• Współczuje Autor: ~Prot [79.110.200.*]
    Podobnie było na szale maseczkowym. Podbitka w okolice 7 i sypanie. Chwile pobujało przy 5 a pozniej zjazd na 2.70. Wtedy wywalalo TFI, teraz porozumienie. Obroty przez ostatni rok to pewnie <10k na dzień i to była jedyna okazja od ponad roku na wywalenie wiekszej ilości. Pewnie bedzie tak samo jak po maseczkach. Bedziecie pisac - "poczekajcie, zaraz info o zamowieniach bla bla" To ja wam powiem ze po info o zamowieniach wepchają w was jeszcze wieksza ilosc papiera. Tyle ile bedziecie chcieli. Dokladnie tak jak przy certyfikacji maseczek z +15% zrobili -10% Tragedia jak ludzie nie szanują swojej kasy i idą za tłumem nawet nie robiac nawet pobieznego resarchu. Kto nie wyskoczył ten gapa i kiszonka na lata
  • Re: Współczuje Autor: ~art [91.123.208.*]
    współczuj sobie zes taki zacofany. maseczki do butów porównuje to moze porównasz obroty i wolumen przemielony z tamtego okresu i teraz?
  • Re: Współczuje Autor: ~Prot [37.30.104.*]
    Scenariusz ten sam. Zasypia was. Oni sie beda cieszyc ze wyszli z gniota a wy zostaniecie z gniotem.
  • Re: Współczuje Autor: ~Bocian [31.61.176.*]
    A kto to kupil po 5 i 6 zł?
  • Re: Współczuje Autor: ~Prot [31.61.253.*]
    Nsx kupywał po 7
  • Re: Współczuje Autor: ~jurek1234 [5.173.57.*]
    A ty co tu robisz , na co czekasz , acha tylko martwisz się o naszą kasę .
  • Re: Współczuje Autor: ~Prot [37.30.96.*]
    To juz 7 miesiecy od wpisu, a kisic sie bedziecie lata. Dalej wam wspolczuje
  • Re: Współczuje Autor: ~PiS_dzielec [195.136.165.*]
    Emisja bez pp...kredyt za drogi na obsługi brak Hajsu kupon trza płacić wiec emisja jak nie wejdzie zakładam że nie więcej niż 2zl za akcję to sami wiecie co!
  • Re: Współczuje Autor: ~alemas [188.147.8.*]
    W marcu Malicki w wywiadzie mówił, że do końca roku mieli zduplikować formy , których koszt miał wynieść kilka niskich milionów a teraz okazuje się że jeszcze z tym nie ruszyli.
  • Re: Współczuje Autor: ~Fds [213.134.179.*]
    Trzeba czytać sprawozdania tam o tym pisali. Co ruszone a co nie.
    W sprawozdaniu za I półrocze pisali, że są w trakcie duplikacji a teraz przy projekcie nowej emisji piszą, że trzeba rozpocząć proces duplikacji. Jeżeli pomyliłem się to mnie oświeć.
  • Re: Współczuje Autor: ~Fds [213.134.179.*]
    ▪ zgodnie z przyjętą strategią aktualnie prowadzone są prace polegające na zduplikowaniu najważniejszych form wtryskowych i oprzyrządowania dla produkcji zlokalizowanej w fabryce Terri-Pa. Operacja ma na celu uzyskanie możliwości realizacji produkcji w dwóch niezależnych miejscach,

▪ w momencie spełnienia się tzw. „czarnego scenariusza”, podjęcie prób wywiezienia form wtryskowych i oprzyrządowania ze spółki zależnej Rida oraz uruchomienie produkcji u kooperantów zlokalizowanych w UE. Wariant ten jest obarczony bardzo dużym ryzykiem zablokowania ww. działań przez służby wojskowe i celne Naddniestrza w momencie eskalacji sytuacji wojennej,

Czujesz się oświecony ?
    Dnia 2022-11-04 o godz. 21:07 ~Fds napisał(a):
    > > Czujesz się oświecony ?
    .......
    Niestety nie bo potwierdziłeś jedynie to co napisałem wcześniej. Podawali, że są w trakcie duplikacji a teraz piszą na co chcą przeznaczyć kasę z emisji, m.in. na to: "Duplikacja ma na celu uzyskanie możliwości rozpoczęcia produkcji obuwia aktualnie realizowanego w zakładzie Rida w innym zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w bezpiecznym regionie. Czas trwania procesu duplikacji oprzyrządowania to w przybliżeniu okres ok. 12 miesięcy. W ocenie Zarządu procesu ten powinien zostać rozpoczęty możliwie szybko z uwagi na nieprzewidywalne zdarzenia związane z toczącą się wojną na Ukrainie."

• Re: Współczuje Autor: ~Fds [37.30.36.*]
    Śpisz na różnice Rida i TerriPa.
    I co piszą w sprawozdaniu a co w oświadczeniu. W sprawozdaniu o Terripa a w oświadczeniu o Rida

Taka różnica
  • Re: Współczuje Autor: ~Fds [37.30.36.*]
    Spójrz a nie „Śpisz”
  • Re: Współczuje Autor: ~Wiedyn [31.61.163.*]
    nie wydaje mi się to dobrym pomysłem w tej chwili
[x]
PROTEKTOR -0,44% 2,28 2023-01-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.