• Drodzy Akcjonariusze. Autor: ~Xior [88.65.225.*]
    Piszę do Was, bo obserwuje od dłuższego czasu przeinaczania faktów odnośnie ówczesnych władz spółki jak i obecnej sytuacji. Z tych, którzy dokonywali malwersacji w spółce, teraz pisze się superlatywach, p.Bertnarda robi się człowieka biznesu, który został oświecony umiejętnościami negocjacji... Tak stara się pisać nie jaki "smerf". O postach, tych których wiadomo kim są, nie będę się rozwodził, bo po prostu jestem rozczarowany.... Co tu więcej dodawać. Starajmy się trzymać poziom, jaki dla niektórych jest problemem. Nie widzę w aktualnej sytuacji, kiedy się mobilizujemy, używania jakiś inwektyw.

Co do kwestii oczerniania Porozumienia Akcjonariuszy Mniejszościowych, cóż mogę powiedzieć, mogę się domyślać dlaczego to robią. Niestety te osoby nie są po to by zadbać o Wasz interes, o to musicie zadbać sami, jeśli nie macie pomysłu jak kto zrobić, właśnie Wam nakreślam.

Wstąpcie do Porozumienia Akcjonariuszy Mniejszościowych. Z niektórymi z Was, rozmawiałem, jesteście osobami starszymi, przyglądacie się sytuacji, nie angażując własnych udziałów, bo liczycie że w końcu ktoś, Wam zapłaci. Niestety tak nie będzie, to po prostu pasożyty żywiące się tym, że nic nie robicie, oczekują od Was bierności. Gdyby nie ZŁOTA postawa Pana Ryszarda Małeckiego, który się sprzeciwił, temu przekrętowi, nie piekliliby się tak bardzo teraz, oczerniając osobę wybraną drogą legalną i prawną, aktualnego Prezesa spółki P.Ryszarda. Kiedy miało zgasnąć światło, LOS/decyzja tej osoby zdecydowała inaczej.

Jeśli to czytacie, a nie jesteście w Porozumieniu Akcjonariuszy Mniejszościowych, nie zastanawiajcie się, stańcie w ramię z P.Ryszardem, w ramię z pozostałymi członkami PAM. Jesteście bezsilnii, bo rozproszeni. 15tys rachunków....
    Jeśli do końca życia chcecie dalej przyglądać się na forum i liczyć na pocieszenie, że a nuż... Czas złudnych działań dobiegł końca. Raport McDanielsa z 2017r o którym powinniście wiedzieć... Czas poświęcany przez osoby zaangażowane, najbardziej tytanicznej pracy dokonał P.Ryszard. W TEJ CHWILI macie dwie drogi, jedną są złudzenia, które nic nie kosztują. Druga odebranie Waszej własności spod jarzma malwersacji.
    Co zdecydujesz teraz, rozważy na Twoją przyszłość. Nie tylko w bajkach są ideały.

Jeśli stracisz pieniądze, nic nie stracisz
    Jeśli stracisz zdrowie, stracisz coś
    Jeśli stracisz charakter, stracisz wszystko

oryginał brzmi trochę inaczej. Następnym razem będzie bajka.

Pozdrawiam Xior.

PS: Idea to nie tylko słowa, w to wierzysz. A na końcu się nie poddajesz, pomimo przeciwności, niektórzy o tym zapomnieli.
  • Re: Drodzy Akcjonariusze. Autor: ~Xior [88.65.225.*]
    https://www.pb.pl/uknf-czesciowo-objasnia-sytuacje-petrolinvestu-1134163

Ciekawe.

