• Pozdrowienia dla Glapcia! Autor: ~mike75 [188.47.61.*]
    Na początku byłem na niego wściekły obarczając go za przygotowanie całej pajęczyny wokół Idea Bank - teraz mi przeszło! Ja nawet nic musiałem robić, hehe - widać w tym Palec Boży co się dzieje wokół niego. Trzymaj się Glapcio! Nie przejmuj się, sam nie zostaniesz - Blondyny Cię nie zostawią!

• Re: Pozdrowienia dla Glapcia! Autor: ~mike75 [188.47.61.*]
    I moje zdanie jest takie - nie miałbym pretensji do byłego szefa KNF ale do NASZEGO UKOCHANEGO GLAPCIA!
    Jeśli nawet były szef KNF sam zaproponował łapówkę ( bez żadnych powiązań ) to Glapcio go tam powołał - natomiast z nagrań doskonale widać kto tym zarządzał!
    To jest wielka i olbrzymia kompromitacja ale posłuszne i leżące u stóp PIS CBA ma związane ręce - niestety.
    Może - w co wierzę - jako, że bardzo lubię Tuwima, Broniewskiego i Mickiewicza - nadejdzie jeszcze czas prawdziwych i uczciwych polskich urzędników!
    I gwoli uczciwości - trzeba jeszcze dodać dwa słowa odnośnie słów Glapcia - on twierdzi, że Polska i to co w tej chwili dzieje to jest cud gospodarczy....
    W wieku produkcyjnym ponad 40 procent Polaków jest nieaktywnych ( gospodynie domowe, emerytowani żołnierze i policjanci, renciści itd. ) - inwestycje spadają od czasu dojścia PIS do władzy, teraz też będzie spadać konsumpcja, która do tej pory nakręcała popyt wewnętrzny...
    Tak zakłamanych członków rządu jak tych obecnych ja jeszcze nie poznałem - ale cóż, kłamstwo rodzi kłamstwo a rodzina Szatana chętnie przyjmuje nowych członków!
    Widzicie MOI UKOCHANI PISOWCY - ja nienawidzę kłamstwa, brzydzę się nim -a Wasz Premier kłamie! Nigdy nie wiadomo kiedy mówi a kiedy kłamie!
    Ja tą sprawę - czy żywy czy martwy - doprowadzę do końca!
  • Re: Pozdrowienia dla Glapcia! Autor: ~Lesław [46.169.61.*]
    On ma dużo lepsze życie niż Ty forumowy bankruciku
    A z tym się zgadzam - podatnicy mu płacą z 12-krotną średnią krajową za to, że tak "świetnie" pilnuje kryterium 3,5 % inflacji rocznej.
    Więc ma lepsze życie niż ja. Natomiast ja nikomu krzywdy nie zrobiłem a przez niego 40 mln Polaków potraciło 10 % swoich oszczędności. Więc jednak wolę moje życie, hehe - i z Glapciem pomimo niewątpliwego plusu towarzystwa Blondyn bym się nigdy nie zamienił.
  • Re: Pozdrowienia dla Glapcia! Autor: ~Taaa [37.47.151.*]
    Mikuś wracają wspomnienia? Opowiedz jak się dowiedziałeś że zabrali ci papiery i jakie bylopierwsze slowo
  • Re: Pozdrowienia dla Glapcia! Autor: ~Ola [46.134.76.*]
    Wypada mieć nadzieję , że jesteś chociaż przystojny , bo mądry to wogóle . Jeśli nie , to ci współczuje.
  • Re: Pozdrowienia dla Glapcia! Autor: ~Sąsiad [31.179.123.*]
    Jest paskudny jak noc listopadowa, ma pryszcze i niemiły oddech.
    Nie ma Olu znaczenia czy mądry czy głupi, przystojny lub nie - natomiast w przeciwieństwie do MOICH UKOCHANYCH PISOWCÓW postępuję zgodnie z prawem i swojego bliźniego nie krzywdzę - szybciej bym mu pomógł niż skrzywdził. No i brzydzę się kłamstwem tak jak wcześniej pisałem, stąd też moja widoczna "milość" do Pisowców.
