• Nowy artykuł Autor: ~Grzegorz [188.146.96.*]
  https://www.cashless.pl
 • Re: Nowy artykuł Autor: ~INFO [46.204.12.*]
  mega info :)
 • Re: Nowy artykuł Autor: weterani [83.23.63.*]
  Rozwijana przez TryPay aplikacja kierowana będzie do klientów wszystkich banków i wykorzystywać ma m.in. zalety open bankingu
  Femion Technology, właściciel spółki TryPay Later, poinformował o nabyciu przez nią od BillTech platformy do opłacania rachunków wraz z kontami użytkowników (ma ich być kilkadziesiąt tysięcy). Kwota transakcji opiewa na 500 tys. zł. W związku z nią jeszcze przed końcem wakacji przeprowadzone zostaną zmiany w regulaminie oraz rebranding platformy.
  Przeczytajcie także: TryPay to nowa marka na polskim rynku usług płatniczych
  Z komunikatu Femion Technology wynika, że z platformy do opłacania rachunków pod administracją TryPay korzystać będą mogli klienci wszystkich banków w kraju, integrując się ze swoimi dostawcami mediów, subskrypcji oraz innymi dostawcami usług i produktów cyklicznych. Dzięki automatycznemu pobieraniu faktur do platformy użytkownik będzie mógł dokonać płatności rachunków, korzystając z kilku metod płatności, w tym za pomocą podpiętej karty płatniczej, bramki płatniczej, Blika, a także odroczonych płatności.
  – Zamierzamy rozwijać platformę nadal w zakresie usług opłacania rachunków, ale naszym zasadniczym celem jest budowa tzw. superaplikacji do zarządzania finansami osobistymi. Dzięki naszym rozwiązaniom otwartej bankowości użytkownicy będą mogli podłączyć swoje rachunki bankowe, inicjować transakcje, korzystać z różnych form finansowania, jak również posiadać tzw. elektroniczną portmonetkę, na którą będą mogli wpłacać i wypłacać pieniądze w tym poprzez bankomaty, pocztę, przelewać środki innym użytkownikom, kupować ubezpieczenia itd. – powiedział serwisowi cashless.pl Przemysław Serba, dyrektor zarządzający Femion Technology.
  Przeczytajcie także: TryPay wprowadza płatności odroczone w modelu B2B
  Transakcja z TryPay nie oznacza, że BillTech wycofuje się z rynku płatności za rachunki. – Absolutnie nie wychodzimy z rynku, a wręcz umacniamy naszą pozycję poprzez współpracę z kolejną firmą, która będzie korzystała z infrastruktury BillTech. Chcemy być technologicznym dostawcą rozwiązań w obszarze EBPP (elektroniczna prezentacja i płatności za rachunki) w modelu white-label dla masowych wystawców faktur oraz operatorów aplikacji płatniczych, takich jak banki czy fintechy – powiedział serwisowi cashless.pl Jędrzej Małolepszy, współzałożyciel fintechu BillTech.

  Firma realizuje strategie krok po kroku , tylko cierpliwość Pozdrawiam

 • Re: Nowy artykuł Autor: ~Poraj [143.244.44.*]
  Popytu na akcje brak,
  A czy wiedzą kto kupi 7mln akcji MINIMUM po 2,2zł?
[x]
FEMTECH -0,99% 1,00 2022-11-30 13:10:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.