• Ja siedzę tu od 3 lat i mam się dobrze Autor: ~rgtr [77.114.145.*]
    Bo nie jestem pseudo inwestorem, tylko kupuję pod dywidendę,a z dywidendy kupuję kolejne akcje.
    Ktoś tu twierdził, że siedzi od stycznia i go to irytuje, to nie inwestor to spekulant....
  • Re: Ja siedzę tu od 3 lat i mam się dobrze Autor: ~Amator [185.28.251.*]
    Dnia 2021-11-05 o godz. 11:33 ~rgtr napisał(a):
    > Bo nie jestem pseudo inwestorem, tylko kupuję pod dywidendę,a z dywidendy kupuję kolejne akcje.
    > Ktoś tu twierdził, że siedzi od stycznia i go to irytuje, to nie inwestor to spekulant....

To byłem ja. I myślę sobie, że gdybym był spekulantem to już 15 razy obróciłbym kasą. I wiesz co ? Lepiej bym na tym wyszedł. Ale wierzę w spółkę dlatego trzymam i od czasu do czasu zwiększam pakiet.

Pozdrawiam inwestorze !!!
  • Re: Ja siedzę tu od 3 lat i mam się dobrze Autor: ~egtty [31.0.25.*]
    Na początku kupowałem porządne spółki pod dywidendę, szło mi dobrze.
    Później stwierdziłem czemu nie poobracać kasą na giełdzie - czyli szybki zysk na spółce, kupno nastepnej, szybki zysk i kółko do nastepnej. Skończyło to się u mnie stratami. Często wychodziłem przy małym zysku a spółka później rosła 10 razy.
    Teraz kupuję spółki jakościowe, pod dywidendę i mam się dobrze. Jak spadnie nie martwię się jak wzrośnie też nie, chyba, że wzrośnie dużo..........
  • Re: Ja siedzę tu od 3 lat i mam się dobrze Autor: ~zywiec2018 [188.146.162.*]
    Kupiłeś po 5
    Jest po 3

Inwestor długoterminowy to kółkowicz, któremu nie wyszło.
  • Re: Ja siedzę tu od 3 lat i mam się dobrze Autor: sandman76 [213.134.170.*]
    Dnia 2021-11-06 o godz. 15:25 ~zywiec2018 napisał(a):
    > Kupiłeś po 5
    > > Jest po 3
    > >
    > > Inwestor długoterminowy to kółkowicz, któremu nie wyszło.

a jeżeli ktoś kupił międzu 2,2 a 2,6 i nadal ma, wziął już 2 fajne dywidendy ( szczególnie druga ), w międzyczasie co miesiac dokupując trochę to też mu nie wyszło?

Jeżeli uważasz, że inwestor długoterminowy to ten, który wisi na hakach, a nie bierzesz pod uwage tych, którzy w wyniku dywersyfikacji portfela siedzą tu celowo już po kilka lat częścią kapitału, to widać, że od niedawna jesteś na giełdzie.

• Re: Ja siedzę tu od 3 lat i mam się dobrze Autor: ~Kubek [83.80.227.*]
    No i posiedzimy kolejne 3 lata..
    Wystawiłem część specjalnie dla Was pod dywidendę. 2500 szt po 3,28. Brać śmiało ;)

Pozdrawiam
  • Re: Ja siedzę tu od 3 lat i mam się dobrze Autor: ~Aga [31.0.89.*]
    No, ciekawe jak ocenisz swoje decyzje za kilka lat? Czy warto było sprzedać, czy lepiej spokojnie czekać? My też nie znamy przyszłości, zastanawiamy się czy firma wprowadzi coś nowego na rynek, czy tylko zwiększać będzie skalę... jedyne co można zauważyć, to perspektywy tego biznesu w najbliższych latach i zauważalny wzrost wyników w minionych. Bez fajerwerków, newsów, ale cały czas do przodu. Niepewność przed wynikami skutkuje takimi decyzjami jak Twoja. Zobaczymy, ktoś odkupi po 3,28 na pewno, nie martw się...
    Dokładnie tak jak piszesz. Natomiast na chwilę obecną wolę przerzucić pieniądze na inną spółkę (o czym wspominałem), a do IZS na pewno wrócę.

Pozdrawiam i samych zysków życzę.
    Dokładnie tak jak piszesz. Natomiast na chwilę obecną wolę przerzucić pieniądze na inną spółkę (o czym wspominałem), a do IZS na pewno wrócę.

Pozdrawiam i samych zysków życzę.
  • Re: Ja siedzę tu od 3 lat i mam się dobrze Autor: ~m44 [94.251.241.*]
    Ktoś zebrał po tej cenie sam dzisiaj też dokupiłem średnią mam 3,45 i się nie martwię jak strace to mało jak zyskam to bedzie fajnie . Akcje zakopane na kilka lat . Teraz pozostaje czekać . Pozdrawiam
  • Re: Ja siedzę tu od 3 lat i mam się dobrze Autor: ~Grina [31.0.83.*]
    Plusem izostalu jest to że ja przyjdzie zwała to tu spadnie może 5proc.
    Astronomicznego zysku nie będzie ale te 20 ,30 procent jest raczej pewne
  • Re: Ja siedzę tu od 3 lat i mam się dobrze Autor: ~Aga [31.0.89.*]
    Tak samo może zlecieć, tyle że ma większą szansę wrócić do, łask dzięki zdrowym fundamentom. Raport pokaże jak sobie radzą.
  • Re: Ja siedzę tu od 3 lat i mam się dobrze Autor: ~Lkes [83.20.250.*]
    Dzisiejsza cena przez pewien czas 3:19 też mnie zachęciła do zakupu.pozdrawiam
[x]
IZOSTAL 0,39% 2,55 2022-05-16 11:05:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.