• Zrozumieć Kenobiego Autor: ~AntyGen [195.78.67.*]
    Być jak Obi-Wan Kenobi – czyli o wielkości człowieka słów kilka – Star Wars: Rebelianckie Szumowiny (rebe1scum.com)

W wybrany fragment:
    Niezmiernie podoba mi się opis mistrza Jedi, jaki został umieszczony w książkowej adaptacji Zemsty Sithów. Jawi się w niej obraz człowieka niezwykle skromnego, ale jednocześnie nienoszącego tej skromności jak płaszcza. Wiele osób ma tendencje do bigoteryjnego podkreślania swoich cnót: „Ach, jakże ja jestem skromny!”, „A jaki uczynny!”, „Spójrzcie na mnie, zupełnie przypadkowo wrzuciłem zdjęcie anonimowego pomagania poszkodowanym ofiarom kataklizmu”. Nic z tych rzeczy. Kenobi nie szukał ani sławy, ani poklasku, w żadnym razie nie zamierzał uchodzić za „chłopca z plakatu”. Liczyło się dla niego wyłącznie wykonanie powierzonej mu misji, bynajmniej nie z pobudek ambicjonalnych, ale zdrowo pojmowanego poczucia wypełnienia zarówno obowiązku, jak i pokładanych w nim nadziei. 
    Obi-Wan, będący w czołówce najpotężniejszych mistrzów zakonu, był cichą i pozostającą na uboczu planszy wielkiej polityki figurą, do końca uważającą się za zwykłego piona.

Zrozumiecie protagonistę w lutym, obiecuję Wam to - bolesna to będzie lekcja, a teraz marsz do lektury!
  • Panie kenobi, tu pan kłamie cały czas by oszukać akcjonariuszy Autor: ~BeWu [31.182.240.*]
    nic juz tu nie ugracie. Kenobi, cargo wydało komunikat zarządu, że piszesz o cargo kłamstwa. Ludzie sprzedawali akcje ze stratą, bo ci uwierzyli. Można cie czytać tylko w jednym celu:

BY ROBIĆ NA ODWRÓT W STOSUNKU DO TEGO CO WSKAZUJESZ

na tyle jesteś "pożyteczny" -robić na odwrót do tego co polecasz

my mamy mnóstwo czasu, a twój się kończy.....

po dzisiejszej wtopie z nieudana zwała o 9ej na 14,6 nawet nie mam do ciebie szacunku jako przeciwnika, bo już działasz na oślep, co skutkuje zerowa skutecznością.

[x]
PKPCARGO -0,68% 11,72 2022-05-25 09:49:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.