• Zwołanie nadzwyczajnego walnego zgromadzenia Autor: ~Tadek [83.28.224.*]
  Nic nadzwyczajnego, podają że zgodnie z kodeksem muszą takie zwołać, dość krótki termin, nie chodzi mi o braki formalne ale najkrótszy możliwy termin. Może po nim coś będzie nowego.
 • Re: Zwołanie nadzwyczajnego walnego zgromadzenia Autor: ~Tom [31.61.165.*]
  Nic nadzwyczajnego, chyba że ktoś złoży jakiś zaskakujący wniosek.
  Może być na przykład emisja ratunkowa, 200 mln akcji po 0,50 gr , za każdą jedną starą dwie nowe.
  W końcu ilość nieruchomości na sprzedaż jest ograniczona a jakoś trzeba finansować działalność skoro się głosowało za dalszym istnieniem BAH.
 • Re: Zwołanie nadzwyczajnego walnego zgromadzenia Autor: ~Tadek [83.28.224.*]
  Może masz i rację, ale źle liczysz, jeżeli za jedną starą dwie nowe jak piszesz, to wychodzi po 1,5zl za akcję nowej emisji.
 • Re: Zwołanie nadzwyczajnego walnego zgromadzenia Autor: ~Ad [89.64.36.*]
  Skoro jest tak źle, to dlaczego nie sprzedali pustych terenów, które są całkiem dużo warte? Lepiej byłoby zrobić to przecież teraz i zmniejszyć dług do spłaty ;)
 • Re: Zwołanie nadzwyczajnego walnego zgromadzenia Autor: ~Tadek [83.28.224.*]
  Jeżeli, tak jak podawał obecny prezes mają zamiar rozwijać działalność, to po co sprzedawać teren na którym można ją prowadzić, tych terenów to już chyba tak dużo nie zostało, dochodzi zmiana wynagradzania, gdyby załóżmy doszło do nowej emisji, to system motywacyjny dla prezesa bylby uchylony, po zmianie wynagrodzenia zastanawiałem się czy w perspektywie ustalonego okresu czasu warunek wysokości notowań bah jest watpliwy, a teraz Tom pisze o nowej emisji, i to ma sens, Prezes nie dostanie akcji gdy byłaby emisja, dostał podwyżkę.
 • Re: Zwołanie nadzwyczajnego walnego zgromadzenia Autor: ~Tom [31.61.165.*]
  Tadek , racja, teraz akcji jest 50 mln. . Problem jest kto obejmie te akcje, muszą to wiedzieć, więc albo będą bardzo tanie , więc musi ich być bardzo dużo, albo mają już kogoś na nie. Oczywiście to tylko hipoteza, wcale na tym NWZA nie musi chodzić o nową emisję. Tyle razy już nas zaskakiwali różnymi informacjami.
[x]
BAHOLDING -0,38% 0,52 2023-01-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.