• Fakty o sytuacji spółki Autor: ~Uni [*]
    Tribe: Gra jest w fazie początkowej, czyli premiera pełnej wersji najwcześniej w 2024. IMHO spółce nie wystarczy pieniędzy na przetrwanie i czeka ich emisja ratunkowa po 2, a przy dobrych wiatrach 3 złote gdzieś w II połowie roku.
    Niesamowicie zwodzili rynek z pomocą naganiacza-marzyciela @bankruta ("drugi Green Hell"), który wisi tu po 15 zł i powisi jeszcze trochę, bo ma tego szmelcu kilkadziesiąt k .

• Re: Fakty o sytuacji spółki Autor: ~dracos [83.7.118.*]
    następny śmieć, tym razem z DGE przypełzła poczwara. "fakty"???? pokaż żródło choć 1 BREDNI którą tutaj przedstawiłeś
    Pan Cholewa nawet o fazie początkowej mówi że w "jego odczuciu" i wchodzi dopiero w temat z zespołem a Ten Troll się będzie wypowiadał o kursie i emisjach. zazwyczaj mi szkoda czasu na takich ale tym razem już musiałem się odezwać. Dzięki @Mario za link. Bardzo mi się podejście o skończeniu pie... farmazonów podoba. już nowy prezes zaplusował.
  • Re: Fakty o sytuacji spółki Autor: ~fan [*]
    U ciebie dracos to każdy kolejny prezes plusuje :))))
    Widać,że jesteś bardzo "obiektywny" :)))

spoko przytocz jak to wychwalam poprzedniego...ciekawi mnie to. Jeden był mitomanem i artystą a o drugim pisałem że młody ale daje mu szansę. TYLE. Nie podołał bo okazało się że go to przerosło i jeszcze walił ściemę. Obecny szybko wyjaśnił jaka jest sytuacja i wygląda że nie będzie farmazonów a to po poprzednikach szczególnie jest dla mnie na plus...
  • Re: Fakty o sytuacji spółki Autor: ~Inwestor [83.5.98.*]
    Nie pisz o kursie... bo to jest giełda i różnie może być...

Rok temu inwestorzy kupowali akcję powyżej 10 zł i byli świadomi że na grę trzeba będzie długo poczekać. ( mniej było wiadomo na temat gry )

Teraz akcję są po około 4,53 zł i wiemy co raz więcej o grze... na grę trzeba będzie poczekać... gra ma potencjał na sukces.
  • Re: Fakty o sytuacji spółki Autor: ~janekfranek [24.134.226.*]
    A dlaczego gra ma potencjał na sukces? Co w niej jest takiego wyjątkowego? Sukces oceniasz po screenach?
  • Re: Fakty o sytuacji spółki Autor: ~hubabuba [*]
    Różnica jest taka, że rok temu inwestorzy kupowali akcje po 10 zł bo myśleli że to będzie drugi green hell i gra wyjdzie w 2022 roku.
    Teraz kurs jest po 4 zł i nie chcą kupować, bo wiedzą że gra może najwcześniej wyjść w 2024 roku i przestali wierzyć już w sukces tego tytułu, bo wiedzą że nawet jak tribe w końcu wyjdzie to w najlepszym razie będzie to zwykły średniak, o którym nikt już pamiętać nie będzie i jak dobrze pójdzie to ledwie zwróci koszta produkcji.
    Widać różnicę?
    Jak się zniechęci inwestorów do spółki i gry, to już jest pozamiatane i nie ma najmniejszej szansy na sukces.
  • Re: Fakty o sytuacji spółki Autor: ~adameczek133 [*]
    - 6% BRAWO ....)
  • Re: Fakty o sytuacji spółki Autor: ~VENDETTA [78.9.24.*]
    DRUG DEALER MAN. powstaje we wspolpracy z MOV i wyjdzie szybciej od TRIBE. Spora część gry ukończona, ok. 80 %. Mam znajomych w firmie.
  • Re: Fakty o sytuacji spółki Autor: ~Inwestor [83.5.98.*]
    W każdej chwili może się pojawić strona gry na steam.
  • Re: Fakty o sytuacji spółki Autor: ~trochetustoje [147.161.171.*]
    9/20 ukończenia DDM. Co Ty mówisz człowieku? Kostowski o tym pisał
  • Re: Fakty o sytuacji spółki Autor: ~adameczek133 [46.134.12.*]
    Czyli prawie połowa gry , więc szansa że w tym roku . Teraz zależy jak ta gra wygląda . Pokażą trailer i wszystko będzie jasne ...)
  • Re: Fakty o sytuacji spółki Autor: ~Rudofl [*]
    Wy nie wiecie, że od opublikowania karty steam do premiery gry mija zazwyczaj 2 - 3 lata?
    Na co wy liczycie, na premierę w tym roku? Hahaha!
    Poza tym Poly robi tą grę dla Movie Games, dostanie z niej jakiś niewielki procent o ile gra się dobrze sprzeda.
    Także bez dodatkowych emisji w kolejnych kilku latach na przeżycie raczej się nie obędzie.
    Kapitalizacja pewnie wzrośnie, ale kurs spadnie.
  • Re: Fakty o sytuacji spółki Autor: ~VENDETTA [78.9.24.*]
    Nie skapowałeś, XX nie oznaczało 20 tylko, ze Kostowski nie wiem dokładnie ile jest milestonow i prosi aby pytać Prezesa PSH. Te XX może oznaczać np 12.
  • Re: Fakty o sytuacji spółki Autor: ~dracos [5.173.64.*]
    Dmuchanie balonika przez wisielcow... dopoki nie ma karty i jakiegokolwiek materialu to faktycznie, nadal sobie cuda wmawiajcie, powodzenia :) a Kostowski mysle ze juz bardziej wnikliwie przyglada sie Poly... to dobrze i czekam na infa, ale od tych odpowiedzialnych za postepy prac.
  • Re: Fakty o sytuacji spółki Autor: ~Wojtek [188.147.68.*]
    Zobaczymy co nowy prezes zrobił? Będzie w raporcie widać....
  • Re: Fakty o sytuacji spółki Autor: ~Wojtek [89.64.101.*]
    Wtedy będzie wiadomo...
[x]
POLYSLASH -6,91% 2,29 2022-12-07 17:00:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.