• kruchy lód........... Autor: ~alkocholik [172.70.175.*]
    cienkie szkło a ja sobie golnołem za pko jak rosnie to ma rosnąc to chyba efekt stycznia ano fundy podciągną do rekordów .......... a co będzie potem ......... ale jedno obroty duże moze nie na tym pko ale na peo ze ho ho. tak trzymac.
  • Re: kruchy lód........... Autor: ~alkocholik [172.70.175.*]
    myslę ze jak przebijemy sufit czyli 50 zeta przy duzych obrotach to nastepny przystanek 60 zeta...........
  • Re: kruchy lód........... Autor: ~Rozsądny [162.158.103.*]
    Mi wystarczy 50 i lecę na najtańszą spółkę na GPW.
  • Re: kruchy lód........... Autor: ~Miro [89.151.39.*]
    ,,,,,,,,,,ostatnie podbicie...............na SYFIE............WIBOR 5 %..........i spłata rat.....?????????????????????????????????,,,,,,,,a do tego ------- franeczki........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Re: kruchy lód........... Autor: ~inwestor [45.85.184.*]
    Giełdy padają w Europie z powodu konfliktu ukraińskiego , także dalsze spadki przed nami
  • Re: kruchy lód........... Autor: ~tak [31.0.84.*]
    Jakiego konfliktu? Na chwilę obecną jedyn konflikt to konflikt stworzony w mediach.
  • Re: kruchy lód........... Autor: ~ww [83.18.41.*]
    dokładnie...takie czasy pismaki i stacje tv szukają taniej sensacji gdzie mogą
    Możliwe , że media nagłośniają to co się dzieje !!! ale media nie prowadziły ponad 100 tysięcy róskich żołnierzy do granicy z Ukrainą i nie media dostarczają broń dla Ukrainy , tylko Ameryka i kraje zachodnie , pamiętać trzeba także , że Putin aneksował Kryme , a nie media ,
  • Re: kruchy lód........... Autor: ~tak [31.0.84.*]
    Putin anektowal Krym bez wystrzału. Wszyscy się zorientowali jak już było po sprawie. Połowa sukcesu to jest zaskoczenie. Podobnie z Gruzja. Wstaliśmy po nocy i dowiedzieliśmy się żesa dwa nowe państwa. No i co z tego że wysyłają broń? 137 tys. Żołnierzy 130 km od granicy to armia ofensywna? Pamiętaj, że media są OPINIOTWÓRCZE. One pokazują to co masz uważać za własne zdanie. Inwestor, zainwestuje w rozwój zdolności motorycznych.
    Tak jak pisałem częściowo się zgadzam , ale jak media teraz nie poinformowałby , tak samo byśmy wstali po aneksie Kieva do roskich , inwestor inwestuje ale nie zawsze w momencie ryzyka wojny która już się toczy po wschodniej strony Ukrainy , i może być kontynuacja wojny , w każdym bądź razie dla mnie za dużo niepewności , żeby w tej chwili inwestować , ale życzę powodzenia tym którym odważą się .
  • Re: kruchy lód........... Autor: ~Jaro [5.173.41.*]
    Tak jak przewidywałem. Dziś lód zaczyna pękać. Zawsze można sobie kupić, ale mądry inwestor kupuje jedynie w atrakcyjnej cenie.
[x]
PKOBP -1,79% 27,50 2022-07-01 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.