• pomysł Autor: ~-owiec [198.41.242.*]
    Czy ktoś widzi w tej spółce jakiś pomysł na biznes ????
  • Re: pomysł Autor: ~olo [89.151.44.*]
    Tu jest biznes i to całkiem dobry.
    Niestety papier niezbyt ruchomy.
    Wbrew pozorom dobra spółka.
  • Re: pomysł Autor: ~-owiec [77.114.172.*]
    hmmm, a możesz wyjasnić bliżej jaki ????, bo ani wyników, ani pomysłów na rozwój, nic nie mówiąc o akcjonariuszach ......

• Re: pomysł Autor: ~olo [195.66.116.*]
    Sorki za opóźnienie.
    Usługi OC i wynajem/sprzedaż sprzętu do obróbki cieplnej. Praktycznie główna firma w PL od OC na obiektach kotłowych.
    Tych nowych pomysłów z przejęcia i stacji paliw nie ogarniam bo się tym nie interesowałem.

Bardzo mnie dziwią ostatnie zachowania prezesa. Nie ma na chleb, że sprzedaje takie pakieciki co jakiś czas....
    Przejęty CKTiS też ma robotę.
    Chyba jedyna konkurencja w branży to ZRE.
  • Re: pomysł Autor: ~oinim [165.225.206.*]
    No i kolejne pakieciki zostały sprzedane WTF ?
    nie kumam prezesa
  • Re: pomysł Autor: ~oinim [165.225.206.*]
    Kolejne pakiety zostały sprzedane .
    Co jest grane ?????
    nie wiem co ten prezes odwala
  • Re: pomysł Autor: ~-owiec [77.114.60.*]
    jak to co odwala, nie ma pomysłu na biznes, drepcze i mieli tą firmę w kółko - na okrągło, w jednym miejscu. Nie ma również personelu zarządzającego, który pociągnął by tą spółeczkę w rozwój. Wszystko.
    Czym chcesz tam zarządzać i rozwijać. To wąska i specjalistyczna dziedzina. Roboty w energetyce jest od groma, a im w zasadzie wystarczyłaby sama obróbka cieplna.
  • Re: pomysł Autor: ~-owiec [5.60.69.*]
    tiaaa, roboty od groma tylko ani wyników ani rozwoju nie ma żadnego, a to jak przed covidem chodziło po 80 gr, tak i po stoi tak samo.
    Wyniki są sezonowe, bo robota na kołach głównie w ciepłej części roku, a płatności pod koniec roku. Rozwijać to niekoniecznie trzeba. Wystarczy, jak będzie funkcjonowało to co jest. Nie zgodzę się, że od początku Covida nic sienie dzieje z kursem, bo były dwa podjazdy pod 1,5zł więc coś zakręciło śmigłem, ale zdechło
  • Re: pomysł Autor: ~-owiec [31.0.25.*]
    No to widzę, że potwierdziłeś, "brak pomysłu na biznes i zdechło", choć zgodzę się z Tobą, że branża jest obiecująca i jakby ktoś kompetentny sie tym zajął to byłby z tego jakiś wzrost, rozwój
    Bardziej chodziło mi o to, że robią to od lat i robią to dobrze.
    Czy należy to rozwijać? Chyba nie ma potrzeby.
    Po przejęciu CKTiS i stacji pisali, że porobiono "czystki" i powinno działać w całości jak zdrowy organizm. Tak zresztą było wcześniej w TRR.
    Nie wiem o co tam biega aktualnie
  • Re: pomysł Autor: ~-owiec [46.169.254.*]
    z tego co piszesz wynika, że znasz ich trochę i pewnie masz rację, a jak mówisz nie wiadomo o co tam biega to ja będzie po 50gr to rozważę kupno trochę tego śmiecia
    Można tak powiedzieć ;)
    Ze względu na znajomość branży.
  • Re: pomysł Autor: ~spek [68.235.32.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
[x]
TERMOREX 1,67% 0,61 2023-01-27 11:59:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.