• WŁADYMIROWI PUTINOWI NALEŻY SIĘ NAGRODA NOBLA Z EKONOMII, JAK ZAŁATWIŁEM Autor: ~MAZUR [79.185.174.*]
    ZACHÓD. UDAŁO MI SIĘ TO PRZECZYTAĆ. RÓBEL JEST NA DEFLACJI OD Z PRZED WOJNY TO 65% DEFLACJI, NA RUBLU, GDY RESZTA ŚWIATA MA GALOPUJĄCĄ INFLACJĘ, KTÓRA SUKCESYWNIE NARASTA. NO TO MAMY NOWEGO NAJWYBITNIEJSZEGO ŚWIATOWEGO EKONOMISTĘ, WŁADYMIRA PUTINA. BRAWO WŁADYMIRZE, NIKT SIĘ NIE POŁAPAŁ, PIĘKNIE PAN WSZYSTKICH ROZEGRAŁ. DY NIE POWIEDZIEĆ "OGRAŁ"? CZAS NA ROZMOWY POKOJOWE TAK MYŚLĘ, BIEDNEGO ZEŁEŃSKIEGO CO U WRÓT TWOICH STOJĘ O PANI, DO UE?
  • MAZUROWI NALEŻY SIĘ CIEPŁY BRĄZOWY KLOCEK OD JAKALY SZECHTERA Autor: ~GENIA [37.30.44.*]
    ZA POSTOMUNE I CALUSKI JAK Z JARUZELEM
  • Re: MAZUROWI NALEŻY SIĘ CIEPŁY BRĄZOWY KLOCEK OD JAKALY SZECHTERA Autor: ~MAZUR [79.185.18.*]
    Dnia 2022-05-11 o godz. 00:48 ~GENIA napisał(a):
    > ZA POSTOMUNE I CALUSKI JAK Z JARUZELEM

GENERAŁ JARUZELSKI BYŁ PRAWDZIWYM MĘŻCZYZNĄ, JA PAMIĘTAM W WOJSKU JAK BYŁEM 2,5 MIESIĄCA BO JARUZELSKI MNIE ZWOLNIŁ, GDYŻ BYŁEM POTRZEBNY JAKO KIEROWNIK WYDZIAŁU ANALITYCZNY GŁÓWNY SILNIKI 3 PZL, NA PRODUKCJI, A PO BADANIU NA IQ MIAŁEM 320, TO WSZYSTKO WSPIERAŁ MOCZAR BO TAKIE BADANIA ZROBIŁ WCZESNIEJ W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 6. I POSZŁA TECHNOLOGIA PODZIEMNEGO GAZOWANIA WĘGLA W PZL I W 1990 WSZYSTKO BYŁO GOTOWE DO WDROŻENIA. A NOWY RZĄD I BALCEREK ZAKRĘCILI KASĘ. I TERAZ JEST JAK WIDAĆ, BRAK ENERGII DLA ENERGETYKI. A TU GIENIA MOGŁAŚ JUŻ GRYŹĆ ZIEMIĘ, GDYBY JARUZELSKI NIE OGRAŁ BREZNIEWA I ZACHOWAŁ SIĘ JAK ZELEŃSKI.
  • Re: MAZUROWI NALEŻY SIĘ ZAPŁATA ZA INFO O TU 154M ŻE PALIWA NIE WLALI Autor: ~MAZUR [79.185.18.*]
    A CO PREZES KACZYŃSKI TAKI NIEPRZYJEMNY I JAKO GIENIA PISZE? WSZAK TO JA PANU NAPISAŁEM JAK DOSZŁO DO KATASTROFY I JAK ZGINĄŁ LECH KACZYŃSKI, PREZYDENT RP. TO TRZYMAJ PAN FASON, BO ZA STO LAT TEGO BY NIE WYDEDUKOWAŁ PANA TAKI KUMPAN SZEW KUMISYJI, RASOWY DEBI LLO.
  • Re: WŁADYMIROWI PUTINOWI NALEŻY SIĘ NAGRODA NOBLA Z EKONOMII, ZAŁATWIŁEM Autor: ~MAZUR [79.185.147.*]
    NO NIBY KTOŚ WYGRYWA NA UKRAINIE, TYKLO KASA WSZYSTKIM TOPNIEJE, A INFLACJA JEST 15% W RP. WSZYSTKO POLAKÓW KOSZTUJE, A UNIA NIE CHCE WOJNY, FRANCJA I RFN, NIE DADZĄ POLSCE Z UE ANI GROSZA, NA UKRAIŃCÓW. I NIE WYSYŁA BRONI ANI FRANCJA ANI RFN. POLSKA INICJATYWA JEST NA KOSZT POLSKI. CZYLI WIELKIE SŁOWA O MIŁOŚCI, A POTEM W DZIURAWYCH SKARPETACH RP Z UE PUSZCZĄ? A ROSJĘ Z PALIWAMI PRZYJMĄ.
[x]
AGORA 5,84% 5,62 2023-01-27 17:02:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.