• Jak się zapatrujecie na wyniki w Q3? Autor: tomaslfc14 [5.173.10.*]
    Będą wystarczająco zadowalające, by wrócić do wzrostów, czy wręcz przeciwnie, dadzą paliwo do dalszych spadków?
    Sprzedaż akcji przez insiderkę kilka tygodni temu chyba nie napawa optymizmem... :/
  • Re: Jak się zapatrujecie na wyniki w Q3? Autor: ~Kijak [85.232.232.*]
    Jakbyś poświęcił chociaz kilka sekund na spojrzenie na wykres historycznie i sprawdził komunikaty to zobaczyłbyś że taka sytuacja insiderska sprzedaż była juz w zeszłych latach i nie jest to nic nadzwyczajnego
  • Re: Jak się zapatrujecie na wyniki w Q3? Autor: ~neo [79.185.109.*]
    Gdyby insiderzy wierzyli w spółkę i widzieli dobre wyniki czekaliby ze sprzedażą. Przecież nie żyją wyłącznie z handlu akcjami
  • Re: Jak się zapatrujecie na wyniki w Q3? Autor: ~Marcin [83.28.245.*]
    Dobre wyniki nie muszą oznaczać wzrostu kursu albo nie od razu. Ta spółka i tak jest mocno niedowartościowana. Niezależnie od wyników z 3 Q.
  • Re: Jak się zapatrujecie na wyniki w Q3? Autor: prof_wiatr [95.49.157.*]
    Dnia 2021-11-08 o godz. 18:21 ~neo napisał(a):
    > Gdyby insiderzy wierzyli w spółkę i widzieli dobre wyniki czekaliby ze sprzedażą. Przecież nie żyją wyłącznie z handlu akcjami
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Przepraszam ale to jest delikatnie....bzdura.
    Ja tez dostawałem jako nagrodę/ profit akcje.
    Za to kupowałem np. dom czy samochód.
    Wtedy nie interesowały mnie zabawy w giełdę.
    Nie każdy musi być inwestorem, pamiętaj.
    To dla ludzi jest dodatkowy zysk !!!

• Re: Jak się zapatrujecie na wyniki w Q3? Autor: ~Yoda [87.101.35.*]
    Oj nieładnie nie chciałbym managera który nie identyfikuje się ze spółką i patrzy tylko na hajs. Ale swoją drogą to wygodnie przerzucać premię zarządu na inwestorów. Co do kursu to rynek wycenia już przyszłość a ta nie rysuje się już tak różowo gdy w perspektywie kredyty zdrożeją
  • Re: Jak się zapatrujecie na wyniki w Q3? Autor: ~fif_111 [178.43.59.*]
    Dnia 2021-11-08 o godz. 18:21 ~neo napisał(a):
    > Gdyby insiderzy wierzyli w spółkę i widzieli dobre wyniki czekaliby ze sprzedażą. Przecież nie żyją wyłącznie z handlu akcjami

Nic dodać, nic ująć!
    Na kupno samochodu czy domu bierze się kredyt za 1,5% gdy widzi się perspektywę wzrostu kursu +20% - PROSTE!

• Re: Jak się zapatrujecie na wyniki w Q3? Autor: ~witko [217.173.207.*]
    jeśli ktoś obejmuje pakiet menedżerski akcji za grosze a chciałby domek lub autko kupić to sprzeda akcje po każdym kursie żeby mieć trochę gotowizny .... wszak po co te akcje jeśli z kasy nie skorzystać ?
    tak więc niezależnie od sytuacji spółki zawsze kilka akcji spuścić muszą by korzystać z życia a nie zerkać na cyferki i gryźć cebulę ..
    Wyniki przy obecnych trendach na pewno będą wyższe niż rok temu chyba że jakaś kreatywność księgowości będzie potrzebna.
    Ale na dzień dzisiejszy mieszkania idą jak świeże bułeczki ceny coraz wyższe więc o wynik raczej nie ma powodu się obawiać.

• Re: Jak się zapatrujecie na wyniki w Q3? Autor: ksiadz1 [46.65.91.*]
    Wyniki dobre, ale jutro lub pojutrze kurs zaskoczy. Tu nie ma za dużo spekulacji i co niektórzy mają spoźnioną reakcję. Po wynikach widać, ze dywidenda będzie ładna.
    MOJE ZEZNANIE:

Mieszkam w Warszawie, i nadal ludzie kupują dziurę w ziemi.
    Np. przy ul. Lazurowej aktualnie budują dodatkowo kilka bloków po 60 mieszkań.
    Wykonałem telefon, w tych które stoją są jeszcze pojedyncze mieszkania.
    W tych które są na razie piwnice , sprzedano już ok 50%, odbiór 2Q 2022r.
    Być może w innych regionach kraju jest inaczej, ale spółka działa na rynku warszawskim i krakowskim.
    Oceniam , że na tym osiedlu będzie oddanych ok 600 mieszkań x średnio 500k, za mieszkanie daje przychód ok 300mln.
    Kurczę same miejsca garażowe to 600x 25k= 15mln.
    Ludzie nadal kupują mieszkania jako lokaty.
    Ja w tym rejonie mam lokale, teraz zaczyna się budowa metra, w skrzynkach mam co chwile oferty kupna.
    Np. w tym rejonie w ciągu 3 lat mieszkania zdrożały o 30%.

ps. nie wszyscy musza grać na giełdzie.
    co do sprzedaży akcji przez insajderów, jest tak cyklicznie od kilku lat , i jakoś kurs nie spada.
    ktoś sprzedaje wielotysięczne pakiety, a druga strona je odbiera. DLACZEGO ???
    za 3 lat wziąłem 29zł dywidend, a wtedy kupowałem po śr 65zł, teraz mam średnią 0k. 93zł.
    w tym czasie zrobiłem kilka swingów (niezła kasa).

Powyżej pisałem o budowanym osiedlu przez DomDev.

https://www.google.pl/maps/@52.2257638,20.9021789,1643m/data=!3m1!1e3

Tu widać to miejsce, teraz łąki za już prawie zabudowane.
  • Re: Jak się zapatrujecie na wyniki w Q3? Autor: ~Marcin [83.28.245.*]
    "Nie wszyscy muszą grać na giełdzie "
    To fakt. Są jeszcze tacy, którzy inwestują na giełdzie, ale tych nie ma wiele w Polsce.
  • Re: Jak się zapatrujecie na wyniki w Q3? Autor: ~ralf [83.9.85.*]
    domdev to jedna z najlepszych spółek na gpw szkoda że jest notowana na tak słabej giełdzie jak gpw, przy takich wynikach chodziłaby gdzie indziej minimum po 200 ziko
    Masz racje, np. w USA nie odcinają dywidendy, wiec kurs nawet dzisiaj byłby w okolicach 200zł.
  • Re: Jak się zapatrujecie na wyniki w Q3? Autor: ~fif_111 [178.43.59.*]
    Dnia 2021-11-11 o godz. 22:47 prof_wiatr napisał(a):
    > Masz racje, np. w USA nie odcinają dywidendy, wiec kurs nawet dzisiaj byłby w okolicach 200zł.

Czyż on nie jest genialny?! :)))))

[x]
DOMDEV 0,60% 100,60 2022-05-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.