• trend spadkowy - opinie Autor: ~TechAnal [147.161.249.*]
    Dzięki za stosunkowo merytoryczne wpisy w ostatnich miesiącach. Obserwuję spółkę od listopada '21. Wczoraj zassałem pierwszy pakiet. Nie widzę wyraźnych technicznych przesłanek do zakończenia trendu spadkowego. Fundamentalnie wygląda to trochę lepiej, mimo stosunkowo kosztownego przejęcia. Konsolidacja po przejęciu ML i pierwsze efekty synergii - to na pewno potrwa. Są jednak sygnały, że do dołka zostało naprawdę niewiele. Stąd decyzja o otwarciu pozycji i przywitaniu się - więc cześć.
  • Re: trend spadkowy - opinie Autor: ~essa [83.13.157.*]
    Hej! Witam na pokładzie. ja akumuluje za 500+ dla dzieciaka, ale ma dopiero 3 lata wiec liczę na to, że dzieciak będzie lepszy start jak spółka nie zbankrutuje.
    Swoją drogą zastanawiam się dlaczego kurs aż tak mocno leci.
  • Re: trend spadkowy - opinie Autor: ~wizimir [185.186.152.*]
    Moim skromnym zdaniem, to firma z dużym potencjałem wzrostu....branża super ciekawa, a przejęcie MailerLite otwiera drzwi do graczy totalnych.
  • Re: trend spadkowy - opinie Autor: ~Jedi [104.28.129.*]
    A do ilu to może spaść? Miałem nadzieję, że 2 z przodu nie zobaczymy…
  • Re: trend spadkowy - opinie Autor: ~TechAnal [147.161.249.*]
    Nikt Ci na tak postawione pytanie w sposób wiarygodny nie odpowie. Nie zapominaj o szerszym kontekście - spójrz co wyprawia nasdaq od początku czerwca. Przyjrzyj się sentymentowi na spółkach technologicznych. Fundamenty już teraz są dobre, a jak synergie zaczną odnosić skutek - rynek dostrzeże faktyczny potencjał. Moim zdaniem mówimy o horyzoncie czasowym ok 7-10 miesięcy, ale to...jest de facto zgadywanie.
[x]
VERCOM 1,27% 31,90 2022-10-05 09:03:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.