• Nadszedł czas Laurena...CZAS Polimerów Autor: ~z_forum [31.135.162.*]

WIDAC ZE CHCA KUPIC ALE TANIO DLATEGO TAK JECZA Autor: ~Czas_POLIMERÓW [31.61.170.*] 2021-12-02 20:57

Tak sobie czytam to forum i się zastanawiam co tu ludzie wypisuja.
    Są dwie opcje albo naprawdę nie rozumieją co się dzieje i na czym polega połączenie i nie cieszą się że ta emisja jest tak mała albo po prostu są bez akcji. A teraz już sie nie da łyknąć bez podniesienia kursu paru milionow akcji bo o drobnicy nie mowimy o groszowych 10-30 tysiącach bo przecież mowimy o poważnej kasie.

Logiczne jest tylko jedno: BĘDĄ TU DZIESIĄTKI WPISÓW SZKALUJĄCYCH SPÓŁKĘ POŁĄCZENIE I JĘKI ŻE ZA GROSZ ZE TRAGEDIA. Piszą to ludzie którzy albo akcji w ogóle nie mają albo zorentowali się że mają za mało.

Panowie. Trzeba było zaryzykować. Powiem więcej. Nadal można póki tanio. Niedługo będzie 1 grosz więcej co sesje ae za 21 też kupicie Spokojnie. Najważniejsze jest jedno. Jest realne ze nadszedł czas Laurena. Ale nie każdy to jeszcze zrozumiał.

.....
    Generalnie jestem niezwykle optymistycznie nastawiony po tym ostatnim komunikacie, te wszystkie wołania o emisji za grosz te krzyki rozpaczy śmieszą mnie. Trzeba było kupować jak było po 13-14 groszy. Do ludzi wszystko dociera z opoznieniem ale mam wrażenie że tak miało być. Ten kurs był potrzebny żeby uzasadnić taką a nie inna emisję. Dlaczego nie większą bo jest ryzyko obstrucji na NWZA. Dlaczego nie mniejszą bo nie ma powodu żeby właściciele Polimerów mieli oddawać swój dorobek za darmo. Doszli do wniosku że to im się opłaci, od lutego marca będą już na giełdzie no cóż nie mają 100% akcji ale mają ... no właśnie ile... to co dodrukują a jestem przekonany że 60-70% akcji będących w obrocie nie jest w rękach paru drobnych inwestorów którzy tu się udzielają a może mają razem 10-15 mln pewnie mniej. Zakończył się pewien etap jak to ktoś ładnie napisał
  • Re: Nadszedł czas Laurena...CZAS Polimerów Autor: ~YELLAYELLA [213.134.189.*]
    A czytał te pisma że spółki... Nowym 149 a ile banieczek... Aha o i wsio w tym temacie. Podprogowo wsiech ludjej i Haraszo
  • Re: Nadszedł czas Laurena...CZAS Polimerów Autor: ~Obserwator [31.135.162.*]
    Daczego wciąż blokują WZROSTY, wycenili Polimertech na 0,28 x 112milszt
    Tz 30gr.powinno być na początek. Pewnie ten okres..koniec roku itd.

Dziwne , na innych spółkach jak było by takie info o POLACZENIECENU cena by szalała.

Czy aż tak te akcję będą drogę, że tak trzymaja , nie podbijają kursu by w rynek upłynnić
  • Re: Nadszedł czas Laurena...CZAS Polimerów Autor: ~Xxx [178.235.185.*]
    Z logicznego punktu widzenia jak nowa emisja miała by pójść w rynek to cena by była wysoko żeby jak najwięcej zarobić tu jest coś ważniejszego że blokują kurs
  • Re: Nadszedł czas Laurena...CZAS Polimerów Autor: ~YELLAYELLA [31.1.40.*]
    upłynniać można na każdym poziomie do grosza buahahhaah
    a później split i znowu ahahahahaha

AJ LERN FROM PATROWICZ

• Re: Nadszedł czas Laurena...CZAS Polimerów Autor: ~Wicek [5.173.24.*]
    Bo chcą zebrać to co stracili przed odpałem.
    Jak się ma akcję trzymać. Jak sie ma kase dobierać.

Mysle że WZROSTY będą.
  • Re: Nadszedł czas Laurena...CZAS Polimerów Autor: ~noWIECIE [5.173.24.*]
    Nowy okres wysokie CENY
  • Tu będzie ok tylko trzeba zawiadomić KNF o przewalkach Pana Tabora Autor: ~koniecUWALANIA [31.135.162.*]
    Ja to dopilnuję osobistej jak się to nie zmieni..............................
  • PanieTabor ja piszę nie manipuluję kursem najwyżej kupuję, a Pan co Autor: ~no [31.135.162.*]
    To jest Spółka publiczna , są reguły na GPW .

