• dywergencje AT Autor: ~3miasto [5.173.146.*]
    Nie wiem jaką przy takich obrotach ma wiarygodność AT. Sprawdziłem kilkadziesiąt spółek
    i takich klasycznych dywergencji m,in, na RSI, UO, Stoch RSI itp jak na Vistalu nie widziałem
    Chyba coś jest na rzeczy
  • Re: dywergencje AT Autor: ~Rado [193.0.194.*]
    Oho, czyli nie tylko ja widzę jeden wielki paradoks na wykresie i wskaznikach xd
  • Re: dywergencje AT Autor: ~Orsted [5.173.241.*]
    Mi się wydaje coś że już niedługo kurs wybuchnie do góry jak będzie dobre info to powrót na 4 zl będzie bardzo dynamiczny
    Trzymajmy się ramy... Dalej już znacie.
  • Re: dywergencje AT Autor: ~rey [178.188.21.*]
    albo po prostu nikt nie interesuje się tym papierem, dlatego brak obrotów i powolne pozbywanie się akcji przez drobnych. To obniża kurs. Na razie żadne informacje nie działają pro wzrostowo. Czy mityczne info o wiatrakach coś da? Czy w ogóle takowe będzie? Może w końcu zadziała at i odwróci na jakiś czas spadki. Trudno oczekiwać po tej spółce mocnych wzrostów,po tym jak domknięto lukę i zanegowano objęcie hossy z marca tego roku
    pozbywanie się akcji przez drobnych xdd czy ty chociaż widziałeś jak wyglądają te transakcje. Weź mnie nie rozśmieszaj
  • Re: dywergencje AT Autor: ~Frog [83.21.10.*]
    Pisałem już przy kursie 4,50 że będzie spadek w okolice 1,0 i tam będzie opór i dołek
  • Re: dywergencje AT Autor: ~Rado [193.0.197.*]
    Analizy Froga- bezcenne!
  • Re: dywergencje AT Autor: ~Frog [37.47.243.*]
    Kupowałem Vistalka po 0,70 i 0,68gr i znam zachowanie akcjonariatu tej spółki kilka razy dał już zarobić ale kilka razy nurkował w okolice 1,zł i dlatego i tym razem sytuacja może się powtórzyć
    Ok, to szykuję kasę do dokupienia w takim razie.
  • Re: dywergencje AT Autor: ~Mucka [94.254.204.*]
    Rado, dałeś już raz konkretny pokaz analizy wyników finansowych, jak widać z dywergacjami też coś ci nie wychodzi. Gdzie w tym wszystkim jest analiza otoczenia geopolitycznego, awersja do ryzyka, podwyżka stóp procentowych itd. Wchodzimy w głęboką bessę światowa a może nawet globalny reset. Sama Polska jest w dociskamy imadle i nic nie wskazuje na to abyśmy mogli się z niego wyrwać. Jaką siłę przy tym wszystkim mają wskaźniki at, nie wspominając już o tym, że są generowane na żałosnych, sztucznych obrotach...
    A taką, że to co widzisz na kursie zupełnie nie odzwierciedla tego, że ktoś ucieka z papieru. Jest wręcz odwrotnie. Jak zaraz się spodziewasz globalnego resetu to lepiej szukaj amunicji i broni, a nie interesuj się akcjami.
  • Re: dywergencje AT Autor: ~Mucka [94.254.204.*]
    Serio potrafisz czytać algorytmy automatów na podstawie obserwacji notowan? Musisz być bardzo bogatym człowiekiem...
    Jak poskładasz do kupy puzle, a w tym przypadku pomocne są wybrane wskaźniki, to zorientujesz się jakie zadanie ma algorytm na Vistalu. Do tego jak się postarasz, to jesteś w stanie uzyskać dodatkowe informacje odnośnie spółki, poza komunikatami espi. Zachęcam cię do tego. Nie jestem żadnym trollem wzrostowym, czytam wykresy, sledze rynek i tutaj już wielu po euforii sprzed wielu miesięcy zapomniało czym jest vst i jakie ma walory. Niestety wszystko przedłuża się ze względu na opieszałość sądu, ale już i tutaj jesteśmy bardzo blisko finalizacji. Ktoś czeka na dopięcie układu i podzieją się tutaj bardzo ciekawe rzeczy. Radzę uzbroić się w cierpliwość bo jesteśmy zdecydowanie bliżej niż dalej. Pozdrawiam
  • Re: dywergencje AT Autor: ~Mucka [94.254.160.*]
    To że spółka ma potencjał dobrej spekulacji jest powodem dlaczego tutaj siedzę. Jednak to co dzieje się dookola niestety nie napawa optymizmem
  • Re: dywergencje AT Autor: ~Orsted [5.173.249.*]
    Tutaj obecnie zmienne w postaci naplywajacych informacji w otoczeniu spółki mogą w najbliższym czasie odwrócić trend spadkowy, który został wykreowany przez sternika- bot algorytmiczny padają tu dwie informacje oficjalnie o VO i kontrakcie z Trakcja na plot wzdłuż granicy i lecimy na 5 zl w ciągu 3 sesji
    Mucka, a kto powiedział, że ja nie akumuluje? Fakt, błędem było trzymanie akcji w momencie informacji o gdyńskim porcie, ale mleko się rozlało, ważne jest to, podkreślam raz jeszcze, że przez te wiele miesięcy spadków mamy bardzo silna akumulacje, takie dywergencje nie zdarzają się przypadkowo!
  • Re: dywergencje AT Autor: ~Mucka [94.254.160.*]
    Przypomnę tylko, że na podstawie twoich dywergacji, kurs nie zejdzie poniżej 4 PLN, jaki miałeś wielki smutek, że nie dobrales po 3.5 PLN. Możesz napisac jaki był kurs zamknięcia w piątek?
[x]
VISTAL -1,98% 1,78 2022-05-26 16:39:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.