• Tu jest opisany uczciwie cały biznes Grupy modne zakupy. Link Autor: ~cierpliwy [46.204.51.*]
  https://cyfrowa.rp.pl/opinie-i-komentarze/art18249381-grazyna-piotrowska-oliwa-z-5g-tkwimy-w-blokach-startowych

  Czego oczekuje pani po swoim nowym biznesie w branży e-commerce? Jaka ma być jego przyszłość?

  Wraz z partnerami biznesowymi – w tym z Tomaszem Misiakiem z Mizyak Investments Corp oraz moim dotychczasowym CFO w Virgin Mobile Wojtkiem Uchmanem, przejęliśmy od MCI holdingu Grupę Modne Zakupy, w której skład wchodzi jeden z najbardziej rozpoznawalnych na polskim rynku serwisów z bielizną, czyli intymna.pl, oraz ohso.pl (odzież) i decoliving.pl (home). Patrząc na gwałtowne, bo wymuszone przez pandemię przyspieszone wejście w świat technologii cyfrowych i rozwój e-commerce oraz na nieodwracalne już zmiany w zwyczajach zakupowych, nie tylko Polaków, zbudowanie atrakcyjnej i łatwej w obsłudze platformy zakupowej po prostu ma sens biznesowy. Mamy już skompletowaną ekipę menedżerską, będącą miksem osób z firmy oraz moich współpracowników. Trzymam się sprawdzonej zasady, że budować z sukcesem można firmę, w której lubi się pracować, a naokoło ma się ludzi, których się szanuje za ich wysokie kompetencje.

  Myśląc o przejściu na swoje, warto budować relacje biznesowe. Niestety, to wymaga lat, a nie, jak się niektórym wydaje, jednego postu na LinkedIn

  Szybko pozyskujemy nowe marki i poszerzamy ofertę. Znamy swoich klientów i to jest nasz rynkowy target. Chcemy wyjść poza specjalistyczny sklep z bielizną przez kompleksowe poszerzenie oferty, wliczając w to strefę relaksu, czyli beauty, i dodatki. Już na czerwiec planujemy rebranding portalu odzieżowego i poprawiony customer experience. To dużo pracy, ale po wielu latach w korporacji frajda jest wręcz gigantyczna. To, że jestem też udziałowcem, znacznie zmienia zawodową perspektywę, bo przez całe zawodowe życie byłam menedżerem do wynajęcia.


  CV
  Grażyna Piotrowska-Oliwa jest prezesem GMZ.co/Grupa Modne Zakupy i członkiem Rady Dyrektorów Pepco Group Limited NV oraz AR Packaging Group AB. Przez blisko 20 lat związana była głównie z sektorem telekomunikacyjnym. W latach 2015–2020 zarządzała Virgin Mobile Polska. Wcześniej była m.in. prezesem PTK Centertel (operator sieci Orange), członkiem zarządu ds. sprzedaży w PKN Orlen i prezesem PGNiG.
 • Re: Tu jest opisany uczciwie cały biznes Grupy modne zakupy. Link Autor: ~murke [31.60.85.*]
  tomasz Misiak i wszysto jasne!!!

  wystarczy przeszukać internet. Work service doprowadzili do bankructwa wcześnie biorąc z rynku dziesiątki mln PLN.

  GOŚĆ ma słabą historię ale mln, grube mln na rachunku.
 • Re: Tu jest opisany uczciwie cały biznes Grupy modne zakupy. Link Autor: ~cierpliwy [46.204.48.*]
  Prezes Grażyna oliwa . To.postac nr 1

  E Commerce to trend
  Grupa Modne ZAKUPY jest 20 latc
 • Re: Tu jest opisany uczciwie cały biznes Grupy modne zakupy. Link Autor: ~Rakieta [31.61.240.*]
  Up
[x]
GRUPAMZ 0,14% 0,71 2022-06-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.