• 4 reaktory jadrowe i przyszlosc? Autor: ~nn [5.206.244.*]
  Ostanimi czasy Sołow Synthos wszedl z deal'em z PKN. Czy to potwarz dla Solorza. Zostal wyrzucony poza burte? Solarz to ambitna jednostka. Sukces zawdziecza ambicji? Nie podejrzewam, zeby odpuscil? Any news about that?
 • Re: 4 reaktory jadrowe i przyszlosc? Autor: ~CzyDobrzeSieCzujesz [5.173.97.*]
  - Atom jest przyszłością naszego kraju. Spółka będzie miała jasny cel - produkcję energii i ciepła, wykorzystywaną do celów własnych, komercyjnych i komunalnych - stwierdził Daniel Obajtek, prezes PKN Orlen.
  Dodał, że wyłączność na technologię od GE Hitachi gwarantuje im rynek w Polsce, ale nie tylko, bo plany dotyczą też innych krajów, w których Orlen ma swoje biznesy. Z wyłączności tej zwolniony jest tylko ZE PAK, należący do miliardera Zygmunta Solorza, który będzie realizował swoje plany w zakresie budowy małego atomu bezpośrednio z Synthosem.
 • Re: 4 reaktory jadrowe i przyszlosc? Autor: ~nn [5.206.244.*]
  Dzieki, nie mam czasu, zeby ogarnac wszystko. Czyli wspolpraca Solowoa i Solarza to inna sciezka, niezalazna od PKN i jak najbardziej jest kontynuowana? OK dzieki za info!
 • Re: 4 reaktory jadrowe i przyszlosc? Autor: ~Finansista [188.146.160.*]
  Podobno w tym roku po kolendzie zamiast księży będą chodziłć Sołowow we wschodniej Polsce a Solorz w zachodniej. Każdej rodzinie wielodzietnej będą oferowali SMRy jako remedium na rosnące ceny prądu. Już wszystkim zaoferowali, zostały jeszcze rodziny wielodzietne buchachachacha
 • Re: 4 reaktory jadrowe i przyszlosc? Autor: ~nn [5.206.244.*]
  Daj Boze!. Niech chodza od wschodu po zachod z wylaczeniem Wielkopolski.
[x]
ZEPAK 3,86% 24,20 2022-07-01 17:03:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.