• Smutno... Autor: ~Inwestor [83.5.196.*]
  Teraz to smutno patrzeć na notowania i kurs akcji:( ciekawe co będzie w dłuższym terminie.

  Co o tym wszystkim myślicie?
 • Re: Smutno... Autor: ~edi [*]
  Ten badziew skończy na długie lata a być może już na zawsze z kapitalizacją na poziomie 5 - 7 milionów, jak wiele spółek wydmuszek od Playwaya.
  Problem w tym, że przy kapitalizacji powiedzmy 6 baniek, kurs nie będzie tutaj na poziomie 2,4 zł lecz dużo niżej, bo spółka zapewne będzie się ratować emisjami.
 • Re: Smutno... Autor: ~Gracz [31.183.232.*]
  Odpisales skrajnie pesymistycznie po 15 minutach od pytania? To jak taka beznadziejna spolka, to czemu warujesz na forum bankiera?
 • Re: Smutno... Autor: ~Szambonurek [178.42.192.*]
  @Gracz przypomnij sobie twój wpis jak łykałeś po 20 zł i miałeś to przypomnieć po roku. Jak tak dalej pójdzie to za rok będziesz miał przecinek między 2 a 0. A 2,XX to w tym roku jest prawie pewne.
 • Re: Smutno... Autor: ~Tyt [82.145.220.*]
  Sądzę że @edi napisał realistycznie a nie pesymistycznie.
 • Re: Smutno... Autor: ~dracos [83.7.117.*]
  dużo zależy od najbliższych posunięć i decyzji prezesa, ciągną dalej tribe?, reorganizują zespół?, jest wiele pytań i rynek dyskontuje niepewność co dalej...Największy problem to zdecydowanie efektywność realizacji zadań. ZMIANY są ASAP.
 • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [31.183.232.*]
  (wiadomość usunięta przez moderatora)
 • Re: Smutno... Autor: ~Gracz [31.183.232.*]
  Do moderatora skarge napisales, ze usunal moj post? A wiec kulturalniej ci jeszcze raz napisze. Gracz to nie "gracz". To dwie osoby.
 • Re: Smutno... Autor: ~janekfranek [89.151.45.*]
  Czekaj, to ja Ci po 15stu minutach odpiszę inaczej:

  Spółka jest super! Wszystko gra! Prezio i gry są super!

  O to chodziło? Nadal będziecie zaklinać rzeczywistość? Jestem dokładnie tego samego zdania, co Edi. Moim zdaniem spółka ma 10% szans na to, że wyjdzie z tego dołka.
  Mam akcje kupione w okolicach 13zl i stratę ponad 70%. Takiej straty realizować nie będę. Już wolę zaryzykować, bo na szczęście stać mnie na to.
 • Re: Smutno... Autor: ~Gracz [31.183.232.*]
  Czy ja pisze jak to cudownie jest teraz? No raczej nie. Jest kijowo, ale gorzej byc juz chyba nie moze, a widze szanse ze bedzie lepiej. Tez kupilem po 13-14 zl. Czasem sie zdarzy dokumentna wtopa. Bywa.
  Nie wiem czyj to cytat, ale brzmi mniej wiecej tak: "Czy dzis bys kupil spolke xxx? Jesli nie, a teraz masz, to sprzedaj."
  Nie rozumiem twojej logiki. Albo wierze w spolke ze stac ja na rozwoj i lepszy kurs, albo przyznaje sie do bledu i ja wywalam. Proste. A CIĄGŁE szkalowanie jej na forum jest po prostu zalosne oraz glupie, bo dzialasz na swoja szkode jako posiadacza akcji, czyli WSPÓŁWŁAŚCICIELA firmy na ktora psioczysz. Naprawde nie widzisz tego?
 • Re: Smutno... Autor: ~janekfranek [89.151.45.*]
  Ale ja się przyznałem do błędu niejednokrotnie. Co to ma wspólnego z tym, że w tym momencie muszę sprzedać? Wtedy co? Nie ma błędu?

  W spółkę wierzyłem. Teraz się łudzę a już i tak co raz mniej.
  Tak samo, jak gracze w totolotka. Wywalą 5zl i ich to nie boli. Mnie moja strata również.

  Więc przy obecnym kursie oraz całej otoczce związanej z wymianą prezesa i przesunięciem Triba, potencjalną zmianą zespołu etc bardziej traktuję już Poly jako loterię...
 • Re: Smutno... Autor: ~Jacek [31.61.188.*]
  Hej Gracz rozmawiasz z trolem, który nie ma żadnych akcji..bo sam sobie zaprzecza...a jeśli ma jak twierdzi to jest największym g ł u p k i e m jakiego spotkalem na bankierze...
 • Re: Smutno... Autor: ~janekfranek [89.151.45.*]
  A Jacuś dalej...
  W życiu to się tylko nauczył obrażać innych, bo pisać też za bardzo nie potrafi.
 • Re: Smutno... Autor: ~janekfranek [89.151.45.*]
  @Gracz,

  Wczoraj pisałeś, że gorzej być nie może?