POŁĄCZENIA nie można już zatrzymać. Są wpisy w KRS i umowy..
    Ja mam małe tyciu do WAS GRUBASÓW.
    .
  • Re: Nadszedł czas Laurena...CZAS Polimerów Autor: ~No [31.135.162.*]
    Do 07.12.2021r byl czas na nowe propozycje od GRUBASOW........cisza
  • Re: Nadszedł czas Laurena...CZAS Polimerów Autor: ~No [31.135.162.*]
    Dnia 2021-12-15 o godz. 00:06 ~No napisał(a):
    > Do 07.12.2021r byl czas na nowe propozycje od GRUBASOW........cisza

NIE MA NOWYCH PROPOZYCJI
    Na forum histeria bo nie oddaja akcji kulkowiczom

Dnia 2021-12-15 o godz. 00:06 ~No napisał(a):
    > Do 07.12.2021r byl czas na nowe propozycje od GRUBASOW........cisza

• .CZAS Polimerów, dobry czas na LPS , które bylo niedoceniane. Autor: ~Wicek [94.254.173.*]
    Obserwuje GPW wszystko spada a LPS OSTATNIO odbija się od dna ...delikatnie odbierają co jest na S.

,,Nie chce SPADAĆ będzie ROSŁO,,
  • Re: Nadszedł czas Laurena...CZAS Polimerów Autor: ~ZABIERANIE_trwa [5.173.153.*]
    Dnia 2021-12-08 o godz. 00:55 ~z_forum napisał(a):
    >
    >
    >WIDAC ZE CHCA KUPIC ALE TANIO DLATEGO TAK JECZA Autor: ~Czas_POLIMERÓW [31.61.170.*] 2021-12-02 20:57
    >
    > Tak sobie czytam to forum i się zastanawiam co tu ludzie wypisuja.
    > Są dwie opcje albo naprawdę nie rozumieją co się dzieje i na czym polega połączenie i nie cieszą się że ta emisja jest tak mała albo po prostu są bez akcji. A teraz już sie nie da łyknąć bez podniesienia kursu paru milionow akcji bo o drobnicy nie mowimy o groszowych 10-30 tysiącach bo przecież mowimy o poważnej kasie.
    >
    > Logiczne jest tylko jedno: BĘDĄ TU DZIESIĄTKI WPISÓW SZKALUJĄCYCH SPÓŁKĘ POŁĄCZENIE I JĘKI ŻE ZA GROSZ ZE TRAGEDIA. Piszą to ludzie którzy albo akcji w ogóle nie mają albo zorentowali się że mają za mało.
    >
    > Panowie. Trzeba było zaryzykować. Powiem więcej. Nadal można póki tanio. Niedługo będzie 1 grosz więcej co sesje ae za 21 też kupicie Spokojnie. Najważniejsze jest jedno. Jest realne ze nadszedł czas Laurena. Ale nie każdy to jeszcze zrozumiał.
    >
    > .....
    > Generalnie jestem niezwykle optymistycznie nastawiony po tym ostatnim komunikacie, te wszystkie wołania o emisji za grosz te krzyki rozpaczy śmieszą mnie. Trzeba było kupować jak było po 13-14 groszy. Do ludzi wszystko dociera z opoznieniem ale mam wrażenie że tak miało być. Ten kurs był potrzebny żeby uzasadnić taką a nie inna emisję. Dlaczego nie większą bo jest ryzyko obstrucji na NWZA. Dlaczego nie mniejszą bo nie ma powodu żeby właściciele Polimerów mieli oddawać swój dorobek za darmo. Doszli do wniosku że to im się opłaci, od lutego marca będą już na giełdzie no cóż nie mają 100% akcji ale mają ... no właśnie ile... to co dodrukują a jestem przekonany że 60-70% akcji będących w obrocie nie jest w rękach paru drobnych inwestorów którzy tu się udzielają a może mają razem 10-15 mln pewnie mniej. Zakończył się pewien etap jak to ktoś ładnie napisał

