• ### STRACH Autor: ~ZałamanyWPISDU [213.134.169.*]
    Wszystkie akcje serii I zostaną objęte w zamian za wkład niepieniężny wniesiony przed zarejestrowaniem akcji.

6. Cena emisyjna akcji serii I wynosić będzie 0,28 zł (dwadzieścia osiem groszy) za każdą poszczególną akcję.

7. Nadwyżka osiągnięta przy emisji akcji serii I powyżej ich wartości nominalnej w kwocie 30.462.750,00 zł (trzydzieści milionów czterysta sześćdziesiąt dwa tysiące siedemset pięćdziesiąt złotych) zostanie przeznaczona na kapitał zapasowy Spółki. 

SKĄD TA KWOTA 30.462.750,00 zł ??? Aaaa z wyceny Poly minus akcje 112 baloników po grosiku

KOLOROWE YARMARKI AHAHAHAHAHAA ZIELONE KIEŁBASY AHAHAHAHAH

POMYLONE K... ASY AHAHAHAHAH

Pamiętajcie, że z 1 grosz na 2 grosze to 100% hihi następnie z 2 na 3to już tylko 50% ale tu mowa jedynie o groszu BUAHAHAHAHAH

• WIDAC ZE CHCA KUPIC ALE TANIO DLATEGO TAK JECZA Autor: ~Czas_POLIMERÓW [31.61.170.*]
    Tak sobie czytam to forum i się zastanawiam co tu ludzie wypisuja.
    Są dwie opcje albo naprawdę nie rozumieją co się dzieje i na czym polega połączenie i nie cieszą się że ta emisja jest tak mała albo po prostu są bez akcji. A teraz już sie nie da łyknąć bez podniesienia kursu paru milionow akcji bo o drobnicy nie mowimy o groszowych 10-30 tysiącach bo przecież mowimy o poważnej kasie.

Logiczne jest tylko jedno: BĘDĄ TU DZIESIĄTKI WPISÓW SZKALUJĄCYCH SPÓŁKĘ POŁĄCZENIE I JĘKI ŻE ZA GROSZ ZE TRAGEDIA. Piszą to ludzie którzy albo akcji w ogóle nie mają albo zorentowali się że mają za mało.

Panowie. Trzeba było zaryzykować. Powiem więcej. Nadal można póki tanio. Niedługo będzie 1 grosz więcej co sesje ae za 21 też kupicie Spokojnie. Najważniejsze jest jedno. Jest realne ze nadszedł czas Laurena. Ale nie każdy to jeszcze zrozumiał.
  • CIEKAWY ZAPIS Autor: ~Akcjonariusz [5.172.255.*]
    7. Nadwyżka osiągnięta przy emisji akcji serii I powyżej ich wartości nominalnej w kwocie 30.462.750,00 zł (trzydzieści milionów czterysta sześćdziesiąt dwa tysiące siedemset pięćdziesiąt złotych) zostanie przeznaczona na kapitał zapasowy Spółki. 

Zastanawia mnie ten zapis. Skoro akcje te są obejmowane bezgotówkowo to żadnej kwoty nie będzie można przeznaczyć na kapitał zapasowy Spółki. Jeżeli ta kwota zostanie przeznaczona na kapitał zapasowy i zapisana będzie w sprawozdaniach to będzie to jedynie papierowy zapis a w kasie będzie pusto.
    Może ja źle rozumuję?

Dnia 2021-12-02 o godz. 20:57 ~Czas_POLIMERÓW napisał(a):
    > Tak sobie czytam to forum i się zastanawiam co tu ludzie wypisuja.
    > Są dwie opcje albo naprawdę nie rozumieją co się dzieje i na czym polega połączenie i nie cieszą się że ta emisja jest tak mała albo po prostu są bez akcji. A teraz już sie nie da łyknąć bez podniesienia kursu paru milionow akcji bo o drobnicy nie mowimy o groszowych 10-30 tysiącach bo przecież mowimy o poważnej kasie.

Dla osoby która chce zakupić parę milionów akcji nie powinno robić żadnej różnicy podniesienie kursu o kilka groszy.
    Nawet tych chętnych do kupowania po 10-30 tysięcy akcji nie widać nie mówiąc już o wielomilionowych inwestorach.
  • Re: CIEKAWY ZAPIS Autor: ~Czas_POLIMERÓW [31.61.170.*]
    Też na to zwróciłem uwagę, ale chyba kapitał ten 1 grosz na akcję musi być opłacony, czyli muszą ten milion z hakiem znależć, to są środki które muszą być na koncie. Może się myle ale raczej nie.
    Może jakąś drobną część z tej emisji sprzedadzą za godziwe pieniędze tk 20-30 groszy.