Xior
  • Re: Drodzy Akcjonariusze. Autor: ~Dziadek [37.248.157.*]
    Xior dzięki za inteligencje i złota myśl ,z takimi akcjonariuszami jak Ty wygramy A PAN R Małecki to przepotężna sprawność i ufnosc
  • Re: Drodzy Akcjonariusze. Autor: ~Markus [209.126.88.*]
    Brawo Xior im nas więcej tym lepiej ,wszyscy którzy chca walczyć z nami niech przyłanczają się bo to jedyna droga aby odzyskać kase która tutaj zainwestowaliśmy .Dzięki Panu Ryszardowi któremu należą się ukłony bo to dzięki jego tytanicznej pracy udało się odzyskać Petrolinest tym którzy okradali nas przez lata i doprowadzili na sam koniec do Upadłości ! tak działali dla naszego dobra abyśmy wszystko Stracili tak działał BLG i Krok i kilku jego popleczników ! Wyciagnijcie teraz wnioski i nie stujcie biernie tylko walczmy razem i rozliczmy byłe władze z każdej złotówki która nam zabrali i nas okradali przez tyle lat wyprowadzając majątek z spółki !
  • Re: Drodzy Akcjonariusze. Autor: ~adam [83.4.78.*]
    podbijam za Xiorem prosze zapisywac sie do PAM
  • Re: Drodzy Akcjonariusze. Autor: ~Kot [88.156.133.*]
    Co z PAM bo świadectwa wygasają do końca roku?
  • Re: Drodzy Akcjonariusze. Autor: ~In [83.8.182.*]
    Dzisiaj się zapisałem , i znowu więcej w puli
  • Re: Drodzy Akcjonariusze. Autor: ~Danek [5.184.193.*]
    Popieram zapisujcie się bo trzeba rozliczyć tych oszustów żabę i smerf kroka i kilku popleczników!
  • Re: Drodzy Akcjonariusze. Autor: ~pk [37.47.152.*]
    Xior - mógłbyś proszę dodać info jak zapisać się do PAM? I co z ważnością świadectw (ktoś tu pisał ze do końca roku)? Nie jestem w PAM, ale chce się zapisać. Po wniosku o upadłość tego kłamcy jestem pewny swoich(ale nie tylko) przypuszczeń.
  • Re: Drodzy Akcjonariusze. Autor: ~Xior [88.65.225.*]
    Proszę, wątek mówiący o tym.

https://m.bankier.pl/forum/post/46839823

Xior.
  • Re: Drodzy Akcjonariusze. Autor: ~pk [5.173.11.*]
    Dzieki
  • Re: Drodzy Akcjonariusze. Autor: ~Startup [5.172.236.*]
    Dnia 2021-11-24 o godz. 21:54 ~Xior napisał(a):
    > Proszę, wątek mówiący o tym.
    > >
    > > https://m.bankier.pl/forum/post/46839823
    > >
    > >
    > > Xior.

Może czegoś nie rozumiem Xior -
    Po co się zapisywać do PAM -jesli przewodniczący porozumienia został prezesem całego Petrola.
    Chyba teraz wypada wybrać nowego przewodniczącego i zarząd PAM .
    Wtedy od nowa można ewentualnie przystępować do nowej organizacji.

• Re: Drodzy Akcjonariusze. Autor: ~Startup [5.172.236.*]
    Dnia 2021-11-25 o godz. 12:54 ~Startup napisał(a):
    > Dnia 2021-11-24 o godz. 21:54 ~Xior napisał(a):
    > > Proszę, wątek mówiący o tym.
    > > >
    > > > https://m.bankier.pl/forum/post/46839823
    > > >
    > > >
    > > > Xior.
    >
    > Może czegoś nie rozumiem Xior -
    > Po co się zapisywać do PAM -jesli przewodniczący porozumienia został prezesem całego Petrola.
    > Chyba teraz wypada wybrać nowego przewodniczącego i zarząd PAM .
    > Wtedy od nowa można ewentualnie przystępować do nowej organizacji.
    >

