• Wtopa na całego Autor: ~Sick [31.0.50.*]
    Czy ta spółka to bankrut ?aby tak pionowo spadać po dywidendzie. Nie powiem sam kupowałem po 303 zł i mam straty 26% Masakra jakaś . Zdrowa spółka się tak nie zachowuje …
  • Re: Wtopa na całego Autor: ~Mariusz [31.0.72.*]
    Mam to samo. Jak nie potrzebny ci cash to trzymaj. Kiedyś na pewno wzrośnie za pół roku za rok zmieni się perspektywa i budowlanka znów będzie w cenie.
  • Re: Wtopa na całego Autor: ~Sick [31.0.50.*]
    Trzymam żal sprzedawać z taka strata.Szkoda bo masa na długo zamrożona
  • Re: Wtopa na całego Autor: ~in [185.13.184.*]
    Ważne żeby ze 20 zł dywidendy było za kilka miesięcy i można trzymać przez lata ... (zobaczcie na portfel zamówień którego stopa rentowności na pewno jest wyższa bo rynek już się poukładał do wyższych cen .....
  • Re: Wtopa na całego Autor: ~Andrzej [37.225.35.*]
    Dostaniesz 20 zł dywidendy a akcję spadną o 40 zł super interes zrobisz jeszcze 4 zł podatku zapłacisz od dywidendy
    No i wtedy ty kupisz ..Mistrzu ....po te 40 zł i będziesz najlepszy i najmądrzejszy ...dzieciaku .... pisz sobie dalej co chcesz ale nie licz na moje odpowiedzi ...PYTAM ciebie Andrzeju ......czy masz akcje BDX czy nie masz ? ?
    Bo to dla mnie najważniejsze żeby zrozumieć twoja postawę ....
  • Re: Wtopa na całego Autor: ~Andrzej [37.225.45.*]
    To chcesz odpowiedzi czy nie chcesz bo dwa zdania napisałeś całkowicie się wykluczające.
    Andrzeju , nie kombinuj !!!

Masz akcje czy nie masz ??

Bo ja mam i trzymam do mocnego Wezwania albo do przynajmniej 400+ ........

Odpowiedz .....Andrzeju !!!
  • Re: Wtopa na całego Autor: ~Andrzej [37.225.33.*]
    Hahahaha
    Widzę, że na jesteś bardziej oderwany od rzeczywistości niż profesor pomyłka.On przewidywał cenę 370 zł ,Ty nawet 400 zł.
    Ma Mercatorze też pisali o 1000 zł a niedawno było 100 zł
    In każdemu wolno marzyć
    A co za różnica czy mam czy nie mam.
    Mamy pisać na forum Budimexu o spółce czy o moim portfelu.?
  • Re: Wtopa na całego Autor: ~In [62.133.146.*]
    Ja po prostu mam i będę trzymać... może będzie po 100 a może po 500 ...przeżyłem PzU po 20 i Orlen po 38 i wiem że to dobra strategia jeżeli nie wyszło się w porę...

Chcę tylko zrozumieć twoją postawę Andrzeju ...i dlatego pytam czy jesteś posiadaczem
  • Re: Wtopa na całego Autor: ~Andrzej [37.225.4.*]
    Ja ostatnie akcję sprzedałem po tyle co Ty kupowałeś , powyżej 305 zł
    Śmiałem się z buńczucznych zapowiedzi profesorka, który widział tutaj 340-350 zł.
    Kupię Budimex jak będzie po 200 zł i jak będzie szansa na jego rozwój tzn dostaniemy kasę z UE na rozwój, inaczej tutaj wzrostu ceny nie będzie
    Dodatkowo musi być większy zysk spółki a mniejsza inflacja.
  • Re: Wtopa na całego Autor: ~In [62.133.146.*]
    Może jakiś pakiet kupowałem po 305 ...bo rolowalem tym dużo ale z twojego wpisu wynika coś innego ...jak będzie po 200 to może być i po 160 ...także lepiej nie kupuj ...ja się z niego nie śmiałem bo tak to wyglądało, były 2 dywidendy i wyniki bardzo dobre ...5% poniżej konsensus.u to jakieś jaja...za chwilę jak zwykle zobaczymy że np: Aviva podwoiła swój portfel ..pozdrawiam wszystkich
  • Re: Wtopa na całego Autor: ~Memek [95.49.154.*]
    Też kupowałem po 305 zł i teraz trzymam. Trudno, nawet jakbym miał rok albo 5 trzymać to będę cierpliwie czekać na odbicie.
  • Re: Wtopa na całego Autor: ~in [62.133.146.*]
    jeszcze daleka droga, zawsze wolniej rośnie niż spada , chyba że jakieś rewelacyjne info idzie za tym .....
[x]
BUDIMEX 2,42% 232,50 2022-05-18 14:34:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.