• Wieści od ObserwatoRa Autor: ~johnas23 [31.60.35.*]
    Gadałem z nim dzisiaj o sytuacji o Rank Progress i pytałem z czego wynikają takie spadki.
    ObserwaroR twierdzi ze tutejszy akcjonariat jest istnie polski czyli każdy chce być cwańszy od drugiego i wielu kręci kolka lub zaniża kurs chcąc odkupić więcej akcji niżej bo wiedza ile są warte. To jest problem tej spółki. Gdyby akcjonariat przestał się tak zachowywać bylibyśmy w okolicy 8-9zl
  • Re: Wieści od ObserwatoRa Autor: ~Początkujący [82.7.160.*]
    Przedzej mamy tu konkretnego zbieracza który nie obawia się poświęcić kilkaset tysięcy pln aby kontrolować kurs... Co tam kilkaset tysięcy jeżeli gra toczy się o... kilkaset milionów...!!! A co do naszego akcjonariatu to zaufaj mi że nikt na tych poziomach NIE ZARYZYKUJE UTRATY AKCJI...:)
  • Re: Wieści od ObserwatoRa Autor: ~Wędkarz [37.30.96.*]
    Myślę że bardzo się mylisz. Wielu czyta bzdury na forum i postępuje zgodnie z nimi. Wystarczy napisać że spółka to bankrut a wielu sprzedaje nawet nie sprawdzając tego. Niestety.
  • Re: Wieści od ObserwatoRa Autor: ~spokojnyaleobesrany [5.173.49.*]
    bo bankier to śmietnik w 90% reszta to trafne posty , admin gra razem z spekółą
  • Re: Wieści od ObserwatoRa Autor: comtrader_optymista [91.239.154.*]
    Dnia 2021-12-04 o godz. 22:40 ~spokojnyalebsrany napisał(a):
    > bo bankier to śmietnik w 90% reszta to trafne posty , admin gra razem z spekółą

To niestety prawda...
    Pamiętam jak w szczycie kursu na wątku 4Mass (pomiędzy 3 a 4 zł - dziś kurs 0,24 zł) wycinano moje posty z liczbami z raportów... posty pozbawione subiektywnych komentarzy nawet... no może oprócz tytułu, że balon przeogromny. :-)
    Jakby tak chcieć się przyczepić, to portal Bankier należałoby pozwać! I w toku postępowania ustalić, którzy moderatorzy współdziałali w manipulacjach na kursach...

comtrader

Dnia 2021-12-04 o godz. 22:32 ~Wędkarz napisał(a):
    > Myślę że bardzo się mylisz. Wielu czyta bzdury na forum i postępuje zgodnie z nimi. Wystarczy napisać że spółka to bankrut a wielu sprzedaje nawet nie sprawdzając tego. Niestety.

Może... ale to i dobrze, bo docelowo takich nam nie trzeba!
    Myślę, że oni już sprzedali i to zapewne ze sporą stratą. I lepiej będzie jeśli długo jeszcze nie odkupią.

comtrader
    Dnia 2021-12-04 o godz. 19:33 ~johnas23 napisał(a):
    > Gadałem z nim dzisiaj o sytuacji o Rank Progress i pytałem z czego wynikają takie spadki.
    > > ObserwaroR twierdzi ze tutejszy akcjonariat jest istnie polski czyli każdy chce być cwańszy od drugiego i wielu kręci kolka lub zaniża kurs chcąc odkupić więcej akcji niżej bo wiedza ile są warte. To jest problem tej spółki. Gdyby akcjonariat przestał się tak zachowywać bylibyśmy w okolicy 8-9zl

Nie wydurniajcie się już bo czytać hadko... :-)
    Niech sobie ObserwatoR poszuka spółki z kapitałem... japońskim. :-)
    Tam jak ktoś się wyłamie to musi popełnić sepuku. :-)

Poza tym Twój guru się myli.
    A całe Wasze rozgoryczenie spowodowane jest tym, że pomimo tak spektakularnego zjazdu kursu całe gooowno można odkupić nawet sporo wyżej!

comtrader
  • Re: Wieści od ObserwatoRa Autor: ~Bingo [94.101.16.*]
    To niestety prawda...
    Pamiętam jak w szczycie kursu na wątku 4Mass (pomiędzy 3 a 4 zł - dziś kurs 0,24 zł) wycinano moje posty z liczbami z raportów... posty pozbawione subiektywnych komentarzy nawet... no może oprócz tytułu, że balon przeogromny. :-)
    Jakby tak chcieć się przyczepić, to portal Bankier należałoby pozwać! I w toku postępowania ustalić, którzy moderatorzy współdziałali w manipulacjach na kursach...