• Tak bardzo się boją DUŻY WZROSTÓW , które przyciągnął leszcza Autor: ~BedzieSIEdzialo [5.173.153.*]
    Ww
  • Re: Tak bardzo się boją DUŻY WZROSTÓW , które przyciągnął leszcza Autor: ~Zapasowy [31.61.187.*]
    Kiedyś będą musieli zanęcić.... Jutro wchodzą buhahahaha a będzie tak że przez rok na tym poziomie wam opińkolą obecne buahahha
  • Re: Tak bardzo się boją DUŻY WZROSTÓW , które przyciągnął leszcza Autor: ~wrjk [83.26.193.*]
    Rechocz głośniej i więcej wpisów!
  • Re: Tak bardzo się boją DUŻY WZROSTÓW , które przyciągnął leszcza Autor: ~no_podoba_mi_się [31.135.162.*]
    Mo.żna tanio dobrać....TRZYMAJ KOPYTKO
  • Re: Tak bardzo się boją DUŻY WZROSTÓW , które przyciągnął leszcza Autor: ~BĘDZIEsięDZIAŁO [31.135.162.*]
    Zmienią się PIORYTETY , to będą WZROSTY
  • Re: Nadszedł czas Laurena...CZAS Polimerów Autor: ~NieSPADAbedzieROSLO [31.135.162.*]
    Pozbierają i pojadą.
  • Re: Nadszedł czas Laurena...CZAS Polimerów Autor: ~Podbijam [31.135.162.*]
    Ww
  • Re: Nadszedł czas Laurena...CZAS Polimerów Autor: ~Wicek [5.173.156.*]
    JEST dobrze..
  • Re: Nadszedł czas Laurena...CZAS Polimerów Autor: ~POŁĄCZENIE [31.135.162.*]
    Dnia 2021-12-08 o godz. 00:55 ~z_forum napisał(a):
    >
    >
    >WIDAC ZE CHCA KUPIC ALE TANIO DLATEGO TAK JECZA Autor: ~Czas_POLIMERÓW [31.61.170.*] 2021-12-02 20:57
    >
    > Tak sobie czytam to forum i się zastanawiam co tu ludzie wypisuja.
    > Są dwie opcje albo naprawdę nie rozumieją co się dzieje i na czym polega połączenie i nie cieszą się że ta emisja jest tak mała albo po prostu są bez akcji. A teraz już sie nie da łyknąć bez podniesienia kursu paru milionow akcji bo o drobnicy nie mowimy o groszowych 10-30 tysiącach bo przecież mowimy o poważnej kasie.
    >
    > Logiczne jest tylko jedno: BĘDĄ TU DZIESIĄTKI WPISÓW SZKALUJĄCYCH SPÓŁKĘ POŁĄCZENIE I JĘKI ŻE ZA GROSZ ZE TRAGEDIA. Piszą to ludzie którzy albo akcji w ogóle nie mają albo zorentowali się że mają za mało.
    >
    > Panowie. Trzeba było zaryzykować. Powiem więcej. Nadal można póki tanio. Niedługo będzie 1 grosz więcej co sesje ae za 21 też kupicie Spokojnie. Najważniejsze jest jedno. Jest realne ze nadszedł czas Laurena. Ale nie każdy to jeszcze zrozumiał.
    >
    > .....
    > Generalnie jestem niezwykle optymistycznie nastawiony po tym ostatnim komunikacie, te wszystkie wołania o emisji za grosz te krzyki rozpaczy śmieszą mnie. Trzeba było kupować jak było po 13-14 groszy. Do ludzi wszystko dociera z opoznieniem ale mam wrażenie że tak miało być. Ten kurs był potrzebny żeby uzasadnić taką a nie inna emisję. Dlaczego nie większą bo jest ryzyko obstrucji na NWZA. Dlaczego nie mniejszą bo nie ma powodu żeby właściciele Polimerów mieli oddawać swój dorobek za darmo. Doszli do wniosku że to im się opłaci, od lutego marca będą już na giełdzie no cóż nie mają 100% akcji ale mają ... no właśnie ile... to co dodrukują a jestem przekonany że 60-70% akcji będących w obrocie nie jest w rękach paru drobnych inwestorów którzy tu się udzielają a może mają razem 10-15 mln pewnie mniej. Zakończył się pewien etap jak to ktoś ładnie napisał

///////
    Zainteresowanie LPS wzrasta Ranking 78
  • Re: Nadszedł czas Laurena...CZAS Polimerów Autor: ~Slay [213.134.164.*]
    Moje wpisy ratują wasz hajs. Kupują nowi co mają większą wiarę. Nie zaklinaj już plisss. Następny etap nowych to ucieczka przy - 10% ale jak ktoś pisał nie ustawia się stopów. Módlcie się o większe kohones dla nowych albo przypływ hajsu na uśrednienie. Dlaczego chciwcze zaniżasz ustawiasz paczki powyżej 2 groszy od teraz kursu.... By mieć więcej i więcej. Pan wlał w seraca wasze żądze i one was zgubią. Posziekuj mi za utrzymanie tego pisarstwa. Tak jestem slawny
  • Re: Nadszedł czas Laurena...CZAS Polimerów Autor: ~no [31.135.162.*]
    Dzięki moim wpisom TY kopytko masz hajs, bo CI płacą za każdy Twój wpis..

Jesteś typową.............................
  • Re: Nadszedł czas Laurena...CZAS Polimerów Autor: ~Wicek [94.254.226.*]
    Tu ODCIENCIE może być w kazdej chwili
  • Re: Nadszedł czas Laurena...CZAS Polimerów Autor: ~xyz [178.235.185.*]
    Jw
[x]
LAURENPES 1,87% 0,07 2022-05-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.