• Nie panikujcie Autor: ~Mat [31.60.120.*]
    Od czasu info o połączeniu poszło 28mln akcji. Niektore się dublują, bo Ci co sprzedali po 17 odkupili po 14. Ale tak czy siak, oddają za grosze Ci co nie wierzą w spółkę spekulacyjnie (kapitał do 5k) albo czekają na niżej.
    Z prawej jak pojawiały się 50k 100k 90k 120k znikały, czasami w jednym strzale czasami 12razy po 10-20k w ciągu godziny i cisza. Ewidentnie zbieranie. Jakoś jak wystawiam 59k na zakup, czy 20k to nikt mi nie zrzuca. Duże translacje na sell są przerzucaniem koszyka.

A odnośnie spółki a nie giełdy, to sama wycena Polymertech to 32mln. Aktualnie lps 26mln,jakby dodać akcje z emisji. Produkcja trwa w najlepsze i jak dystrybutor divide już sprzedawało granulat. Od 2 miesięcy każdy kontrakt idzie już dla spółki lps. Możliwe ze czekają z umowami na nowy rok, żeby formalnie już jako lps sprzedawać. Aby czysto w dokumentach było. Tona granulatu nie bakteriostatycznego to 3k średnio (Google) w cenie detalicznej. Licząc tylko i wyłącznie w tej cenie 80k ton Miesięcznie mamy 2. 88mln rocznie przychodu. A to minimum produkcji minimum cena i bez filamentu.

Przepraszam tych co jeszcze skupują, ale ja już swoje skupiłem więc egoistycznie napisałem.
    2 dni giełdowe do WZA. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!
  • Re: Nie panikujcie Autor: ~Mat [31.60.120.*]
    Jeszcze jedna rzecz.. Od tygodnia yoshi uroslo 30%, bo weszło nowi inwestorzy na 24% akcji Yoshi. Bezpośrednio kupili także 12% Polymertech, czyli 12mln akcji lps za 3 dni robocze.
  • Re: Nie panikujcie Autor: ~Mat [46.134.126.*]
    Dzisiaj kolejne 800k akcji, najważniejsze aby na walnym poszło wszystko bez zmian. Lps walne o 10, Yoshi o 12
  • Re: Nie panikujcie Autor: ~Pipol [31.61.233.*]
    Aż miło ze ktoś to wszystko rozumie…ale pewnie ktoś zaraz napisze ze wchodzą nowe akcje a czy możesz napisać kto jest właścicielem tych akcji? Wtedy myślę ze rozwiejesz wątpliwości …pozdrawiam
[x]
LAURENPES 3,91% 0,08 2022-07-07 09:29:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.