• Skup akcji Autor: ~Arab [89.64.43.*]
    Skup rozpoczęty, ale redukcja prawdopodobnie będzie z 99-98,5%. Orientujecie się czy dalej na XTB biorą za świadectwo depozytowe 100zł i czy to jest jedyny koszt? Bo jeśli tak to z moimi 600 akcjami to sprzedam z 6-9 akcji i 1/3 potencjalnego zarobku zostanie zjedzona przez koszty.
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [5.184.78.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • Re: Skup akcji Autor: ~Tomek86 [5.173.29.*]
    Ponawiam pytanie. Ja mam 2000 akcji ale w PKO, jak tam wogole dac te akcje na skup
  • Re: Skup akcji Autor: ~Koplas [104.28.131.*]
    Zwyczajnie złóż zlecenie sprzedaży do końca zapisów. Automatycznie Ci rozliczy
  • Re: Skup akcji Autor: ~Pytający [213.77.35.*]
    " (...) w sprawie przeznaczenia kapitału rezerwowego na sfinansowanie nabywania akcji własnych Spółki w celu ich umorzenia, upoważnienia Zarządu Spółki do nabywania akcji własnych Spółki w celu ich umorzenia oraz powołania pełnomocnika uprawnionego do reprezentowania Spółki w transakcjach nabywania akcji własnych Spółki od akcjonariuszy będących jednocześnie członkami Zarządu Spółki (..)
    Pytanie: niby każdy jest uprawniony, a w treści jest zapis o zarządzie. To jak z tym skupem? Jest dla wszystkich czy dla zarządu tylko?
  • Re: Skup akcji Autor: ~Bolo [94.254.165.*]
    Jak się jest zbyt mało rozgarniętym i nie potrafi się czytać ze zrozumieniem, nie mówiąc już o przynajmniej podstawowym pojęciu o giełdzie to się nie powinno na niej inwestować.
    Myślę że to wyczerpuje odpowiedź na Twoje pytanie "Pytający"...
[x]
ONDE -1,33% 14,80 2023-02-09 09:53:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.