• Leeeeecimy na pysk !!!!!!!!!! Autor: ~nowy [188.147.64.*]
  aaaaaaaaaaaaaaaaa
 • Re: Leeeeecimy na pysk !!!!!!!!!! Autor: ~INWESTOREK [77.45.93.*]
  W poniedziałek odbicie. Zawsze tak jest, że inwestorzy przesadzają z reakcją na słabsze wyniki, a następnie przychodzi opamiętanie, że słabszy zysk to jednak zysk a nie strata.
 • Re: Leeeeecimy na pysk !!!!!!!!!! Autor: momotaro [5.184.107.*]
  Ta najważniejsze że jest zysk a jaki to już mało ważne. Co tam że nadal po dzisiejszym spadku spółka wyceniona jest na ponad pół miliarda złotych a ich kwartalny zysk będzie koło 5 baniek. Policz sobie jeden z drugim jaki wtedy będzie chociażby wskaźnik c/z i czy to będzie tanio czy drogo w porównaniu z innymi spółkami z branży. Skąd was biorą ludzie?
 • Re: Leeeeecimy na pysk !!!!!!!!!! Autor: ~zenek [5.173.23.*]
  kwartalny zysk BYŁ 5 baniek. w tym kwartale wydają i księgują naczepy po zweryfikowaniu cen. Nawet anal z Trigona przyznaje, że 3kwartał był najgorszy.

  Konsensus zakładał wyższe przychody, przestrzelili o jakieś 20mln, to i zysk mniejszy. Z drugiej strony już w październiku w Polsce skokowo wzrosła sprzedaż o jakieś 120szt Wygląda to jakby specjalnie zmniejszano sprzedaż żeby kolejne sprzedawać już po lepszych cenach. Zobaczymy jak będzie w listopadzie.

  Kolejna rzecz -skoro zwiększają CAPEX z 45-50 do 70mln, to raczej z optymizmem patrzą na przyszłość.

  A rynek jak to rynek, raz hurra do góry (im mniej danych tym lepiej) , a potem w dół bo "zarząd nie umie". Rynek nigdy nie jest winny.
[x]
WIELTON -0,13% 7,69 2023-02-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.