Przy okazji wątku-na przewodniczącego nowego PAM u proponowałbym Zośkę-oblataną w historii petrolka.
  • Re: Drodzy Akcjonariusze. Autor: ~Startup [5.172.237.*]
    Dnia 2021-11-25 o godz. 13:19 ~Startup napisał(a):
    > Dnia 2021-11-25 o godz. 12:54 ~Startup napisał(a):
    > > Dnia 2021-11-24 o godz. 21:54 ~Xior napisał(a):
    > > > Proszę, wątek mówiący o tym.
    > > > >
    > > > > https://m.bankier.pl/forum/post/46839823
    > > > >
    > > > >
    > > > > Xior.
    > >
    > > Może czegoś nie rozumiem Xior -
    > > Po co się zapisywać do PAM -jesli przewodniczący porozumienia został prezesem całego Petrola.
    > > Chyba teraz wypada wybrać nowego przewodniczącego i zarząd PAM .
    > > Wtedy od nowa można ewentualnie przystępować do nowej organizacji.
    > >
    >
    > Przy okazji wątku-na przewodniczącego nowego PAM u proponowałbym Zośkę-oblataną w historii petrolka.

Przykre to ale sądziłem ,że Zosia jest bardziej lubiana na forum a tu 4 w dół -wodospad.
  • Re: Drodzy Akcjonariusze. Autor: ~Johnny [5.173.11.*]
    Moderator usuwa całe wątki, więc jeszcze raz zwracam się z pytaniem do Startup: dlaczego twoim zdaniem trzeba wymienić Przewodniczącego PAM? Z jakiego przepisu to wynika?
  • Re: Drodzy Akcjonariusze. Autor: ~Startup [5.172.233.*]
    Dnia 2021-11-26 o godz. 18:54 ~Johnny napisał(a):
    > Moderator usuwa całe wątki, więc jeszcze raz zwracam się z pytaniem do Startup: dlaczego twoim zdaniem trzeba wymienić Przewodniczącego PAM? Z jakiego przepisu to wynika?

Też uważam to postępowanie moderatora za anormalne -cóż mamy taki zwichrowany system w tym państwie.
    Otóż prezez spółki nie może być przewodniczącym jakiegoś odłamu spólki i optować lobbować tylko za nim.
    Jak jestem w błedzie to mi to udowodnij logicznie.

Czy jest przepis, z którego wynika zakaz łączenia tych 2 funkcji?, tak jak jest np. przepis zakazujący łączenia funkcji prezesa z pełnomocnictwem do głosowania w spółce niepublicznej. Ja tego nie znalazłem, dlatego pytam. A tak na logikę - jeżeli jest się kandydatem PAM na prezesa i PAM wybiera na prezesa (bo reszty akcjonariuszy wybory nie interesują), to nie ma nic złego w tym, że prezes jest dalej przewodniczącym PAM. To jest tak jak z wyborami np. na Prezydenta RP - ci co go wystawili zyskują, a ci z opozycji, co byli przeciwni tracą - chociaż oczywiście teoretycznie Prezydent reprezentuje wszystkich, tak jak prezes spółki.
  • Re: Drodzy Akcjonariusze. Autor: ~nobodyxxx [31.0.124.*]
    już przywarłeś do koryta, to was posadzą za położenie Petrola
    I już jest!
    Dnia 2021-11-26 o godz. 19:20 ~Startup napisał(a):
    > Dnia 2021-11-26 o godz. 18:54 ~Johnny napisał(a):
    > > Moderator usuwa całe wątki, więc jeszcze raz zwracam się z pytaniem do Startup: dlaczego twoim zdaniem trzeba wymienić Przewodniczącego PAM? Z jakiego przepisu to wynika?
    >
    > Też uważam to postępowanie moderatora za anormalne -cóż mamy taki zwichrowany system w tym państwie.
    > Otóż prezez spółki nie może być przewodniczącym jakiegoś odłamu spólki i optować lobbować tylko za nim.
    > Jak jestem w błedzie to mi to udowodnij logicznie.
    >

