• IGN Autor: ~Zainteresowany [194.110.114.*]
    Chainsy of Fury, niby mały indyk a IGN to puszcza, większość dobrych opinii. Porównania do mega hitu Void Bastards. Nieźle.
    https://www.youtube.com/watch?v=7U1axaBGleQ
  • Re: IGN Autor: ~Expert [217.72.76.*]
    Kickstarter też już spoko wygląda. Patrzyłem kilka godzin temu było 1,5k $. Aktualnie jest już prawie 4k $. Może to dać fajnego kopa grze, jak Ja dopracują za te pieniądze. Zobaczymy ile nazbierają, ale jeszcze jest sporo dni zbiórki.
  • Re: IGN Autor: ~Mix [37.47.148.*]
    Ładnie to wygląda. Chainsy od fury może być czarnym koniem. Niby taka sobie gierka a może sprawdzić niespodzianke
  • Re: IGN Autor: ~Marian [37.47.148.*]
    Ładnie to wygląda. Chainsy od fury może być czarnym koniem. Niby taka sobie gierka a może sprawdzić niespodzianke
  • Re: IGN Autor: ~Ala [178.182.247.*]
    oby poszło dobrze, osobiście nie jestem fanką takich gier :P
  • Re: IGN Autor: ~ktmm [31.182.220.*]
    Trafny target i marketing. Nawiazanie w spocie i reklamie na kickstarze do komiksow i Duke nukem :). Petarda.
    Tylko niech to dobrze wypromuja, a pachnie hitem.
    Powodzenia
  • Re: IGN Autor: ~Bodzio [185.156.34.*]
    Zaraz powinny być sowite wzrosty pod wyniki 3 jw
  • Re: IGN Autor: ~Zainteresowany [37.120.211.*]
    Ja kogoś obchodzą kółka mikro to może i czeka na raport. Ja tam czekam na Bakera i Elektryka. Oba mocne tytuły. Tego drugiego nie brałem pod uwagę, ale widzę, że ich prolog, nie dawno wrzucony na Steam, już jest na Top Wishlist i to bez nabijania jak większość tytułów. Niektórzy to już nawet się nie kryją, że sztucznie nabijają wystarczy wejść na gaminganalytics i sobie porównać liczby followersów, aż bije po oczach... no ale chociaż wiadomo w co inwestować, a potem zdzwiko, że tyle osób na wishlist a porażka (każdy wie o jakie gry chodzi)
  • Re: IGN Autor: ~ar1ur [85.202.32.*]
    Kiedy prolog ma wyjść ? Też uważam że Elektryk ma duży potencjał do b.dobrą sprzedaż.
[x]
GAMFACTOR 0,68% 5,90 2022-07-01 14:25:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.