• Jutro Lubawa bedzie gnała to może to też podskoczy Autor: ~Figa [185.44.218.*]
    Ida podobnir
  • Re: Jutro Lubawa bedzie gnała to może to też podskoczy Autor: ~Wiedyn [5.184.66.*]
    jest zależność, szkoda tylko że nei rosną tak samo mocno
  • Re: Jutro Lubawa bedzie gnała to może to też podskoczy Autor: ~Ed [46.134.126.*]
    Zbieranie w okolicy 3.1 3.2 .jestem tu z niemałym pakietem z przed kowidu,na maseczkach ulica próbowała wyciągnąć kurs podobnie jak na 4 mass,w okolicach 7 zł fundusze w porozumieniu z stowarzyszeniem nie pozwolili żeby kurs odjechał uwalili,o kupili się teraz wymienili akcjonariat wiszący na hakach obkupiki się nisko (wcześniej próbowali różnych sztuczek z 2 wezwaniami łącznie),nie udało się wtedy teraz zrobili to perfekcyjnie,więc jestem bardzo spokojny.Tugra nie idzie o 500 % w 1 miesiąc, tu gramy o kilka set% stabilnego wzrostu rocznie czego życzę wszystkim akcjonariuszom i prezesowi .Nie jest to rekomendacja sugerująca zakup bądź sprzedaż waloru, tylko moja opinia a jestem na gpw od początku i nie takie rzeczy widziałem.Pozdrawiaw
  • Re: Jutro Lubawa bedzie gnała to może to też podskoczy Autor: ~art [91.123.208.*]
    edzikciekawie piszesz ale jak się to ułoży to już inna bajka, zauważylem ze wojas i prt skorekciły się niesamowicie szybko jest to wręcz nienormalne zwłaszcza ze nie obroniła się zadna linia wsparcia co przy takich obrotach powinno byc bastionem ubierających a jednak nc takiego nie miało miejsca, co to moze oznaczać?
    dlatego zwrocilem uwagę na Twój wpis poniewaz nie było mnie podczas kovidu na prt i ie wiem jak dokładnie wygladaly nastroje a do wpisow nie chce mi sie wracac totez jestem skłonny zaufac Twoim spostrzezeniom
    nie wnikam jaki masz pakiet ja tez mam uwazam niezły osatnio kupiony na korekcie ale ze az tak nisko to nie sadziłem
    sa dwie opcje albo tu nie ma po co być
    albo szybka korekta potwierdza to co napisałes uwolnienie tych na hakach i zebranie od nich wszystkiego a teraz kontrakty ktore podobno sa juz dla tej spółki kwestią dni i coraz lepsze wyniki i to daje nadzieje na lepsze jutro i jak co roku lepsze wyniki jak przeczytałem mozliwosc produkcji na ok 700 tys obuwia to uzmyslowiłem sobie skale mozliwego zarobku gdyby tu były faktycznie złozone zamówienia
    to sa kwoty przewyzszajace dzisiejsza kapitalizacje tej firmy parę razy wiec nie dziw mnie to ze były az dwa wezwania nieudane
    czy te akcje beda duzo warte czy to jak ktos juz tu napisal protektorek merkatorek dowiiemy sie nie pózniej niz do 31 maja bo zdaje sie ze wtedy bedzie raport podany a mozliwe info w kazdej chwili sprrzedaz butów nie wymaga koncesji jak na kamizelki lubawy wiec kto wie wszyscy nastawili sie a lubawe a tu taki rodzynek nam czeka na odpal 20-100 za dwa lata czy szybciej zobaczymy!!!!

• Re: Jutro Lubawa bedzie gnała to może to też podskoczy Autor: ~Ed [46.134.126.*]
    W2017r bodajże prezes powied,ial w wywiadzie iż ich moce produkcyjne to 1 milion obuwia rocznie afabrykach poza Polską + 500tys w polsce ( w systemie 2 zmianowym) pozostaje możliwość w razie potrzeby uruchomienie 3 zmianymoce produkcyjne ogromne!!!!!.mowilw tym samym wywiadzie iż protektor jest jednym z największych producentów w Europie ( obuwia specjalistycznego)są narynku od końca lat 40.Bardzo się starała luma przes ostatnie 4 lata żeby ofirmie nie było głośno i żeby wyniki finansowe to odzwierciedlały. Myślę iż ich doświadczenie wieloletnie,kontakty handlowe posiadane patenty i,certyfikaty a także niemiecka abeba rozpoznawalna bardzo dobrze od lat w Niemczech to wartości nie do przecenienia wiedzą otym ci z luma i dlatego próbowali 2 razy nieudanego wezwania.Nowy prezes zlikwidował zapoznienia wprowadził nowe linie obuwia rozszezyl na nowe działy budowlanka logistyka itd. Myślę że sam już obkupić się w papier bo zna potencjał i przyszłość dlatego nie można już kupic większej ilości bez podbicia ceny o kilkadziesiąt procent
  • Re: Jutro Lubawa bedzie gnała to może to też podskoczy Autor: ~art [91.123.208.*]
    bardzo Ci dziekuję za wszystkie wpisy widać masz wiedzę o tej spółce i wiesz co się w niej dzieje, życzę udanych inwestycji -posiedzę tu dłużej bo coś mi się wydaje że będzie grubo!!!
    Pomyliłem się prezes mówił wtedy że produkują 1,5 miliona w trybie 1 zmianowym, a mają możliwość w razie potrzeby uruchomić 2 zmianę a według mnie to i 3 przy nawale roboty beż dodatkowych inwestycji w infrastrukturę i park maszynowy.wobecnych czasach kluczowe będzie w dużych przetargach czas realizacji,mało która firma ma taki potencjał żeby z dnia na dzień potroić produkcję przy sprzyjającej koniunkturze(gdyby merkator w 1 roku pandemi miał takie możliwości być może byłby dzisiaj w 3 największych producentów w swej branży,nie przewidział takiego scenariusza wybudował 3 fabrykę która będzie działać znowu na marżach minimalnych jak przed pandemia.Prezes protektora to wie i mówi między wierszami że w krótkim czasie podwoja ilość matryc do wtryskarek niby że względu na wojnę obok nadniestrza.Moim zdaniem beż pieczenstwo produkcji to jedno ale podwojenie matryc to podwojenie mocy produkcyjnych
  • Re: Jutro Lubawa bedzie gnała to może to też podskoczy Autor: ~Wiedyn [31.61.168.*]
    potencjał ogromny, tylko my idziemy tak jak grają fundy, oby w górę za lubawą
  • Re: Jutro Lubawa bedzie gnała to może to też podskoczy Autor: ~Bocian [37.47.251.*]
    Protektor szedł często za lubawa, lubawa Ok.4% do góry, a u nas na minusie, będzie zmiana? Już wszystko oddał niecierpliwy?
[x]
PROTEKTOR 0,88% 2,29 2023-01-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.