• Zysk 1 mln, wzrost kosztów zarządu 2 mln Autor: ~Ciekawy [5.184.229.*]
    Nie wiem, teraz już to smaruje bo wyszedłem przy 16, ze średniej 20 ale czy ja dobrze widzę zysk 1 mln netto, a w opisie wzrost kosztów zarządu o 2 mln złotych...cuda na kiju...powiem tak, wiem, że budowlanka to obecnie ciężki biznes, ale tymbardziej dziwi mnie ten skup, zamiast zostawić go na inwestycje, albo inaczej, ktoś był świadomy że to mogą być ostatnie zyski na najświeższy czas, więc żeby nie podzielić się z nikim i jak najwięcej dla siebie to ten skup...tak czy siak Onde życzę dobrze jako firmie ale niepotrzebne było te IPO, ja tu straciłem niestety, szkoda że nie wyszedłem w dniu IP0, ale Ci co kupowali za 30, ból niesamowity....
  • Re: Zysk 1 mln, wzrost kosztów zarządu 2 mln Autor: ~Ciekawy [5.184.229.*]
    To wynik zimowego przestoju oraz wyższa w ujęciu nominalnym niż w analogicznym okresie 2021 r. opłata poniesiona na rzecz podmiotu dominującego (0,9% wartości wystawionych faktur sprzedażowych), podano także., to jest dobre, co za syf...skup pazerny nie wystarczy, jescze trzeba doić do końca, przy takim sentymencie na GPW i polityce firmy to strach się bac gdzie to dojdzie...na swój sposób to też dla mnie dużo nauki, widziałem jak grał Erbud, widziałem te skupy ale prospekt mnie przekonał, teraz wiem że trzeba być bardzo uważnym...
  • Re: Zysk 1 mln, wzrost kosztów zarządu 2 mln Autor: ~York [31.0.93.*]
    Ciekawy,czy jesteś robotem,czy homosapiens?Czy kiedykolwiek śpisz,odpoczywasz?Pytam z ciekawości,bo prawie 24/24 są Twoje wpisy.Wyluzuj, odpocznij.Pozdrawiam.
  • Re: Zysk 1 mln, wzrost kosztów zarządu 2 mln Autor: ~Ciekawy [5.184.229.*]
    Na luzie
  • Re: Zysk 1 mln, wzrost kosztów zarządu 2 mln Autor: miciu78 [37.225.87.*]
    Czesc Ciekawy, masz pozdrowienia od Krosno, celowo nie podawalem mu nazwisko spolki co jestem z Toba i Fritsla, nie chce by te trole z PKN tu wypisywaly pierdu pierdu
    Zagladnij na PKN
    Pozdrawiam Ciekawy, Fritsla
  • Re: Zysk 1 mln, wzrost kosztów zarządu 2 mln Autor: ~Miciu78 [37.225.91.*]
    Nazwy spolki :))))
  • Re: Zysk 1 mln, wzrost kosztów zarządu 2 mln Autor: ~Ciekawy [193.24.207.*]
    O kurcze, zajrzę na PKN, ja tak jak pisałem trzymam Orlen co kupowałem za covid i nie puszcze, dokupiłem pakiet jescze na małym dołku, ale to w zeszłym roku...
[x]
ONDE 4,51% 14,84 2023-01-30 17:04:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.