• Co dalej z Hawe? Kiedy będzie układ? Autor: ~Akcjonar [37.30.40.*]
    Dawno tu nie zaglądałem. Czy komuś wiadomo co dzieje się z Hawe? Co z układem z wierzycielami, który miał być już dawno, a którego nie widać. Pandemia oficjalnie już zakończona może teraz coś zacznie się dziać. Proszę o odpowiedź.
  • Re: Co dalej z Hawe? Kiedy będzie układ? Autor: ~Aero [212.180.231.*]
    Dnia 2022-06-15 o godz. 09:00 ~Akcjonar napisał(a):
    > Dawno tu nie zaglądałem. Czy komuś wiadomo co dzieje się z Hawe? Co z układem z wierzycielami, który miał być już dawno, a którego nie widać. Pandemia oficjalnie już zakończona może teraz coś zacznie się dziać. Proszę o odpowiedź.

Sprawdź w sprawozdaniu Hawe Telekom informacje

• Re: Co dalej z Hawe? Kiedy będzie układ? Autor: ~Aero [212.180.231.*]
    Dnia 2022-06-15 o godz. 09:00 ~Akcjonar napisał(a):
    > Dawno tu nie zaglądałem. Czy komuś wiadomo co dzieje się z Hawe? Co z układem z wierzycielami, który miał być już dawno, a którego nie widać. Pandemia oficjalnie już zakończona może teraz coś zacznie się dziać. Proszę o odpowiedź.

Sprawdź w sprawozdaniu Hawe Telekom informacje. Będziesz miał częściowy obraz sytuacji. Co do samej Hawe S.A to zapoznaj się z tematami na forum. Jest tam sporo informacji.

• Re: Co dalej z Hawe? Kiedy będzie układ? Autor: ~sx [178.43.242.*]
    https://pracodawcy.pracuj.pl/hawe-telekom-sp-z-o-o-w-restrukturyzacji,27186
  • Re: Co dalej z Hawe? Kiedy będzie układ? Autor: ~fe [178.43.242.*]
    Porozumienie chyba działa? bo w mediach i tutaj cisza... a czas jest na korzyść złodziejstwa liczącego na przedawnienie i zakopanie tematu,

złodzieje, oddawać akcje
    gdzie jest państwo i jego służby?!
[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.