• Wszystko drożeje Autor: ~TakiCh [89.64.82.*]
    Tylko firmy produkujące prąd, który drożeje są tanie jak barszcz.
  • Re: Wszystko drożeje Autor: ~MałyGeyekjarek [84.234.36.*]
    A wiesz że pisowski nierząd wywalił mld że spółek energetycznych na górnictwo !!! Dzieki pisowskiemu nierzadowi masz akcję za tyle ile widzisz !! Ja za po widzielem akcje pge za 26zl plus dywidenda !! Za pisowcow 2.5 zł widzem plus dodruk akcji za 8.55 zł !!! Tak się niszczy polskie spółki energetyczne
  • Re: Wszystko drożeje Autor: ~volfek1 [31.6.159.*]
    Dnia 2022-04-29 o godz. 16:24 ~TakiCh napisał(a):
    > Tylko firmy produkujące prąd, który drożeje są tanie jak barszcz.

a zobaz harper jaki tani i ma tylko 2 mln szt akcji w obrocie
  • Re: Wszystko drożeje Autor: ~Badziewiak [95.108.59.*]
    Tak
    Zgadza się.
    Wszystko drożeje tylko nie akcje na GPW.
    Przyszedł do mnie ubezpieczyciel (nie napisze skąd) i powiedział mi ile muszę zapłacić za ubezpieczenie samochodu.
    Mówię mu, że miało być taniej a on mi na to, że wszystko drożeje ale......mój samochód wycenił niżej niż w zeszłym roku.
    Mniej dostanę ale więcej za to muszę zapłacić.
  • Re: Wszystko drożeje Autor: ~seth [37.47.158.*]
    Niby racja ALE drożeją limity CO2 więc firmy energetyczne mają wyższe koszty... ceny dla odbiorców indywidualnych są regulowane więc nie pokrywają oni wszystkich kosztów... energetyka ma sporo umów ze stałą kilkuletnią ceną dla odbiorców więc po wzrostach znowu one nie pokrywają kosztów i znowu energetyka jest w plecy... także niby jest dobrze ale mogło by być lepiej.
  • Re: Wszystko drożeje Autor: ~ograbiony [31.6.159.*]
    wszystko drożeje to akcje muszą tanieć takie już życie, zobaczcie jak tanieje harper, co dzień to 4-5% w dół
[x]
PGE 0,53% 6,79 2022-12-06 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.