Bardzo dziwne Johnny ,że zadajesz pytanie ,które jest skazane na niepowodzenie....
    Ty chyba jesteś kretem stąd konsternacja w szeregach twoich zwolenników.
    Co mają znaczyć te aluzje do mnie w sprawie Zośki?
    Dlaczego wszystko zostało wykasowane?
    Czy moderator też współpracuje z przeciwnikami RM?
    Co prezentuje i ma do powiedzenia Xior w tej sprawie -proszę o wyjaśnienie bo milczy jak zaklęty jak Zoska.
    Niestety teraz nasza organizacja PAM jest publiczna i wypada się wytłumaczyć.
    Nie, nie jestem żadnym kretem, raczej ciebie o to podejrzewam. I nie rozumiem, jakie aluzje w sprawie Zośki? Ja napisałem, że jestem przeciwny wymianie Przewodniczącego w ogóle, na kogokolwiek. Ty napisałeś o Zośce, więc oceniłem twoją propozycje jako złą, dlatego że uważam, że nikt nie jest w stanie tak zjednoczyć ludzi jak to robi Pan Małecki. Już wielu próbowało i co? Nikomu nie udaje się to co potrafi Pan Małecki. Nikt takiego autorytetu nie ma wśród Akcjonariuszy. A że mój wątek został wykasowany, to też się bardzo dziwię, tym bardziej że był to wątek utworzony przeze mnie. A z czego mają ci się tłumaczyć Xior i Zośka, to też nie wiem. Oczekujesz że przyklasną twojemu pomysłowi wymiany Przewodniczącego PAM? Raczej nie licz na to. A tak na marginesie, jeżeli miałeś w ogóle taki pomysł z wymianą Przewodniczącego PAM, to nie wydaje ci się, że gdzie indziej powinieneś go zgłosić? A może po prostu zostawiasz kwestię tego kto ma być Przewodniczącym PAM Panu Małeckiemu? On największą robotę wykonał żeby utworzyć PAM, to może niech sam zadecyduje w sprawie.
    Dnia 2021-11-26 o godz. 20:37 ~Johnny napisał(a):
    > Nie, nie jestem żadnym kretem, raczej ciebie o to podejrzewam. I nie rozumiem, jakie aluzje w sprawie Zośki? Ja napisałem, że jestem przeciwny wymianie Przewodniczącego w ogóle, na kogokolwiek. Ty napisałeś o Zośce, więc oceniłem twoją propozycje jako złą, dlatego że uważam, że nikt nie jest w stanie tak zjednoczyć ludzi jak to robi Pan Małecki. Już wielu próbowało i co? Nikomu nie udaje się to co potrafi Pan Małecki. Nikt takiego autorytetu nie ma wśród Akcjonariuszy. A że mój wątek został wykasowany, to też się bardzo dziwię, tym bardziej że był to wątek utworzony przeze mnie. A z czego mają ci się tłumaczyć Xior i Zośka, to też nie wiem. Oczekujesz że przyklasną twojemu pomysłowi wymiany Przewodniczącego PAM? Raczej nie licz na to. A tak na marginesie, jeżeli miałeś w ogóle taki pomysł z wymianą Przewodniczącego PAM, to nie wydaje ci się, że gdzie indziej powinieneś go zgłosić? A może po prostu zostawiasz kwestię tego kto ma być Przewodniczącym PAM Panu Małeckiemu? On największą robotę wykonał żeby utworzyć PAM, to może niech sam zadecyduje w sprawie.

no nie... jesteś przerażający w swojej naiwności albo taki przebiegły.
    Małecki jest prezesem Petrlolinvestu i ty i twoja banda tego nie zmieni.
    Może zmienić sąd jęsli udowodni ,że Małecki działa na dwóch frontach.
    Czy tego chcesz >?
    Nie sądzę ,że Małecki da się wam złapać w wasze perfidne sidła.
    Wybierz sobie nowego przewodniczącego ,ciebie ,zoskę ,gamonia mnie to wisi.
    Pan Małecki, a nie Małecki jeśli już. I tu wyszło, że do PAM nie należysz i jesteś naszym wrogiem naslanym żeby rozbić PAM. I po co tak kłamać? Ja żadnego nowego Przewodniczącego nie zamierzam wybierać, bo mi się ten co jest podoba. Jeśli tobie się nie podoba nasz Przewodniczący, to utwórz sobie najpierw taką organizację jak utworzył Pan Małecki i będziesz sobie mógł do woli wymieniać Przewodniczącego. My nie będziemy wymieniać, także adieu.
    Dnia 2021-11-26 o godz. 21:15 ~Johnny napisał(a):
    > Pan Małecki, a nie Małecki jeśli już. I tu wyszło, że do PAM nie należysz i jesteś naszym wrogiem naslanym żeby rozbić PAM. I po co tak kłamać? Ja żadnego nowego Przewodniczącego nie zamierzam wybierać, bo mi się ten co jest podoba. Jeśli tobie się nie podoba nasz Przewodniczący, to utwórz sobie najpierw taką organizację jak utworzył Pan Małecki i będziesz sobie mógł do woli wymieniać Przewodniczącego. My nie będziemy wymieniać, także adieu.

