• RSI 13,27 Autor: ~Karol [46.204.48.*]
    Tyle w temacie
  • Re: RSI 13,27 Autor: ~Faber007 [37.248.156.*]
    Niby abstakcyjnie wyprzedany ale okazuje się, że może być jeszcze niżej... Dzienny 12 a tygodniowy!!!! 17!!!!!!
    Kto to wyprzedaje...? Ja uśredniam i dokupuję. To musi odbić...
  • Re: RSI 13,27 Autor: ~oze [83.23.240.*]
    Dnia 2021-11-24 o godz. 11:28 ~Faber007 napisał(a):
    > Niby abstakcyjnie wyprzedany ale okazuje się, że może być jeszcze niżej... Dzienny 12 a tygodniowy!!!! 17!!!!!!
    > Kto to wyprzedaje...? Ja uśredniam i dokupuję. To musi odbić...

GDYBY SPRZEDAWL JAKIS DUZY MUSIALBY PODAC INFO WIEC TYLKO GRAJA POD NOWA EMISJA BY TANIO OBJAC ALE PREZES ZIELINSKI DAL CIAŁA, MOGL TYLE ZROBIC WLACZNIE Z ZAKUPEM AKCJI I PODANIA INFA O ZAKUPIE JAK 3 POZOSTALI CZY GLOWNI. COS MAJA USTALONE Z POTENCJALNEM NABYWCA NOWEJ EMISJI, WEDLUG MNIE JEST TO WIELCE PRAWDOPODOBNE, BO TAK SPUSCIC KURS JEST NIEPRAWDOPODOBNE NAWET DLA NASZEJ GIEŁDY..

• Re: RSI 13,27 Autor: ~Faber007 [37.248.156.*]
    Żaden duży nie ma powyżej 5% więc nie musi nic podawać. Ale generalnie się zgadzam - kurs uwalany aby tanio objąć emisję...
    Prezes głupi albo mocno zdesperowany (obie wersje słabe dla akcjonariuszy). To oznaczałoby, że nie wiemy jak faktycznie źle jest... Bo warunki emisji powinny być negocjowane już wcześniej, temat programu emisji i kandydatów do objęcia musiał być przedmiotem negocjacji zanim temat emisji wyszedł w eter.. Zakładam, że ktoś jakieś due dil robił jeśli chciałby objąć emisję za set mln...
    Jeśli zarząd wierzy w spółkę to zdecydowanie powinien dać jakiś komunikat poparty zakupami indywidualnymi... Przecież to ich portfele chudną najbardziej...
  • Re: RSI 11,92 Autor: ~takitam [94.75.65.*]
    tyle
  • Re: RSI 11,92 Autor: ~XX1 [83.29.168.*]
    Najpierw kurs był pompowany bez opamiętania to teraz leci na łeb na szyję bez opaiętania. Nawet mnie tutaj 8zeta nie zdziwi :)
[x]
COLUMBUS 3,60% 7,76 2022-05-26 12:59:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.