• Trzymac Autor: ~Pyton [80.77.135.*]
    Nie dajcie sie wyleszczyc,zaraz odbije,po co sprzedawac ze stratà?
  • Re: Trzymac Autor: ~bodzio [185.156.34.*]
    odbije albo nie
  • Re: Trzymac Autor: ~Xxx [185.238.122.*]
    Do końca roku nie będzie odbicia teraz realizują straty odkupią spokojnie
    może i masz rację, pożyjemy zobaczymy
  • Re: Trzymac Autor: ~Xxxxx [185.238.122.*]
    Mam sporo tego papieru i będę go miał długo możecie wspomnieć po nowym roku odbije dość sporo powinno wrócić w okolice 17zl do końca lutego
  • Re: Trzymac Autor: ~Pyton [80.77.135.*]
    Tez tak mysle okolice 16-20zł
  • Re: Trzymac Autor: ~Expert [217.72.76.*]
    Ja trzymam. Z chęcią bym dokupił, ale osiągnąłem swój limit na tej spółce.
  • Re: Trzymac Autor: wislon [78.8.206.*]
    5zł.
  • Re: Trzymac Autor: ~wizjoner [77.111.247.*]
    Sami wizjonerzy normalnie. Jak czytam takie bzdury typu 16 - 20 zł do lutego do mnie aż ściska.
    Tyle warte te wasze prognozy co tych co mówili że cały gaming ruszy od września.
    No to ja dodam od siebie wizję że moim zdaniem do lutego tu będzie 4 zł a do końca przyszłego roku 2 zł.
    Tyle samo ona warta jak te wasze 16-20 zł za kwartał.
    Choć do 2 zł obecnie bliżej niż do 20 i ten poziom jest obecnie dużo bardziej prawdopodobny.

Tutaj już nie ma zbytnio z czego spadać. Za to wybicie może być spore. W tym momencie spółka zaczyna być wyceniana jak bankrut, a do tego to im bardzo wiele brakuje.
  • Re: Trzymac Autor: ~Itditp [82.145.220.*]
    A wiesz że 'tutaj już nie ma z czego spadac' to pisali już jak kurs był po 17-18 zł? I jak będzie po 3 zł to też tak będą pisać. Można by zebrać najlepsze teksty na forum bankiera i byłyby w nich takie kwiatki jak: tutaj już nie ma z czego spadac, od jutra zmiana trendu, dno ubite, jutro wystrzał, teraz kierunek północ, od września rusza cały gaming, ulica odleszczona, grubasy zebrały, zaczyna się hossa na gamingu, pewnie fundy odkupiły, do lutego tutaj będzie 20zl itp itd.
    Ja nie uważam że tutaj kurs odbije za miesiąc albo dwa. Jest szansa że nadal jeszcze trochę spadnie. Ale według mnie wycena jest bardzo nisko i nie spodziewam się że spadnie np. do 5 zł przy aktualnych wskaźnikach oraz przyszłych projektach.
    w tym również jest trochę prawdy, giełda to nie lokata to ruletka tutaj może być 20 zeta ale i również 2 złote, były spółki które kosztowały po kilkaset złoty a pózniej kosztowały po kilka groszy i odwrotnie
  • Re: Trzymac Autor: stachsgh [37.248.164.*]
    Trzymaj lancę na wodzy.
  • Re: Trzymac Autor: ~h-m [31.60.30.*]
    Nie trzymać tylko wywalać szkoda czasu na takie spółki no i kasy. To było do przewidzenia, że tak skończy a to jeszcze nie koniec spadków do końca roku mam nadzieję, że to zaliczy 3-4zł. Nie trzyma się takich spółek tylko wywala by straty były minimalne a to wali miesiącami w dół.
  • Re: Trzymac Autor: ~oiu [78.11.202.*]
    tak trzymać to bankrut nawet 1zł to za dużo
[x]
GAMFACTOR 2,29% 6,26 2022-05-26 11:42:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.