• Nie oddacie w wezwaniu, to akcje do szuflady Autor: _adrian_ [37.7.140.*]
    Brzydka zagrywka Gi, ale mogą to zrobić, bo mniejszościowi sami skazali się na nieistnienie brakiem porozumienia przy pierwszym wezwaniu po 1,45 zł.
  • Re: Nie oddacie w wezwaniu, to akcje do szuflady Autor: ~O9 [31.179.123.*]
    Manipulator.
  • Re: Nie oddacie w wezwaniu, to akcje do szuflady Autor: yoggi [31.0.180.*]
    Jak zwykle dzięki za troskę
  • Re: Nie oddacie w wezwaniu, to akcje do szuflady Autor: ~arek [95.49.142.*]
    trollu nie troluj
  • Re: Nie oddacie w wezwaniu, to akcje do szuflady Autor: ~Exciter1975 [5.173.8.*]
    Ok. Dziękuję za porady, jest Pan świetnym strategiem, miło się czyta Pana posty... Jak tam akcje KCI...? Panie Adrian, tam Pan teraz "dowodzi" i doradza intelektualnie... Jest ok, jakie perspektywy, co Pan zdziałał? Co robić Panie?

Exciter1975
  • Re: Nie oddacie w wezwaniu, to akcje do szuflady Autor: ~Pejsi [185.55.64.*]
    Autor: _adrian_ 2021-02-23 21:48
    Nie masz akcji - nie pisz
    Trudno zrozumieć, że to forum dla inwestorów?
    Autor: _adrian_ 2021-02-14 19:30
    Zabawne są wpisy naganiaczy na sprzedaż
    Pozdrawiam posiadaczy - uważam, że zarobimy mnóstwo pieniędzy.

adrianku sam sobie zaprzeczasz i stajesz się przez to niewiarygodny , gdy miałeś akcję byłeś zbulwersowany wpisami innych trolli spadkowych tworzącymi setki postów próbując wystraszyć i skłonić do sprzedaży akcji innych akcjonariuszy, wiesz że to nie działa więc odpuść i odejdź , szkoda twojego czasu, poświęć to na coś bardziej pożytecznego.

Autor: _adrian_ [5.60.83.*] 2021-12-21 20:07
     Sprzedajcie, bo szkoda czasu
    Jeśli nie oddacie teraz, za pół roku zrobią kolejne wezwanie....

Opublikowałeś ten post 21.12.2021 że niby będe czekał na wezwanie następne pół roku....hmmmm , a tu klops, wezwanie następnego dnia hahahahahaha. To następny przykład tego jakim jesteś trollem nie wiesz co wypisujesz i nie masz wogóle pojęcia o co się tu toczy gra.

Autor: _adrian_ [95.41.175.*] 2021-12-07 08:48
    Zajrzę tu za pół roku. Notowania będą w tym samym miejscu.

adrianku notowania już dziś sa w innym miejscu nie musisz czekac pół roku hahahahahaha

Autor: _adrian_ [5.60.83.*] 2021-12-21 20:07
    .....wy stracicie możliwość zarabiania na innych spółkach.

Czyżby, ja do mojego skromnego pakietu 100tyś akcji ze średnią 80gr dokupiłem w miedzy czasie 48tyś pomiędzy 1.07 - 1,21 więc wykorzystałem ten czas, pytanie czy ty coś zakupiłeś czy strach ci na to nie pozwolił, myślę że to drugie, a tobie dziś pomału puszczają nerwy, dlatego znów się tak uaktywniłeś na forum. Powiem więcej jeśli włoch nie osiągnie teraz z wezwaniu 95% i daje bedzie zaniżał kurs dokupie następne 100tyś akcji, mi się nie spieszy.... włochowi tak, po mału się wystrzelał że straszaków, dołowanie kursu za wiele nie dało , pakiet złych zniechęcających inforamacji po mału sie skończył, spółka wychodzi na prostą wolną od długów, ciekawy jestem co jeszcze wymyślą.
  • Re: Nie oddacie w wezwaniu, to akcje do szuflady Autor: big-bear [159.205.250.*]
    adi ma bol doopy, ze nie dokupowal jak bylo tanio i teraz sie zgrywa, ha ha ha. co za leszczyna
[x]
GIGROUP -0,65% 1,49 2022-07-01 14:22:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.