• W trakcie 5 lat MOI UKOCHANI PISOWCY Autor: ~mike75 [188.47.55.*]
    Wypłacicie mi ze Skarbu Państwa pięciokroć zainwestowanej kwoty + odsetki ustawowe ( co prawda już tam nie będzie jak decydentów ale mniejsza o to ).
    Ja swoje wiem, MOI UKOCHANI PISOWCY!
    Szkoda trochę uczciwych podatników - nie oni powinni za to płacić!
  • Re: W trakcie 5 lat MOI UKOCHANI PISOWCY Autor: ~mike75 [188.47.55.*]
    Ja tam bym nic wziął od Polskiego Podatnika! Szybciej sam by dał!
    Ale jeśli mnie tak potwornie oszukano, wprowadzano w bład wykorzystując do tego celu prestiżowe instytucje państwowe jak BFG czy KNF - to co mam pozwolić im się bezprawnie okradać i nie nie mówić?
    Ba, żeby oni wykorzystywali poniekąd niezależny KNF i BFG... Oni przejęli sądy, robią sobie co chcą - nie słuchają nikogo,,nie ma dla nich żadnych autorytetów - no i ostatnio parodia TK sprawdza zgodność konstytucyjną wyroku ETPC... To są już tak wielkie komedie, że Bareja to nikt... Ciekawe jak to wszystko się skończy - tego sam nie wiem, to dla mnie samego wielka zagadka ( choć poniekąd się domyślam... ).
  • Re: W trakcie 5 lat MOI UKOCHANI PISOWCY Autor: ~mike75 [188.47.55.*]
    Tzn, wiem jak to się skończy.
    Naród Polski się obudzi ale będzie za późno -straty będą niepowetowane.
    A propos ogłupiających pisowskich wskaźników dot. bezrobocia. To nie tak... Tu jest więcej prawdy ( czyli odsetek ludności czynnej zawodowo między 15 i 64 rokiem życia - i tu jest kiepsko choć nie tak kiepsko jak w Grecji):
    ec.europa.eu/eurostat/statistics-explained/index.php?title=File:Employment_rate,_age_group_15–64,_2004–14_(%25)_YB16.png

Ale Pisowcy wolą kupować głosy wyborców i niedługo się zbliżymy do 50 procent w wieku produkcyjnym czynnych zawodowo jak w Grecji! MOI UKOCHANI PISOWCY! JESTEŚCIE THE BEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIKT TAK ŁADNIE I ELEGANCKO MNIE OKRADŁ JAK WY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.