Przykro mi ale jesteś śmieszny ,nie tylko tchórzliwy.
    i ty jesteś w PAM - tragedia...co na to Xior.?
    Mirosław, śmieszny to ty jesteś i tchórzliwy też. Myślałeś, że cię nikt nie pozna po nowym nicku? Ten sam bełkot co zawsze. Xior już napisał co sądzi o Panu Małeckim jako Przewodniczącym PAM. Zapewne też nie zamierza wymieniać go na żadną inną osobę. Także przykro mi, kolejna prowokacja ci nie wyszła. Żadnej zmiany Pana Przewodniczącego w PAM nikt nie planuje, a ty do PAM nie należysz, więc się nie wypowiadaj na tematy, które cię nie dotyczą.
    Dnia 2021-11-26 o godz. 22:06 ~Johnny napisał(a):
    > Mirosław, śmieszny to ty jesteś i tchórzliwy też. Myślałeś, że cię nikt nie pozna po nowym nicku? Ten sam bełkot co zawsze. Xior już napisał co sądzi o Panu Małeckim jako Przewodniczącym PAM. Zapewne też nie zamierza wymieniać go na żadną inną osobę. Także przykro mi, kolejna prowokacja ci nie wyszła. Żadnej zmiany Pana Przewodniczącego w PAM nikt nie planuje, a ty do PAM nie należysz, więc się nie wypowiadaj na tematy, które cię nie dotyczą.