Oczywista oczywistość wielu tu piszacych ma interes w kołowaniu ulicy i podejmowania ruchów przeciwstawnych.
    Nieraz się przekonałem ,jak ktos zaciekle nagania to jestem pewien ,że ktoś z grubszym portfelem chce żenić większe ilosci .
    Także powtarzam to wielokrotnie ,forum służy grubasom do czytania co chce zrobic ulica i naganianie na kupno by wywalić w dobrych cenach jak najwięcej towaru. A mistrzostwem świata był Herman z Krezusa jak wtopił się w uliczny tłum i prowadził drobnych do niechybnej zguby
    Dnia 2021-12-05 o godz. 17:16 ~Bingo napisał(a):
    > To niestety prawda...
    > Pamiętam jak w szczycie kursu na wątku 4Mass (pomiędzy 3 a 4 zł - dziś kurs 0,24 zł) wycinano moje posty z liczbami z raportów... posty pozbawione subiektywnych komentarzy nawet... no może oprócz tytułu, że balon przeogromny. :-)
    > Jakby tak chcieć się przyczepić, to portal Bankier należałoby pozwać! I w toku postępowania ustalić, którzy moderatorzy współdziałali w manipulacjach na kursach...
    >
    > Oczywista oczywistość wielu tu piszacych ma interes w kołowaniu ulicy i podejmowania ruchów przeciwstawnych.
    > Nieraz się przekonałem ,jak ktos zaciekle nagania to jestem pewien ,że ktoś z grubszym portfelem chce żenić większe ilosci .
    > Także powtarzam to wielokrotnie ,forum służy grubasom do czytania co chce zrobic ulica i naganianie na kupno by wywalić w dobrych cenach jak najwięcej towaru. A mistrzostwem świata był Herman z Krezusa jak wtopił się w uliczny tłum i prowadził drobnych do niechybnej zguby

Ciekawe czy ten Herman (który przecież ze mną zaciekle na Krezusie polemizował!) nie doczekał się "nagrody" za swoją działalność na Krezusie...
    W aferze Krezusa i manipulacji jego kursem były przecież w tym roku jakieś zatrzymania...
    W każdym razie Herman vel Big_Size znikł i od afery Krezusa nigdzie się nie pokazał.

comtrader

• Re: Wieści od ObserwatoRa Autor: ~Bingo [94.101.16.*]
    W każdym razie Herman vel Big_Size znikł i od afery Krezusa nigdzie się nie pokazał

No nie sądzisz chyba ,że gdzies na ogólnym forum bankiera nadal byłby Hermanem .W skrajnym przypadku zmieniłby nik i ip choć to mało prawdopodobne, wręcz niemozliwe .Myslę ,że za pieniązki zarobione na Kreziu zabawia się na świecie
    Dnia 2021-12-05 o godz. 18:45 ~Bingo napisał(a):
    > W każdym razie Herman vel Big_Size znikł i od afery Krezusa nigdzie się nie pokazał
    >
    > No nie sądzisz chyba ,że gdzies na ogólnym forum bankiera nadal byłby Hermanem .W skrajnym przypadku zmieniłby nik i ip choć to mało prawdopodobne, wręcz niemozliwe .Myslę ,że za pieniązki zarobione na Kreziu zabawia się na świecie

Tego nie wiemy.
    Może kolega Jajco_holenderskie (przyboczny Hermana na Krezusie) mógłby nam coś wyjaśnić, ale raczej tego nie zrobi...
    Być może kasa zarobiona na Krezusie napompowała Farm51 i teraz wciąż utrzymuje jego kurs?
    Może Herman pod nowym nickiem jest wśród "farmersów" teraz?

Dla nas na Ranku to nieważne.
    Róbmy swoje metodami zgodnymi z prawem i zwiększajmy posiadane ilości akcji, bo cena temu sprzyja.

comtrader

[x]
RANKPROGR 2,55% 1,61 2022-05-20 10:41:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.