• Dla niecierpliwych Autor: jqn [165.225.207.*]
  • Re: Dla niecierpliwych Autor: ~mm28 [89.64.88.*]
    Czy ktoś mi wyjaśnij w skrocie co się wydarzyło na P2C?
    Dzięki
  • Re: Dla niecierpliwych Autor: ~Zarobiony [188.117.136.*]
    Nieudana premiera MMS.
    Dziwna sytuacja bo kto kumaty to wiedział, że szału nie będzie. Chyba zbyt wiele osób myślało, że to będzie drugi CMS.
  • Re: Dla niecierpliwych Autor: jqn [165.225.207.*]
    A przede wszystkim naczelny ściemniacz bankierowy, czyli Baleron tak twierdził :-) I pięknie utopiła.
  • Re: Dla niecierpliwych Autor: ~Oskarzg [77.114.100.*]
    JQN, ale nie ma co... w pewnym stopniu tez balerina przyczynił się do tego co mamy na pyramid. Tutaj tez było sporo marzycieli covidowych, którzy sprowadzili kurs tu gdzie jest. Opoznienia premier tez zrobily swoje i mamy co mamy. W przypadku pozytywnego roztrzygniecią OM może byc tu niezłe koło zamachowe. Na kursie tez coraz mniej mieciów ciązy. Czas pokaze..
  • Re: Dla niecierpliwych Autor: ~Czarek [31.61.169.*]
    Najpierw musiałby zmienić się sentyment do gamedev, żeby były duże wzrosty. Zobaczcie Drago - duży sukces GSS (już pewny a nie tylko możliwy), w I kwartale zapowiedzieli EA WSS, a wycena niecałe 80 mln. Na Pyramid prawie 50 mln... Zobaczymy jaki będzie kurs po DFH, jeśli nie daj Boże premiera wyjdzie średnio i jak załatwią sprawę finansowania działalności do czasu OM. Niestety dużo niewiadomych na ten moment.
    @Oskar, jasna sprawa - ja mówię szczerze, że nie chciałbym żeby to było grzane bez sensu przez tych wszystkich łapigroszów. Jeżeli dowiozą jakość i tytuł chwyci to ta spółka będzie bardzo dobrym tematem do trzymania. Kluczowe jest budowanie społeczności wokół swoich gier - i tu prosty przykład: Dis.co.rd PDG ma ponad 9.100 użytkowników, a Dis.co.rd Green Hella ma 10.500 użytkowników - różnica taka, że tu gra nie została jeszcze wydana. Na razie mało osób takie rzeczy widzi i niecierpliwość + negatywny sentyment na gamedev robi swoje, ale myślę, że doczekamy się tu sukcesu.
  • Re: Dla niecierpliwych Autor: ~Narcyz [46.204.2.*]
    Witam na pokładzie.
    I pakiet. Planuje zakupić jeszcze II (mam nadzieję jak najtaniej). Tak głupiego akcjonariatu nie ma żadna inna spółka, pokusa była duża, może trochę za wcześnie, ale grzechem byłoby nie skorzystać.
  • Re: Dla niecierpliwych Autor: ~xyz [213.55.225.*]
    @jqn jeśli porównujemy to róbmy to uczciwie a nie jabłka z gruszkami Discord OM to nieco ponad 1500 użytkowników. Na resztę składają się inne gry więc porównanie do Green Hell troche nietrafione...
    Jak to sprawdziłeś? OM ma 1.500 a Dinosaur, RMS i guanogierki na zlecenie mają 7.500? Ciekawe ;-)
  • Re: Dla niecierpliwych Autor: ~xyz [213.55.225.*]
    Możesz kliknąć na rolę i tam masz podział na wszystkie kanały.
  • Re: Dla niecierpliwych Autor: ~BALLERINA [5.173.9.*]
    Tam jest suma 4600 a na discord jest ponad 9000
  • Re: Dla niecierpliwych Autor: jqn [185.244.96.*]
    Dokładnie, bo to działa od jakiegoś czasu
  • Re: Dla niecierpliwych Autor: ~mieciu [94.172.177.*]
    no to w tym roku nic więcej nie wydadzą,
    https://twitter.com/kriswawa/status/1462167844855193608

• Re: Dla niecierpliwych Autor: ~jqn [185.244.96.*]
    Jeżeli taki jest rzeczywiście powód fatalnej premiery MMS to chyba dobra decyzja Kostowskiego? Ja rozumiem, ze inwestorzy chcieliby poschodzic z haków jak najszybciej, ale chyba jednak nie o to chodzi.
  • Re: Dla niecierpliwych Autor: ~easyvestor [157.25.187.*]
    Jeśli ktoś poza jqn łudził się że coś w tym roku będzie wydane (poza kasa na sympozja i promo Jacka) to musiał być niespełna rozumu. Ciekawe ile lepszej kadry rzuci papierami wiedząc, że z programu motywacyjnego nici...
  • Re: Dla niecierpliwych Autor: ~Mike [194.29.183.*]
    Przecież role to jest coś całkowicie innego, co Ty porownujesz człowieku? A zauważyłeś że wcale jej nie musisz wybierać albo mieć więcej nawet wszystkie. Też specjalista od poprawiania innych, no mistrz.
    Oczywiście odpowiedź była do xyz.
  • Re: Dla niecierpliwych Autor: ~BALLERINA [89.66.114.*]
    Myślę że ilość osób na discord to jest lepszy wskaźnik niż follwersi wishlisty i peak prologu.
    Też tak myślę, o wynik Pyramid jest z pewnością bardzo wysoki. Co nie zmienia faktu, że jeśli gra będzie słaba to żaden marketing, community nie pomogą.
    Mam wrażenie że spółka ma tę świadomość i stąd te opoznienia. Pytanie czy lepsza spekulacyjna podbitka na kursie 100% i po premierze zjazd (albo patrząc na obecny klimat zjazd jeszcze przed premierą) Czy wydają porządną grę kiedy będzie gotowa z potencjałem na longsellera i sprzedaż w milionach sztuk a wtedy na kursie 500% tylko że w kilka lat... To NewConnect tutaj każdy chce w kilka tygodniu 100% i każdy ma gdzieś czy gra będzie udana czy nie. Mam wrażenie że na pyramidzie jest sporo osób które wierzą w projekt i są tu długoterminowo nie dlatego że wiszą na "haku" ale że wierzą w grę.
    Chyba odpowiedź jest jasna, zdecydowanie i dla akcjonariuszy i spółki lepiej by wydali dopracowany produkt, a potem go dalej rozwijali, patrz coop. Ja mam czas i się nie ekscytuję.
  • Re: Dla niecierpliwych Autor: ~Czarek [89.230.33.*]
    Produkcja gier tu trwa długo bo oni się na bieżąco tego uczą. Prezes wiele razy mówił że nie mają doświadczenia z pracy w innych firmach i do wszystkiego dochodzą sami. To samo będzie z coop to dla nich nowość przecież... jak na samouków to trzeba przyznać że całkiem nieźle wyszły im dotychczasowe gry. Pytanie tylko kto tą naukę będzie dalej finansował. Bo kasa z ipo niedługo się skończy i pasowało by żeby w końcu sami zaczęli na siebie zarabiać i jeszcze jakiś zysk wypracować...
    No zaraz się wszyscy zwolnią i pójdę na kasę do biedry. Grę będą kończyć praktykanci więc jakoś będzie mega słaba. Obstawiam że na steam oceny będą 20%-30%
[x]
PYRAMID 0,72% 27,90 2022-05-27 16:08:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.