nie zanosi. Mogliby dac emisje z pp a'la 4mass, bo po 10gr to bym sobie dobral
    Jakakolwiek emisja, nawet pp z dla akcjonariuszy dobiłaby kurs, iść powinni w drugą stronę i umarzać akcje ale na to nie ma kapitału. Nie widzę tych chętnych na papier o których mówisz. Sądzę, że gdyby to były inne niż papierowe operacje realny kurs nadal trzymałby 2 zł. Awaken spartolił sprawę, teoretycznie mogą się jeszcze uratować dobrą recenzją w IGN jeśli do gry dodadzą innych obcych z uniwersum Nemesis i inne mapy oraz zrobią single player. Wolałbym udaną premierę IK i ujawnienie nowego projektu. Co dalej jest wielką niewiadomą, bez Awaken Ovid niewiele znaczy.
  • Re: ubrali wszystkich chetnych Autor: ~NemesisHit [190.2.133.*]
    Kolego on mówi o emisjach po 2+ zastawie na akcjach po 2,5 i sprzedaży akcji po 2 przez varsav
    Było tego całkiem sporo kurs idzie pionowo w dół bardzo nienaturalnie , koncepcja z przejęciem o które wariner pisze coś w tym jest dziś pewnie grosze zobaczymy jaki obrót
    Kolego, doskonale wiem o czym mówi i to są "papierowe" transakcje, bo papier wszystko zniesie. Za ile faktycznie i w jakim układzie poszedł papier nie wiesz i nie sprawdzisz. Kurs spada jak najbardziej naturalnie, nie ma ma popytu. Na Var po premierze GU zleciał z 2 zł na 80gr. Na przejęcie bym nie liczył, choć rozumiem skąd się te pomysły biorą - ludzie ratują psychikę po spadkach fantastycznymi wymysłami. Żeby nie było, tu przynajmniej będzie premiera drugiej gry.

Nic poza skupem akcji nie ustabilizuje kursu, na to jednak potrzebna jest kasa, najlepiej spora kasa ze zrealizowanych gier, a na razie nie mają płynności by utrzymać zespół.

• Re: ubrali wszystkich chetnych Autor: ~NemesisHit [107.181.180.*]
    Czyli wg ciebie emisja ostatnia nie była po 2,3?w ogóle to jesteś insiderem?skąd wiedza o zespole?dziwnie uaktywniasz się jak spada pokaż swoje akcje dziś na ważeniu możesz ?
  • Re: ubrali wszystkich chetnych Autor: ~NemesisHit [107.181.180.*]
    Nic poza skupem?ale fantazje :)
    Nic poza skupem, jeszcze mogłaby pomóc bardzo udana premiera, ale jak wyszło wszyscy wiemy. Niecałe 170 komentarzy po 2 tygodniach na Steam nic dobrego nie wróży.

• Re: ubrali wszystkich chetnych Autor: ~NemesisHit [37.19.199.*]
    Prawda jest taka pokaż akcję że masz albo zamilcz pokażesz możemy pisać dalej i dywagować w tej chwili naganiasz na spadki
    Kim jesteś, że mówisz innym kiedy mają milczeć? Spadki już były, to już się stało, jak nie wytrzymujesz ciśnienia po stracie idź grać na komputerze a nie giełdzie.
    Tu siedziało paru hazardzistów którzy postawili żetony, że Nemesis będzie umiarkowanie udany. Nie udało się, zamiast czarnego wypadło czerwone, reszta to konsekwencja. Nie ma żadnych tajemniczych sił, nie ma żadnych rozgrywająych fundów. Jest niezbyt udana choć ambitna w założeniach gra, dwóch jacków i kilku straceńców. Czas spółeczek dwóch Jacków z komputerem i marzeniami się skończył. Nie ma co się zastanawiać co będzie jutro, może będzie źle, może gorzej, może to samo.

Były gorszee spadki, choćby ONEMORE ostatnio zaliczyl -60% :)

[x]
OVIDWORKS 1,00% 1,01 2022-09-26 10:41:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.