Mirosław ,nie jestem mściwy ale... naTwoim miejscu to bym się spotkał z tym śliskim johnnem i bym dał z liścia .no nie to nie w moim stylu .pogadałbym....
    Po tym tekście to już całkiem udowodniłeś, że jesteś Mirosławem. Nie zdziwię się jak się tu za chwilę jakiś inny twój nick nagle pojawi i cię poprze, jak to zawsze robisz sam ze sobą pisząc i sam się popierając.
  • Re: Drodzy Akcjonariusze. Autor: ~Tom [176.103.75.*]
    Popieram zapisywać się .
  • Re: Drodzy Akcjonariusze. Autor: ~Gader [162.255.45.*]
    Dnia 2021-11-23 o godz. 21:24 ~Xior napisał(a):
    > Piszę do Was, bo obserwuje od dłuższego czasu przeinaczania faktów odnośnie ówczesnych władz spółki jak i obecnej sytuacji. Z tych, którzy dokonywali malwersacji w spółce, teraz pisze się superlatywach, p.Bertnarda robi się człowieka biznesu, który został oświecony umiejętnościami negocjacji... Tak stara się pisać nie jaki "smerf". O postach, tych których wiadomo kim są, nie będę się rozwodził, bo po prostu jestem rozczarowany.... Co tu więcej dodawać. Starajmy się trzymać poziom, jaki dla niektórych jest problemem. Nie widzę w aktualnej sytuacji, kiedy się mobilizujemy, używania jakiś inwektyw.
    > >
    > > Co do kwestii oczerniania Porozumienia Akcjonariuszy Mniejszościowych, cóż mogę powiedzieć, mogę się domyślać dlaczego to robią. Niestety te osoby nie są po to by zadbać o Wasz interes, o to musicie zadbać sami, jeśli nie macie pomysłu jak kto zrobić, właśnie Wam nakreślam.
    > >
    > > Wstąpcie do Porozumienia Akcjonariuszy Mniejszościowych. Z niektórymi z Was, rozmawiałem, jesteście osobami starszymi, przyglądacie się sytuacji, nie angażując własnych udziałów, bo liczycie że w końcu ktoś, Wam zapłaci. Niestety tak nie będzie, to po prostu pasożyty żywiące się tym, że nic nie robicie, oczekują od Was bierności. Gdyby nie ZŁOTA postawa Pana Ryszarda Małeckiego, który się sprzeciwił, temu przekrętowi, nie piekliliby się tak bardzo teraz, oczerniając osobę wybraną drogą legalną i prawną, aktualnego Prezesa spółki P.Ryszarda. Kiedy miało zgasnąć światło, LOS/decyzja tej osoby zdecydowała inaczej.
    > >
    > > Jeśli to czytacie, a nie jesteście w Porozumieniu Akcjonariuszy Mniejszościowych, nie zastanawiajcie się, stańcie w ramię z P.Ryszardem, w ramię z pozostałymi członkami PAM. Jesteście bezsilnii, bo rozproszeni. 15tys rachunków....
    > > Jeśli do końca życia chcecie dalej przyglądać się na forum i liczyć na pocieszenie, że a nuż... Czas złudnych działań dobiegł końca. Raport McDanielsa z 2017r o którym powinniście wiedzieć... Czas poświęcany przez osoby zaangażowane, najbardziej tytanicznej pracy dokonał P.Ryszard. W TEJ CHWILI macie dwie drogi, jedną są złudzenia, które nic nie kosztują. Druga odebranie Waszej własności spod jarzma malwersacji.
    > > Co zdecydujesz teraz, rozważy na Twoją przyszłość. Nie tylko w bajkach są ideały.
    > >
    > >
    > > Jeśli stracisz pieniądze, nic nie stracisz
    > > Jeśli stracisz zdrowie, stracisz coś
    > > Jeśli stracisz charakter, stracisz wszystko
    > >
    > > oryginał brzmi trochę inaczej. Następnym razem będzie bajka.
    > >
    > >
    > > Pozdrawiam Xior.
    > >
    > > PS: Idea to nie tylko słowa, w to wierzysz. A na końcu się nie poddajesz, pomimo przeciwności, niektórzy o tym zapomnieli.

Brawo Xior im więcej nas tym lepiej .Tych oszustów żabe i krokasmerfa-kilera do paki trzeba wsadzić i postawić przed sądem ostatecznym !!!
  • Re: Drodzy Akcjonariusze. Autor: ~adalbert78 [89.64.93.*]
    BRAWO, CAŁA PRAWDA! Dziękuję z całego serca za ten post!!!
  • Re: Drodzy Akcjonariusze. Autor: ~Wojownik [83.28.233.*]
    Brawo Xior rozliczymy tych oszustów ze wszystkiego kradli na potęgę a teraz teraz się ukrywają trzeba ich dopaść siła zapłacą zapłacą za wszystko.
    Zapisujcie się do PAM. Trzeba się jednoczyć.
  • Re: Drodzy Akcjonariusze. Autor: ~Mariusz [83.28.233.*]
    Dnia 2021-11-25 o godz. 11:48 ~Johnny napisał(a):
    > Zapisujcie się do PAM. Trzeba się jednoczyć.