  Poly: - Potrzymaj mi piwo.

  Hehe
 • Re: Smutno... Autor: ~Jacek [31.61.188.*]
  Janekfranek podłoto jakim jesteś zerem że śmiejesz się z innych.
 • Re: Smutno... Autor: ~janekfranek [89.151.45.*]
  Śmieję się z Poly a nie ludzi.

  Buziaczki Jacku! :)
 • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [31.183.232.*]
  (wiadomość usunięta przez moderatora)
 • Re: Smutno... Autor: ~janekfranek [89.151.45.*]
  Takim, którego stać na śmianie się z własnego błędu :)

  Próbuj dalej, mistrzu :)

  Ps. Kiedy Ty się nauczyć pisać?
 • Re: Smutno... Autor: ~Grek [82.145.223.*]
  A jakim prawem sądzisz że on akcji poły nie posiada? Ja też posiadam i wisze wysoko na haku i też mnie to już tylko bawi, bo martwić przestałem się już dawno. W takich sytuacjach zostaje tylko się śmiać. Przede wszystkim z patologii naszego banana, na ktorym drobnica jest dymana i okłamywana oraz z własnej naiwności.
 • Re: Smutno... Autor: ~janekfranek [89.151.45.*]
  Wydaje mu się, że jest wróżką. No ale gdyby był, to może by wywróżył, jaki kurs będzie i kiedy. Skoro tego nie robi, a ja mam akcje Poly, to wychodzi na to, że jest mierną wróżką...

  Jest, jak piszesz. U mnie już -73,3%. Przy takiej stracie to już trzymam akcje na zasadzie posiadania zdrapki czy kupony lotto. Może kiedyś się trafi. A jak nie...cóż...kupon pójdzie do kosza.

  Pozdrawiam
 • Re: Smutno... Autor: ~Grek [82.145.220.*]
  Ja mam podobna stratę, bo że średnia w okolicy 11 zł niecałe 70% i już przestałem usredniac bo nie widzę sensu. Spisane na straty i ku przestrodze i dla nauczki. Odrobie na czymś innym a spółek playwaya nie tykam już nigdy.
 • Re: Smutno... Autor: ~Jacek [31.61.188.*]
  Trole sobie pogadały...znamy ten styl biednych chłopców pokrzywdzonych otwarcie piszących o swoich stratach
  .ale bzdura ale kit...
 • Re: Smutno... Autor: ~Polysracz [178.42.187.*]
  @Jacek od kiedy wypisujesz te bzdury od 10 zł czy jeszcze wyżej? Każdy widzi ile jest i zdecydowana większość rozumie dlaczego kurs jest gdzie jest. A jest na minimach.
 • Re: Smutno... Autor: ~Arti [82.145.223.*]
  Obawiam się że jeszcze daleko do minimów.
 • Re: Smutno... Autor: ~janekfranek [195.114.177.*]
  Jacek jest po prostu wróżką, która ciągle trenuje i nic mu z tego nie wychodzi :D
  Nie wiem, jakim trzeba być ograniczonym bucem, aby ciągle jwmawiać jednym, że ci drudzy akcji nie mają :D

  Także pamiętajcie, ludzie! Jak widzicie Jacka na forum, to nie ważcie się pisać niczego negatywnego o spółce! Jacek-wróżka pstryknie tylko palcami i Wasze akcje w magiczny sposób znikną!


  Oczywiście odwrotna sytuacja, jak będziecie się wyrażać o Poly w samych superlatywach. Wtedy Jacuś wywróży Wam wielki pakiet akcji w Waszym portfelu!
 • Re: Smutno... Autor: ~Jacek [31.61.188.*]
  Polysracz a czy ja twierdze że jest dobrze?!?! Ale jak czytam rzekomych akcjonariuszy którzy się śmieją że spółki i działają na własną niekorzyść to mam do czynienia z zerami intelektualnymi...takie zachowanie zdrowym psychicznie ludziom nie przystoi...
 • Re: Smutno... Autor: ~sektorowy [197.189.254.*]
  Ja myślę, że prezes Playway nigdy nie pozwoli na zatopienie spółki. W przeciwnym wypadku będzie miał problem z wprowadzaniem kolejnych spółek na NC ze względu na potencjalną niechęć inwestorów. Pomijając liczbę akcji nie zdziwiłbym się, gdyby nowy prezes był przez niego rekomendowany.

  Póki co w akcjonariacie powinien być również prezes Movie Games, który dołączył w okolicach podpisania umowy na DDM. Dla mnie to jest i był gwarant tego, że gra zostanie ukończona. Ze słów nowego prezesa wynika, że nadal nad nią pracują i oddawane są kolejne milestony.
 • Re: Smutno... Autor: ~Flip [83.29.136.*]
  Cierpliwością i pracą ludzie się bogacą
 • Re: Smutno... Autor: ~Wojtek [188.147.98.*]
  Smutno
[x]
POLYSLASH 0,00% 4,00 2023-02-06 15:10:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.