• nareszcie znalazłem czas trwania poprzedniej apelacji Autor: ~Rumun [83.20.222.*]
    W sprawozdaniu emitela za 2020 rok czytamy:

"2) W dniu 30 października 2015 roku Emitel wniósł pozew o zasądzenie od Magna Polonia S.A.
    na rzecz Emitel kwoty 2.100 tys. zł wraz z ustawowymi odsetkami. Podstawą roszczenia jest
    naruszenie zobowiązania do zachowania poufności przez Magna Polonia S.A., związanego z
    prowadzonymi w 2012 i 2013 roku przez strony negocjacjami dotyczącymi nabycia przez Emitel
    od Magna Polonia S.A. udziałów spółki Info-TV-Operator.
    8 października 2019 roku Sąd oddalił pozew w całości, od którego Grupa złożyła apelację 26
    marca 2020 roku. Termin rozprawy apelacyjnej nie został wyznaczony."

Dzis juz wiemy ze prawomocny wyrok sadu apelacyjnego w tej sprawie zapadł 28 lutego 2022 roku. Czas trwania apelacji to 23 miesiące. Jesli uzyć teraz analogii to od głównego wyroku emitel zlozyl apelacje 20 grudnia 2021 roku wiec wyrok powinien zapasc prawomocny około listopada 2023. Kto bedzie z Was miał rewelacyjne swieta za rok? Ja czekam i dokupuje, naszczescie mam czas i jeszcze troche gotowki
  • Re: nareszcie znalazłem czas trwania poprzedniej apelacji Autor: ~MSP [37.248.219.*]
    Myślę, że tu będzie krócej. Tam było oddalenie wniosku a w tej sprawie mamy wyrok nieprawomocny.
  • Re: nareszcie znalazłem czas trwania poprzedniej apelacji Autor: ~Rumun [83.20.222.*]
    Od zlozenia apelacji zmienil sie tez wlasciciel emitela. Jesli bedzie chcial kontynuowac wejscie na gielde emitela to tez uwazam ze rozstrzygniecie bedzie szybciej. Moga wycofac apelacje i zawrzec ugode. Jesli Magna zrezygnuje z odsetek to po oplaceniu kancelarii 40% odszkodowania zostanie im 100 milionow do wyplaty w formie dywidendy. To oznacza 7 zł na akcje a jest to tylko załozenie minimalne. Ja bym sie na ugode nie godzil i chapnoł całe 260 baniek, odpalił 40 % za sprzedanie długu i zostałoby nam 160 baniek a to juz 11,50 zł na akcje
[x]
06MAGNA 3,51% 3,83 2022-12-09 09:07:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.