• Re: Gra w oparciu o zmienność Autor: holocryptic [122.173.27.*]
    Handlowcy wykorzystują nieodłączną zmienność rynku. To właśnie ta zmienność daje im zysk, którego szukają. Niektórzy handlowcy również wybierają wolumen obrotu.
  • Re: Gra w oparciu o zmienność Autor: physiography [192.71.144.*]
    Rynek jest zmienny i będzie zmienny. To właśnie ta zmienność pozwala traderom zarabiać pieniądze.
  • Re: Gra w oparciu o zmienność Autor: gasiform [122.173.24.*]
    Zmienność jest główną przyczyną wahań cen rynkowych, a także zysków i strat. Tak więc, zmienność jest istotnym czynnikiem podczas handlu na rynku i szukania lepszych zwrotów.
  • Re: Gra w oparciu o zmienność Autor: doodlesack [122.173.24.*]
    Jako początkujący zbyt bałem się zmienności rynku, ponieważ głupi ja nie rozumiałem, że zmienność rynku jest tym, co daje Ci zyski. Zrozumienie tego zajęło trochę czasu, ale w dzisiejszych czasach wszystko idzie dobrze.
  • Re: Gra w oparciu o zmienność Autor: vegantuna [122.173.24.*]
    Każdy trader ma unikalne podejście do nastrojów na rynku, a niektórzy traderzy wolą handlować w oparciu o zmienność, a niektórzy czekają, aż rynek zmieni się w pożądanym kierunku. Szczerze mówiąc, w zależności od poziomu ryzyka, jakie inwestor jest skłonny podjąć, planują swoje strategie i osiągają zamierzony zysk.
  • Re: Gra w oparciu o zmienność Autor: zoomania [122.173.24.*]
    Zmienność jest kluczowa, ponieważ wpływa na rynek. Pary walutowe muszą być dokładnie zbadane przez traderów, ponieważ niektóre pary walutowe są bardziej zmienne niż inne. Zmienność rynku sprawia, że handel jest niebezpieczny, mimo że daje szansę na zdobycie pieniędzy.
  • Re: Gra w oparciu o zmienność Autor: reckling [122.173.30.*]
    Przeczytałem wiele książek o zmienności, ale jeszcze nie tej. Czytam to kiedyś.
  • Re: Gra w oparciu o zmienność Autor: brokenwhale [103.54.102.*]
    Inwestorzy lubią zmienność! Nie ma zabawy bez handlu ze zmiennością. Powinni jednak pamiętać o zarządzaniu ryzykiem w celu zminimalizowania ryzyka
  • Re: Gra w oparciu o zmienność Autor: setline [199.217.105.*]
    Zmienność jest siłą napędową rynku, ale może być twoim wrogiem, jeśli nie jesteś świadomy swoich kroków. To może być niebezpieczne i możesz stracić pieniądze.
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl