• Zarobki w gornictwie Autor: ~Tata [77.111.247.*]
    Na dobranoc:

https://superbiz.se.pl/wiadomosci/gigantyczne-pensje-w-gornictwie-bedziesz-w-szoku-ile-wynosi-srednie-wynagrodzenie-aa-An3v-QF3j-Y1LR.html
  • Re: Zarobki w gornictwie Autor: ~kaz [5.184.200.*]
    11000 brutto? Co to jest? Niektórzy zarabiają więcej miesięcznie siedząc przed komputerem. A jak zazdrościsz to zawsze możesz podjąć pracę jako górnik. Jeden pracuje jako górnik drugi jako kierowca a najgorszy jest ten co siedzi na socjalu i narzeka jak to inni mają dobrze.
  • Re: Zarobki w gornictwie Autor: ~Tek [77.111.247.*]
    Polecam zapoznać się z zarobkami 80% populacji PL.
  • Re: Zarobki w gornictwie Autor: ~piotrr1973 [185.135.121.*]
    no i po zyskach, dzielni związkowcy potrafią każda kasę przewalić na pensje, premie itd Proszę nie pisać ze się Wam należy bo ja jako posiadacz akcji jestem właścicielem tej upadłej firmy i nic z tego mam. to nie jest wasza firma prywatna ze możecie sobie kasa szastać na prawo i lewo, Zaznaczam ze jestem górnikiem od 23 lat i nigdy nie należałem do ZZ w pracy nie pije w pracy, nie choruje wiec nie boje się ze mnie zwolnią i bee potrzebował ze ZZ mnie obroni. ZZ to związki dla nierobów szczególnie dla obrony siebie
  • Re: Zarobki w gornictwie Autor: ~etam [*]
    Dnia 2022-01-28 o godz. 20:24 ~Tata napisał(a):
    > Na dobranoc:
    > >
    > > https://superbiz.se.pl/wiadomosci/gigantyczne-pensje-w-gornictwie-bedziesz-w-szoku-ile-wynosi-srednie-wynagrodzenie-aa-An3v-QF3j-Y1LR.html

Czyli jak w każdej branży. Średnie zarobki zawyżane przez pensje prezesów, dyrektorów i kierowników.
    O premiach, nagrodach rocznych i innych świadczeniach nie ma co dyskutować, bo każdy dostaje takie premie, w większym bądź mniejszym stopniu. No chyba, że jest wykorzystywany przez swojego pracodawcę i nie dostaje nic.
  • Re: Zarobki w gornictwie Autor: ~Aaa [77.111.247.*]
    Hahah. kuur***wa nie wiem czy trol czy górnik.
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [185.135.121.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • Re: Zarobki w gornictwie Autor: ~Aaa [77.111.247.*]
    No tak myślałem. Nie masz pojęcia o życiu. Premie, nagrody, świadczenia? Każdy? Żyjesz w górniczej bańce ale jak większość baniek już pęka. Synuś już będzie na ladzie za 3500 brutto.
  • Re: Zarobki w gornictwie Autor: ~etam [*]
    Dnia 2022-01-28 o godz. 21:01 ~Aaa napisał(a):
    > No tak myślałem. Nie masz pojęcia o życiu. Premie, nagrody, świadczenia? Każdy? Żyjesz w górniczej bańce ale jak większość baniek już pęka. Synuś już będzie na ladzie za 3500 brutto.

Przykro mi, że nie dostajesz podwyżek, świadczeń świątecznych, nagród. Naprawdę musisz mieć smutne życie, że cię pracodawca wykorzystuje.
    I to ty nie masz pojęcia o życiu.
  • Re: Zarobki w gornictwie Autor: ~Tre [83.28.235.*]
    A co za miskę ryżu mają robić bo tak się pinokjowi marzy?
  • Re: Zarobki w gornictwie Autor: ~ZeŚląska [155.138.150.*]
    Bzdury normalny górnik ma około 5 a nowy zatrudniony to ze 3200 zależy też czy pgg czy jsw-
  • Re: Zarobki w gornictwie Autor: ~piotrr1973 [185.135.121.*]
    Bzdury normalny górnik ma około 5 a nowy zatrudniony to ze 3200 zależy też czy pgg czy jsw-
    Odp. panie kolego nie znam na kopalni Pniowek żadnego górnika pracujacego na dole który by zarabiał mniej niz 6000 zl na reke, mówie o górnikach pracujacych pod JSW a nie z firm
[x]
JSW -13,45% 50,98 2022-07-05 17:04:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.