  • Re: Pozdrowienia dla Glapcia! Autor: ~Taaa [5.173.12.*]
    Normalnie matka terenia z tego naszego mikusia
  • Re: Pozdrowienia dla Glapcia! Autor: ~Mmarek [83.26.217.*]
    Brzydzisz się kłamstwem ? To odnieś się do zaginięcia Eileen . Pierwszy raz dowiedziałem się tego od ciebie . Przejąłem się tym jak i pewnie wielu innych. Powinno ci być wstyd .
    Brzydzisz się kłamstwem ? To odnieś się do zaginięcia 4 latki . Pierwszy raz dowiedziałem się tego od ciebie. Przejąłem się tym jak i pewnie wielu innych. Powinno ci być wstyd.
    Hehe - za co wstyd? Jest wiadomość medialna, stawiennictwo RPO - ja nie jestem Panem Bogiem, żeby rozróżniać kłamstwa medialne od prawdy - natomiast wychodzę z założenia ( jeśli nie ma np. oficjalnego stanowisko RPO zaprzeczającemu tej wiadomości o 4-letniej Eleen ), że wiadomość jest prawdziwa.
    W temacie Idea Bank to co piszę to są głównie fakty ale czasami pod wpływem emocji może również niepotrzebne subiektywne opinie - jak związek pomiędzy nacjonalizacją Idea Bank oraz rolą w tym procesie Prezesa NBP - jaka ta rola była możemy się domyślać jedynie z taśm., natomiast nawet jego sposób komunikacji z rynkiem ( kiedy w 2020 mówił, że sektor bankowy jest silny, jedynie 2 banki są zagrożone - wskazywał już na nierówne traktowanie podmiotów gospodarczych - takich rzeczy nie powinien w moim przekonaniu mówić, bardziej się mógł skoncentrować na inflacji wtedy niż swoich osądach ). Jeśli opozycja dojdzie do władzy - może się uda wyjaśnić do końca rolę poszczególnych urzędników państwowych w przejęciu banku, zobaczymy - trzeba być dobrej myśli i wierzyć w sprawiedliwość i uczciwość ludzką ( jak pokazał w wypadku Szydło jeden oficer BOR prawda może wyjść i po latach ).
  • Re: Pozdrowienia dla Glapcia! Autor: ~Taaa [37.47.177.*]
    Równie dobrze mikunio mozna zaprzeczyć o istnieniu krasnoludków i leśnych elfów. Rozumiem ze jak brak zaprzeczenia to one istnieją?
    Poziom dziennikarstwa co niektórych mediów sięga bruku .Wymyślają podobne historie bo niema prawdziwych , a jest zapotrzebowanie . Dewianci czekają na nie jak grzyby na deszcz .
  • Re: Pozdrowienia dla Glapcia! Autor: ~Taaa [37.47.177.*]
    Propaganda grupy granica. Wczesniej bylo o kotach z kabulu by ocieplic wizerunek tych bandytów. Potem na litosc bajki o ahmedzie co sikał krwią. Teraz o dzieciach ktore wilki na bagnach pożerają. Co do idei to kompletnie nikt juz tematem sie nie interesuje. Nawet tusk sie nie odniósł. Bo sprawa jest zupelnie jasna. Poza tym jakikolwiek rząd by nie był to zaden nie bedzie chcial bulic ani grosza gieldowym spekulantom. Chcieli pospekulowac, nie udalo sie. Kogo oni obchodzą. Nawet za wyjątkiem mikusia nie jęjkolą po forach.
    Czemu algorytm blokował moje wpisy tak długo ? Otrzymywałem : ,, prawnie zastrzeżone " . Czyżby temat Eileen niewygodny ? Miał być niewygodny dla rządzących . Okazało się , że jest niewygodny dla innych .
    Widzę, że poszło . Budzi to moje nadzieje na przyszłość tego świata . Wcześniej miałem blokowane slowa : boży , rude towarzystwo , stary komunista.
    I to też poszło.? To dobrze . Może wcześniej pisałem o nieodpowiedniej porze . Forum tylko dla tych, którzy widzą osiem gwiazdek byłoby ubogie .
  • Re: Pozdrowienia dla Glapcia! Autor: ~ech [46.134.68.*]
    Niektórzy z nich o tej porze widzą szesnaście.
[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.