• Czy zarzad planuje podac info o ostatnich gierkach? Autor: ~Pirat [83.28.234.*]
  Jaka jest ich dochodowosc, zwrot z popelnionych inwestycji? Robia cokolwiek czy obijaja tylko ch...em grusze w czasie kiedy kurs leci na zbyty pysk?
 • Re: Czy zarzad planuje podac info o ostatnich gierkach? Autor: ~okonaa [37.248.217.*]
  Kolego kurs to już doprowadziliście do poziomu w jakim się znajduje i wcale nie widzę by jakoś specjalnie chciał niżej spaść i to wcale nie jest wina zarządu więc nie ma co na niego narzekać A skoro firma tak ci się nie podoba i jeśli masz ich akcje po prostu je sprzedaj i z głowy kłopot, prawda?
 • Re: Czy zarzad planuje podac info o ostatnich gierkach? Autor: ~foxinvestor [31.61.179.*]
  Dnia 2022-04-21 o godz. 15:09 ~Pirat napisał(a):
  > Jaka jest ich dochodowosc, zwrot z popelnionych inwestycji? Robia cokolwiek czy obijaja tylko ch...em grusze w czasie kiedy kurs leci na zbyty pysk?

  Takie dane były serwowane regularnie gdy trzeba było upchnąć akcje z emisji, wtedy można było się dowiedzieć kiedy się gra zwróciła itp. Później natomiast niesamowitym zrządzeniem "zmienili strategię komunikacyjną". Ale pamiętaj, zgodnie z narracją desperatów to Ty odpowiadasz za niski kurs bo nie chcesz kupować akcji! Nie zarząd, który sprzedawał akcje, nie dopuścił przez rok akcji z emisji, zmienił strategię komunikacyjną, opowiadał bajki o kapitalizacji kilkukrotnie wyższej... Nie, to wszystko jest super, niskiego kursu są winni akcjonariusze, którzy nie chcieli stracić więc nie kupowali po 30/20/18gr a i teraz nie chcą mrozić gotówki na X miesięcy/lat ;)
 • Re: Czy zarzad planuje podac info o ostatnich gierkach? Autor: ~Hnn [89.76.147.*]
  Wig20, ncindex się korekci w ostatnich dnoach, przyczyna wiadoma kolejna okazja do zakupów różnych spolek. Mam nadzieję że nasdaq dalej poleci to będzie kontynuacja czerwieni u nas. Szkoda że tu 4/-12gr zatrzymuje się kurs. Moglo by sypać w panice na szybki zjazd do 10gr skoro uszaki ciągną nasze indexy
 • Re: Czy zarzad planuje podac info o ostatnich gierkach? Autor: ~Trolik [5.173.224.*]
  Nie ma co straszyć wielce, cena jest w okolicy PP i póki co pewnie tak będzie aż nie wejdą te akcje. A dziś to widać że zaczyna się zabawa w cykora.
[x]
NGGAMES 0,67% 0,09 2023-03-31 16:40:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.