• Priest przebije POSTALA Autor: ~Ha [31.0.180.*]
    To że gra osiągnie sukces to pewniak pytaniem jest czy ten sukces będzie gigantyczny czy przeciętny https://m.youtube.com/watch?v=EwysiejfKik gra jest przesiąknięta czarnym humorem, uniwersalna społecznie i niesamowicie oryginalna, przejrzyjcie sobie YouTube z całego świata i zobaczcie na wyświetlenia, lajki i komentarze, to wszystko wgniata w fotel!
  • Re: Priest przebije POSTALA Autor: wislon [78.8.206.*]
    Gra ma potężny potencjał i już ma ogromną rzeszę fanów, gdyby Gamfactor robił takie gry od początku to byłaby szansa nawet na wejście do Wig Games.
  • Re: Priest przebije POSTALA Autor: ~Gabrys [5.172.255.*]
    Nie zapominaj ze Asmodev robi tez nam Human Farma a widac ze asmodeviacy potrafia robic takie zakrecone gierki ktore ludziom sie podobaja
  • Re: Priest przebije POSTALA Autor: ~Zainteresowany [37.120.156.*]
    Jak ja nienawidzę takich deb ili. Jedni naganiają, że bankructwo gdzie spółka jedna z najbogatszych inni pieją, że zaraz cyberpunka jakaś niezła gierka pokona, a może tak normalnie?

Priest ma szansę na bycie sukcesem, tyle. To poziom max Drug Dealera. Co jest mega sukcesem bo gierka po kosztach robiona. Human Farm, trudno ocenić bo gra viralowa może być łatwo, ale tutaj zależy od odbioru Kickstartera, mediów i kilku zmiennych. Na tą chwilę budowana legitnie wishlista, na syfiastym prepo zwiastunie nabiła 30-40k wishlisty co jest mega sukcesem obecnie (tam nawet screenów nie ma jeszcze a devlogi to syf;p).

I taki Human Farm, jeżeli pyknie promo (to będzie widać po prologu/demku) to możemy sobie szacować, chociaż takich gier w ogóle nie ma więc może być nieźle a może kosmicznie dobrze tak jak siadł Viralowo GSS, że każdy się łapie za głowę jak to mogło się tak sprzedać).

Priest obecnie ładnie się przyjął, nawet bardzo - youtuber 2.8mln ogrywał darmowy prolog - ewenement w obecnych czasach. Jednak uważam, że to poziom DD, co jest już samo w sobie sukcesem, bo same % z Asmodeva jeżeli ta gra sie sprzeda przewyższą wartość księgową GF ;)

Aha właśnie, chyba rekord na gamedev (nie wiem, niech mnie ktoś poprawi). 32mln kasy w spółce 48mln wycena.
  • Re: Priest przebije POSTALA Autor: ~Ha [31.0.180.*]
    Priest a GSS może być podobnie, też wydaje mi się że jest rekordowo tanio jeżeli chodzi o Gaming.
  • Re: Priest przebije POSTALA Autor: ~bmch [194.105.132.*]
    A te 32 miliony to niby gdzie?
  • Re: Priest przebije POSTALA Autor: ~Aha [82.145.221.*]
    Czyli wycena powinna być o 16 baniek nizsza. A kurs wynosić jakieś 5,70 zł. I w sumie pasuje, dużo osób tak przewiduje i możliwe że niebawem doczekamy.
[x]
GAMFACTOR -2,34% 5,84 2022-06-29 12:56:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.