Generalnie jestem niezwykle optymistycznie nastawiony po tym ostatnim komunikacie, te wszystkie wołania o emisji za grosz te krzyki rozpaczy śmieszą mnie. Trzeba było kupować jak było po 13-14 groszy. Do ludzi wszystko dociera z opoznieniem ale mam wrażenie że tak miało być. Ten kurs był potrzebny żeby uzasadnić taką a nie inna emisję. Dlaczego nie większą bo jest ryzyko obstrucji na NWZA. Dlaczego nie mniejszą bo nie ma powodu żeby właściciele Polimerów mieli oddawać swój dorobek za darmo. Doszli do wniosku że to im się opłaci, od lutego marca będą już na giełdzie no cóż nie mają 100% akcji ale mają ... no właśnie ile... to co dodrukują a jestem przekonany że 60-70% akcji będących w obrocie nie jest w rękach paru drobnych inwestorów którzy tu się udzielają a może mają razem 10-15 mln pewnie mniej. Zakończył się pewien etap jak to ktoś ładnie napisał.
  • Re: CIEKAWY ZAPIS Autor: ~Akcjonariusz [5.172.255.*]
    Dnia 2021-12-02 o godz. 22:40 ~Czas_POLIMERÓW napisał(a):
    > Może jakąś drobną część z tej emisji sprzedadzą za godziwe pieniędze tk 20-30 groszy.

Nawet jeżeli niektórzy z akcjonariuszy Polimertechsu którzy obejmą te akcje sprzeda je później to na pewno nie będą się dzielić zarobioną kwotą ze spółką i przekazywać swoich pieniędzy na kapitał zapasowy.

> Trzeba było kupować jak było po 13-14 groszy. Do ludzi wszystko dociera z opoznieniem ale mam wrażenie że tak miało być. Ten kurs był potrzebny żeby uzasadnić taką a nie inna emisję. Dlaczego nie większą bo jest ryzyko obstrucji na NWZA. Dlaczego nie mniejszą bo nie ma powodu żeby właściciele Polimerów mieli oddawać swój dorobek za darmo. Doszli do wniosku że to im się opłaci,

Przypomnę jeszcze raz, że obecny kurs waha się właśnie w tych granicach tylko kupujących brak.
    Czy uważa Pan, że Polimertech z raportem okresowym którego można się zapoznać na stronie 16 / 22
    https://www.bankier.pl/static/att/ebi/2021-11/0000136016_202111120000137413.pdf
    posiadający aktywa w granicach 93 tysięcy i 0,00zł kosztów ze sprzedaży wycenił siebie na 31 milionów to mało. Ja rozumiem, że posiadają patenty, ale same patenty nie wystarczą do uruchomienia produkcji na skalę przemysłową. Będą więc kolejne emisje coś na wzór 4-Mass S A. a już po tej emisji mamy 220 milionów akcji.

• Re: CIEKAWY ZAPIS Autor: ~KłamczuszkuSCREEN [213.134.189.*]
    Dnia 2021-12-02 o godz. 23:34 ~Akcjonariusz napisał(a):
    > Dnia 2021-12-02 o godz. 22:40 ~Czas_POLIMERÓW napisał(a):
    > > Może jakąś drobną część z tej emisji sprzedadzą za godziwe pieniędze tk 20-30 groszy.
    >
    > Nawet jeżeli niektórzy z akcjonariuszy Polimertechsu którzy obejmą te akcje sprzeda je później to na pewno nie będą się dzielić zarobioną kwotą ze spółką i przekazywać swoich pieniędzy na kapitał zapasowy.
    >
    > > Trzeba było kupować jak było po 13-14 groszy. Do ludzi wszystko dociera z opoznieniem ale mam wrażenie że tak miało być. Ten kurs był potrzebny żeby uzasadnić taką a nie inna emisję. Dlaczego nie większą bo jest ryzyko obstrucji na NWZA. Dlaczego nie mniejszą bo nie ma powodu żeby właściciele Polimerów mieli oddawać swój dorobek za darmo. Doszli do wniosku że to im się opłaci,
    >
    > Przypomnę jeszcze raz, że obecny kurs waha się właśnie w tych granicach tylko kupujących brak.
    > Czy uważa Pan, że Polimertech z raportem okresowym którego można się zapoznać na stronie 16 / 22
    > https://www.bankier.pl/static/att/ebi/2021-11/0000136016_202111120000137413.pdf
    > posiadający aktywa w granicach 93 tysięcy i 0,00zł kosztów ze sprzedaży wycenił siebie na 31 milionów to mało. Ja rozumiem, że posiadają patenty, ale same patenty nie wystarczą do uruchomienia produkcji na skalę przemysłową. Będą więc kolejne emisje coś na wzór 4-Mass S A. a już po tej emisji mamy 220 milionów akcji.
    >
    >
    >

Abby nie zaklinaj przecieź zwiekszałeś poziomy... logicznie nie sprzedałeś bo tyle co piszesz bo im bardziej o tym krzyczysz to niestey jesteś ledwo na 0. Proponuję nie zaklinać i uwierzyć że rynek nie rozumie spadków.... oni... aż szkoda strzępić ryja

• Re: ### STRACH Autor: ~CIŚNIENIE_rośnie [31.135.162.*]
    Leszcze biorą jak rośnie

Tu trzeba obserwować,..
    Ocieńcie od akcji może być.... ..tylko kiedy.
  • Re: ### STRACH Autor: ~dafii [89.171.116.*]
    Zaczyna robić się coraz ciekawiej.
    Powoli to idzie ale
    pakiety po 60 000 znikają jednym wciągnięciem.

• Re: ### STRACH Autor: ~Wykolejeniec [79.163.206.*]
    22gr nie do przebicia
[x]
LAURENPES 1,00% 0,06 2022-06-24 17:03:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.