• To kiedy wypłata odszkodowań Moi Ukochani Pisowcy? Autor: ~mike75 [188.47.55.*]
    Bo ja cierpliwie czekam!
    Co prawda Wasze milczenie w temacie Idei jest trochę dziwne ale przecież złodziej też milczy na temat swoich łupów i się specjalnie nie chwali.
    A jak tam Wasz Polski Bezład? Czytam sobie, że nieźle np. tych emerytów, którzy dostawali powyżej 5 tys zł oszukaliście - powoli wszyscy się na Was poznają, Moi Ukochani Pisowcy! Żeby grać rolę Robin Hooda - jeśli już chcecie tą rolę odgrywać ( okradać bogatych, dawać biednym ) - trzeba samemu być prawym i sprawiedliwym i mieć jakieś zasady a Wy żadnych zasad nie macie! Równość obywateli i podmiotów gospodarczych wobec Prawa to w Waszym wykonaniu jakieś science - fiction! Ale dobrze - mnie tam cieszy, że coraz więcej Polaków widzi to co ja, bardzo mnie to cieszy!
    Pozdrowienia dla Moich Ukochanych Pisowców!
  • Re: To kiedy wypłata odszkodowań Moi Ukochani Pisowcy? Autor: ~mike75 [188.47.55.*]
    A znacie na pewno Pisowcy z marketingu, że jeden niezadowolony klient narobi więcej rabanu niż 100 zadowolonych klientów? A WY po kolei denerwujecie i oszukujecie kolejne grupy Polaków!
    Swoją drogą - za cokolwiek byście się nie wzięli - i tak spieprzycie!
    Reforma sądownictwa, służby zdrowia, armii i sławne WOT no i ... oświaty - hehe, same super zaplanowane z głową reformy!
    Mnie za co może być wstyd - to jest popijanie - ale ja innych nie krzywdzę a Wy PISOWCY - non stop przez Wasze niesprawiedliwe rządy krzywdzicie kolejne grupy Polaków!
  • Re: To kiedy wypłata odszkodowań Moi Ukochani Pisowcy? Autor: ~mike75 [188.47.55.*]
    I MOI UKOCHANI PISOWCY!
    Jeszcze w ten weekend nawiąże kontakt z Komisją Europejską - niech wiedzą z jakimi "partnerami" po stronie polskiej rozmawiają.
    To będzie trwać latami - ale na koniec końców zwycięstwo będzie nasze!
    Ale zgodnie z Nauką Chrystusa - i tak dawno już Wam przebaczyłem MOI UKOCHANI PISOWCY!
    W zasadzie powinienem nadstawić drugi policzek... I dać się dalej uderzać przez MOI UKOCHANYCH PISOWCÓW!
    I nie jestem głupi i nie liczę na polskie sądy!
    Wcześniej też za wiele warte nie były ale teraz pod rządami Zero w takich politycznych sprawach jak ta wiadomo jaki będzie wyrok...
    Jeszcze powalczymy - MOI UKOCHANI PISOWCY!
    A karty powoli wskazują innego zwyciezcę niż Wy - przy całym szacunku dla Was!
    NIgdy w życiu nikt mnie tak nie oszukał i już nigdy nie oszuka - więc potwornie polubiłem ten temat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    I nie walczę o 100 tys zł, które mi ukradliście MOI UKOCHANI PISOWCY!
    Walczę o to, żebyście z pokorą się przyznali do błedu! Reprezentujecie Naród Polski i nie możecie tak postępować!
    Walczę o to, żebyście przeprosili 70 tys Polaków, których skrzywdziliście swoją błedną decyzją i celowym niszczeniem Banku!
    Słuchałem trochę przedstawienia Waszego Guru - Glapy z 3 dni temu... No tak, czego tu oczekiwać od MOICH UKOCHANYCH PISOWCÓW! Socjalistyczny prof, ekonomii, który nie potrafi się przyznać do błedów - on przecież jest nieomylny i najmądrzejszy na świecie! Jak przystało na Guru Pisowców!
[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.