Popieram w 100 % !! Tylko jednocząc się możemy wygrać z tymi oszustami którzy chcieli nas okraś i zostawić z niczym !
  • Re: Drodzy Akcjonariusze. Autor: ~Posag [45.84.122.*]
    Już nas okradli , pytanie jak bardzo.
  • Re: Drodzy Akcjonariusze. Autor: ~Piotr [5.173.157.*]
    cyt.: Już nas okradli , pytanie jak bardzo.', odp.: do zera, do gołej skóry.
    Jakby tak było, to by już nie organizowali prawnika na walne.
  • Re: Drodzy Akcjonariusze. Autor: ~Piotr [5.173.157.*]
    Gdyby Petrol posiadał jakiś majątek, to nowy zarząd przedstawiłby raport o stanie spółki z chwilą jej przejęcia. No, powiedzmy jakiś czas po przejęciu i zbadaniu dokumentów, więc na dniach...
  • Re: Drodzy Akcjonariusze. Autor: ~Ajak [37.30.17.*]
    Piotrek na dniach to cię żaba zwolni ze służby tutaj
  • Re: Drodzy Akcjonariusze. Autor: ~Startup [5.172.237.*]
    Dnia 2021-11-25 o godz. 16:16 ~Piotr napisał(a):
    > Gdyby Petrol posiadał jakiś majątek, to nowy zarząd przedstawiłby raport o stanie spółki z chwilą jej przejęcia. No, powiedzmy jakiś czas po przejęciu i zbadaniu dokumentów, więc na dniach...

Ale tyś śmieszny,urząd miejski na wydanie kwitka potrafi zwlekać 1-2 miesiące,sądy błachą sprawę potrafią rozpatrywać 3-5 lat,do lekarza kardilologa trzeba czekać od 1 do 2 lat a ty po tygodniu od walnego zgromadzenia spółki ,na którym wybrano cały nowy zarząd chcesz gotowe raporty o jej stanie ,szczególnie gdy poprzedni prezes zrobił totalny miszmasz w dokumentach i je gdzieś ukrył w leśnych bunkrach.?
    Weź nie kompromituj się.
    Kolego, a to ty jeszcze nie wiesz, że nowy zarząd nie ma dostępu do dokumentów? Żaba się ukrywa razem z tymi dokumentami, więc nie pisz bzdur.
  • Re: Drodzy Akcjonariusze. Autor: ~Markus [162.255.45.*]
    żabę oszusta i resztę dopadniemy w odpowiedni sposób a dokumenty w żebach przyniesie i bedzie błagał o litość !!
  • Re: Drodzy Akcjonariusze. Autor: ~WrógNr1 [89.64.53.*]
    a podwójnego recydywiste przyjmiecie z powrotem?
    To chyba po odbyciu podwójnej pokuty. Nie wiem.
  • Re: Drodzy Akcjonariusze. Autor: ~WrógNr1 [89.64.54.*]
    ja tu już 12 lat pokutuję a ostatnie cztery jak pustelnik o suchym chlebie i wodzie//
    Pytanie było do Xiora
  • Re: Drodzy Akcjonariusze. Autor: ~Gamoń [83.28.220.*]
    Przyjmiemy Cię nie martw się .
    Dnia 2021-11-26 o godz. 19:45 ~Gamoń napisał(a):
    > Przyjmiemy Cię nie martw się

heh...nie wiedziałem ,że pierwszym zastępcą Xsiora jes pan gamoń specjalista od trzody i kobył.
    Mirosław, skończ już i tak wszyscy wiedzą, że to ty.
    Dnia 2021-11-26 o godz. 22:08 ~Johnny napisał(a):
    > Mirosław, skończ już i tak wszyscy wiedzą, że to ty.

nie nadaje się Pan do tego zadania .
    Do jakiego zadania?
  • Re: Drodzy Akcjonariusze. Autor: ~zoska [89.64.101.*]
    @startup

Dopiero co , poczytałam wieczorną wymianę zdań i twoje usilne "mieszanie" w głowach .

Napiszę tyle
    - nie udało się rozbić PAM , a robiliście to od wielu miesięcy
    -nie udało się namówić Akcjonariuszy PAM, na wymianę Przewodniczącego Pana Małeckiego na kogoś innego , co usilnie robiliście od miesięcy

- to my Akcjonariusze PAM mamy pełne zaufanie do Pana Małeckiego i jeśli brak przepisów / nie wiemy czy są?/
    zakazujących jednoczesne sprawowanie obu funkcji - to Pan Małecki pozostanie Przewodniczącym PAM - naszego PAM :)

Czekajmy na wpisy do KRS , bo to one zamkną i otworzą nowy etap w Petrolinvest SA.
[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.